Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.10.2013, 00:51   #31
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,456
Reputacja: 72
Domyślnie Odp: To

Najpierw się przyczepię:
Cytat:
Wiedziałem, że powinienem ją przebrać.
Jak można przebrać koszulę? Rozumiem przebrać się, ale koszulę? Czy działa to na tej samej zasadzie co niesławne "ubrać sweter"?

Widzę, że pędzisz z akcją! Ciągle jeszcze ten sam dzień, a tu tyle się wydarzyło! Gdybym ja pisał, prawdopodobnie cały odcinek poświęciłbym jakiemuś opisowi jedzenia i tym samym zraził do siebie wszystkich czytelników. No i cóż za dziwne sposoby ma ten cały Christian Holmes, by porozmawiać z kobietą! Odwiedzić? Nie. Zaprosić na randkę? Nie. Jednakże porwanie na środku ruchliwej ulicy już tak, cóż za romantyk! I do tego obviously szaleniec! Intryguje mnie, gdzie zawiezie swoją przyszłą żoneczkę i jakie ma wobec niej plany.
Zdjęcia całkiem ładne jak na TS3. Tekst się dobrze czyta, jest znacznie mniej chaotyczny niż poprzednie. Wprawdzie przyczepiłbym się do niektórych dopisków, ale to już takie tam moje drobne dywagacje, w sumie nieistotne.

Zastanawia mnie, skąd czerpiesz inspirację? Już pominąwszy książki, które mi wymieniłaś kiedyś na PW. Znasz może anime Gilgamesh? Obecnie sobie ją przypominam(już chyba trzeci raz; to moje ulubione anime z dzieciństwa) i jakoś tak mi się skojarzyła z tym FS.

No i na koniec, rzecz jasna, czekam na następny odcinek!
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.10.2013, 10:29   #32
Yuki
 
Avatar Yuki
 
Zarejestrowany: 19.07.2011
Skąd: z Afganistanu
Płeć: Kobieta
Postów: 660
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To

Cytat:
Napisał Caesum Zobacz post
Jak można przebrać koszulę? Rozumiem przebrać się, ale koszulę? Czy działa to na tej samej zasadzie co niesławne "ubrać sweter"?


Cytat:
Zastanawia mnie, skąd czerpiesz inspirację? Już pominąwszy książki, które mi wymieniłaś kiedyś na PW. Znasz może anime Gilgamesh? Obecnie sobie ją przypominam(już chyba trzeci raz; to moje ulubione anime z dzieciństwa) i jakoś tak mi się skojarzyła z tym FS.
Niestety nie znam tego anime.
Ale czym to ja się inspiruję? Trudno powiedzieć, akurat pomysł na to fotostory powstał już dawno temu, jednak w nieco innej formie. Miało to się dziać w innym świecie, miało mieć nieco inną formę i bohaterów, jednak biorac pod uwagę możliwości robienia zdjec w ts3 postanowiłam niektóre fakty pozmieniać.
__________________
[IMG]http://i44.************/1z2jbzq.jpg[/IMG]

Yuki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.10.2013, 16:16   #33
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To

Nie rozumiem dlaczego Ruri tak paraliżuje nawet na sama myśl o Christianie. Chyba chłopak się co do niej pomylił i w cale nie jest taka silna. No i skoro nie chce za niego wychodzić, to niech tego nie robi i sprzeciwi się wszystkim.

Trochę naciągane są moim zdaniem okoliczności ich spotkania - no bo co za zbieg okoliczności, że to akurat limuzyna Christiana mało co nie potrąciła dziewczyny.
No i sam opis tego zdarzenia: pisałaś, że trwało to sekundy, a mimo to inni kierowcy zdążyli zatrzymać swoje samochody i jeszcze z nich wysiąść.

Nie za bardzo mi się ten odcinek podobał.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2013, 00:01   #34
Lira
 
Zarejestrowany: 17.06.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 119
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To

W kwestii językowej trochę gorzej, faktycznie, ale jeśli chodzi o fabułę - podoba mi się, bez dwóch zdań. Nawet jeżeli była odrobinę nierealna. Intrygują mnie bohaterzy, tym bardziej, że nie mogę ich rozgryźć. Szczególnie za wcześnie jeszcze na zrozumienie Christiana. Najbardziej jestem ciekawa właśnie jego postaci. I stanu jego umysłu Ruri też jest niezłą zagadką, ale moją sympatię już sobie zaskarbiła Standardowo żądam więcej!
Lira jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2013, 18:13   #35
Yuki
 
Avatar Yuki
 
Zarejestrowany: 19.07.2011
Skąd: z Afganistanu
Płeć: Kobieta
Postów: 660
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To

Dziękuję serdecznie za komentarze.

Teraz wytłumaczę parę kwestii. Spotkanie nie było przypadkowe, zdaję sobie sprawę, że takie rzeczy się nie dzieję, ale o tym w następnej części, jednak dodam, że było to zamierzone.
Ruri przeżywa teraz szok, stąd jej niektóre zachowania. Opisywane są zdarzenia w kilka godzin po dowiedzeniu się, iż zostaje wydana za mąż, dlatego jest dośc niestabilna.
Dodatkowo sprawa małżeństwa i sprzeciwiania się mu - proszę poczekać do natępnych części, wszystko się rozwinie, wyjasni i wyklaruje. Mam nadzieję, że nikt sie nie zniechęcił.


EDIT: Jeśli odcinek nie uzyska minimum 4 komentarzy nie widzę sensu w kontynuowaniu fotostory, skoro czyta je tak mało osób. Z całym szacunkiem dla tych, co czytają.
__________________
[IMG]http://i44.************/1z2jbzq.jpg[/IMG]


Ostatnio edytowane przez Yuki : 17.11.2013 - 20:17
Yuki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023