Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.03.2005, 19:41   #1
Kokolino123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Bractwo

nie wiem czy był taki temat ale jak coś to sorrrki bo wiem jak to denerwóje ale mam takie jedno pytanie czy można założyć swoje bractwo
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.03.2005, 19:46   #2
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Było już gdzieś o tym mówione. Żeby założyć swoje bractwo musisz mieszkać w domu, nie akademiku i na telefonie wybierasz opcje załóź bractwo czy jakoś tak.
berata jest offline  
stare 16.03.2005, 19:51   #3
Wicko
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

sorx, ale czym jest bractwo

pozatym jest taka głupia zasada: uje się nie kreskuje :]
 
stare 16.03.2005, 19:55   #4
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicko
sorx, ale czym jest bractwo

pozatym jest taka głupia zasada: uje się nie kreskuje :]
to jest takie... hm... wspólne mieszkanie.
obojętne... w każdym razie w grze wygląda to tak, że prosisz simy, żeby z nimi zamieszkać, po czym kierujesz wszystkimi w sporym domku.
 
stare 16.03.2005, 20:32   #5
ReGiNa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no dobra to ja coś powiem. Nie na temat problemu , ale związane z bractwem.

Moja simka chciała wstąpić do Bractwa studentek. Było spoko, przyszły i biegły po mieszkaniu. Kiedy chciało się z nimi porozmawiać to robiły inną czynność [odrabianie lekcji i tp] Kiedy dogoniłam jedną i kliknęło mi się- Poproś o przystąpienie do bractwa- jedenej z niej ona odmówiła i pojawiło się -7 przyjaźni z Moniką.
Świetnie i nie udało mi się na czas :\
Nigdy mi się to nie udaaaaaa
 
stare 16.03.2005, 20:38   #6
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał sliczna
no dobra to ja coś powiem. Nie na temat problemu , ale związane z bractwem.

Moja simka chciała wstąpić do Bractwa studentek. Było spoko, przyszły i biegły po mieszkaniu. Kiedy chciało się z nimi porozmawiać to robiły inną czynność [odrabianie lekcji i tp] Kiedy dogoniłam jedną i kliknęło mi się- Poproś o przystąpienie do bractwa- jedenej z niej ona odmówiła i pojawiło się -7 przyjaźni z Moniką.
Świetnie i nie udało mi się na czas :\
Nigdy mi się to nie udaaaaaa
bo nieumiejętnie się do tego zabierasz. jak już przyjdą, to ich pilnuj i patrz, gdzie łażą. zacznij rozmowę z dziewczyną, z którą potrzeba Ci najwięcej punktów kontaktów. rozmawiaj, rozmawiaj, rozmawiaj, opowiadaj żarty, aż wypełni się liczba. to samo z kolejnymi dwoma pannami. zbyt szybkie inne zachowania tylko pogorszą stosunki, tak samo, kiedy staramy się zdobyć nowych przyjaciół.
 
stare 17.03.2005, 13:13   #7
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a jak się dostać do tajnego stowarzyszenia? U mnie się nie da albo ja coś źle robie
 
stare 17.03.2005, 15:24   #8
Tatareczka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zeby dostac się do tajnego stowarzyszenia musisz miec trzech przyjaciol z tajnego stowarzyszenia. Gdy ich masz to oni przyjeżdzają i zakuwają cię (Twojego simsa) w kajdany i jedziesz z nimi po czym jestes juz w tajnym bractwie!
 
stare 17.03.2005, 16:04   #9
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja zdobyłem 4 przyjaciół z tajnego stowarzyszenia , byłem w zwykłym bractwie i nic nie pdzyjechali
 
stare 17.03.2005, 16:49   #10
Baki
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Ja juy gralem w te gre i musze powiedziec ze jak ja ich zaprosilem to oni przysyli i sie robiegli po calzm domu i ich zlapac nie moglem. ale udalo sie mi..

simow nie mam jeszcze bo moi rodzice zabronili mi kupic ich narazie bo mam test kompentencji do gimnazjum i musze powtarzac.. ale po tescie bede mial. dziownie sie czuje bo zawsze simz mialem w dzien premiery albo jeszcze przed....
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023