Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.01.2013, 11:29   #21
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca

Ja tam jestem zadowolona, wcześniej z nikim nie współpracowaliśmy, nikt forum nie promował. Powoli, małymi kroczkami, ale coś działasz. Mimo wszystko zgadzam się z enobarią, zacznij współpracować ze stronami poświęconymi różnym grom, popularnym i często odwiedzanym.
Zaopiekuj się teraz Facebookiem i Twitterem, a będzie lepiej
__________________
Fallen jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.01.2013, 11:32   #22
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca

Powoli, powoli, ale coś się dzieje. Nie można oczekiwać, że nagle zacznie się współpraca z największymi stronami. Idzie wszystko w dobrym kierunku.
La Tortura jest offline  
stare 12.01.2013, 11:33   #23
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca

Cytat:
Napisał motyka Zobacz post
wiecie, co mnie najbardziej dziwi? to wieczne niezadowolenie: "no... fajnie... ale mogłoby być więcej", "do dupy, ja bym to zrobiła tak, srak i owak", "promotor do wymiany". ciekawi mnie, czy Wy byście zrobili więcej niż Damian, czy byście się wykazali takim zaangażowaniem, jak on (które jest naprawdę widoczne, przynajmniej w moich oczach), wiedząc, że nic na tym nie zyskacie, poza satysfakcją i wdzięcznością. to dzięki niemu wszystko ruszyło z kopyta, bo pragnę przypomnieć, że przedtem nie mieliśmy praktycznie żadnej formy promocji.
smutne, że nie usłyszał on od userów słowa wdzięczności... tak więc ode mnie wielkie podziękowania za włożoną pracę

Ale wiesz, każdy z nas ma swoją własną wizję pan page'u, ale nie zgłosił się do naboru, bo nie ma umiejętności, czasu, "dogranej" wizji strony itd. Ja osobiście spodziewałam się, że promotor zrobi jednak więcej niż ktoś wybrany przypadkowo spośród tłumu - bo właśnie ma czas, pomysł, umiejętności. Ja ze swojej strony czuję pod tym względem niedosyt.
Poza tym chciałabym zauważyć, że każdy, kto ma na forum pogrubiony, kolorowy nick, wykonuje swoją pracę dla dobra innych, nic dla siebie z tego nie mając (poza satysfakcją, ale z tym bywa różnie). Jest to też niewdzięczna praca (aczkolwiek miło czytać, że Ty dostrzegasz wdzięczność ze strony userów , dlatego ktoś, kto oczekuje jakiejkolwiek formy uznania ze strony innych, może się przeliczyć. A wymagać/narzekać będą zawsze i do tego trzeba przywyknąć.

Dobrze, że teraz coś ruszyło, ale czekam na więcej.
Liv jest offline  
stare 12.01.2013, 12:42   #24
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca

No TS można umieścić informację na temat mtu, gdyż niedawni się zaczął. !!
Oraz napisać o problemach,z rejestracją i wyjaśnić, jak je rozwiązać.
__________________
Lubie jest offline  
stare 12.01.2013, 19:09   #25
Avis
 
Avatar Avis
 
Zarejestrowany: 01.01.2012
Skąd: łódź na bezkresnym oceanie
Płeć: Kobieta
Postów: 165
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca

Brawo nasz promotorze! Zapowiada się naprawdę świetnie, szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że coś stanie się tak szybko. Jak widać nie próżnujesz. Ja tam się cieszę. W końcu coś się dzieje, nie?
__________________
Avis jest offline  
stare 19.01.2013, 21:54   #26
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 858
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca

Dobra, jestem jak zawsze na czasie. OK, zatem:

Bardzo się cieszę z wzajemnej współpracy i wierzę, że przyniesie nam ona wiele dobrego. Gratuluję promotorowi, który osiągnął bardzo dużo jak na taki krótki okres pracy.
Trzymam kciuki za nasze forum ^^
__________________
Forever and ever.
Aperlaxive jest offline  
stare 21.06.2013, 10:49   #27
DamianPL1
 
Zarejestrowany: 20.06.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca

Witam, z tej strony promotor portalu Twoje Simy, z racji tego iż to forum ostatnimi czasami trochę podupadło oraz warunków na nim panujących musimy zrezygnować z państwa współpracy, proszę o usunięcie bannerów ponieważ my także w najbliższym czasie się ich pozbędziemy z portalu. Brak kontaktu, brak zainteresowania a wzrost popularności naszej strony zmusił nas że musimy to zakończyć i zawrzeć bardziej poważniejszą współpracę. Dziękujemy za okazane wsparcie, mam nadzieję że pomogliśmy w jakimś stopniu w promocji forum The Sims.pl


Z poważaniem

Administrator serwisu TwojeSimy.com: Błażej
Promotor serwisu TwojeSimy.com: Black / DamianPL1

Decyzja zadecydowana przez Administratora, w razie jakichkolwiek zapytań, wątpliwości lub zmian proszę napisać do mnie, przekażę wszystko Błażejowi.

Ostatnio edytowane przez DamianPL1 : 21.06.2013 - 10:56
DamianPL1 jest offline  
stare 21.06.2013, 17:11   #28
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca

interesujące, ale mogę się nie znać.
kubuss jest offline  
stare 21.06.2013, 17:44   #29
DamianPL1
 
Zarejestrowany: 20.06.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca

Jakieś potwierdzenie potrzebujesz, kontakt do administratora ?
Edit: Informowałem promotorki kilkukrotnie że administrator TS napominał o zakończeniu współpracy, co może tym razem także wiadomość nie doszła, albo mi się zdaje albo nie ale uważacie jakbym chciał źle dla forum a co chwilę o tym informowałem.
__________________
Jestem Black :x

Ostatnio edytowane przez DamianPL1 : 21.06.2013 - 17:48
DamianPL1 jest offline  
stare 21.06.2013, 22:03   #30
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: TwojeSimy.com - Oficjalna współpraca

o ironio! dlaczego nikt Cię nie rozumie, o ironio.

nie potrzebuje z nikim kontaktu, no pomijając kieliszek, z nim mogę być w kontakcie 24/h. dobrze jesteś fajny, działasz gdzieś tam indziej super ale po co ciągnąc dalej ten temat. Ty byłeś do bani, promotorki są do bani, moderacja jest do bani, administracja jest do bani i w końcu całe forum jest do bani. wszyscy jesteśmy do bani i do tego taplamy się w gównie którego nikt nie może ogarnąć bo jest do bani. forum się nie rozwija, jak Ty byłeś promotorem nie rozwijało się, teraz przy nowych promotorkach również się nie rozwija, administracja ma nas w dupie, Tusk ma nas w dupie, ojciec Tadeusz też ma nas w dupie. więc kończ już waść pan i wstydu oszczędź. bo i tak jesteśmy w dupie. jedyne co jest w tym dobre, to to że słowo dupa nie jest wulgarne.

nie czytajcie tego bo to jest do dupy.

jeszcze nikt Cię nie zgłosił o multikonto? jesteś w dupie. w totalnym bagnie.

tyle przegrać...
kubuss jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023