Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.03.2010, 19:46   #1
MoniQu$
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Wasze zwyczaje podczas gry ;)

Jakie macie zwyczaje podczas gry w TS??

Ja na przykład takie, że z każdym razem podczas tworzenia sima daję mu 2 punkty przebojowości. Nie lubię spotykać się z przyjaciółmi - ciągle brudzą, zabierają jedzenie i korzystają z kibla. A towarzystwo trzeba zaspokajać.
Ale zdarzają się wyjątki.

Drugim zwyczajem jest to, że bardzo często podczas budowania domów wstawiam dwa drzwi wejściowe obok siebie.

Trzecim... Często łączę kuchnię z salonem Ładnie to wygląda.
A do łazienki zawsze te białe drzwi za 200$

Pozatym zawsze wstawiam dużo roślin i lamp do pomieszczeń.

A do salonu obowiązkowy zestaw: Zegar dziadka, półka, wieża, komputer, plazma i jakaś szafka a na nim telefon.

A wy jakie macie swoje zwyczaje grania w simsy??
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.03.2010, 11:06   #2
Kab Hun
 
Zarejestrowany: 13.03.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 70
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze zwyczaje podczas gry ;)

1. Zawsze na początku robię samotnego sima (rzadziej simkę). Wprowadzam go do obojętnie jakiego domu i kreuję na gwiazdę, czarodzieja itd - zależnie od tego na co mam ochotę. Gdy na parceli publicznej spotkam jakiegoś godnego uwagi sima płci przeciwnej, to zaczynam go swatać z moim. Potem się oświadczam... Sim się wprowadza... Pojawiają się dzieci... A potem, gdy już mi się znudzi rodzinne życie, wybieram jakiegoś w miarę udanego dzieciaka, robię z niego dorosłego (przy użyciu magii), a resztę rodziny spalam. I historia zatacza koło...

2. Zawsze maksymalnie zagracam ogród. Gdy tylko moi simowie są przy kasie, to wtedy poza domem stawiam im basen, stół, krzesła, ten dziecięcy plac zabaw ('Zabawator Deluxe' chyba), race, przyrząd do lewitacji (z 'Gwiazdy') i całe zatrzęsienie roślin. ;]

3. Zazwyczaj gram jedną rodzinką, toteż całą okolicę mam wolną. Gdy mi potrzeba jakichś przyjaciół (miastowych nie za bardzo lubię, z góry uprzedzam), to robię ośmioosobowe, byle jak złożone patologiczne klany i wprowadzam je na puste działki, bądź domy. I jedyne co im kupuję, to telefon - żeby szło ich do mojej rodziny zaprosić. ;]
Kab Hun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2010, 16:24   #3
MoniQu$
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze zwyczaje podczas gry ;)

Cytat:
Napisał Mirells Zobacz post
3. Zazwyczaj gram jedną rodzinką, toteż całą okolicę mam wolną. Gdy mi potrzeba jakichś przyjaciół (miastowych nie za bardzo lubię, z góry uprzedzam), to robię ośmioosobowe, byle jak złożone patologiczne klany i wprowadzam je na puste działki, bądź domy. I jedyne co im kupuję, to telefon - żeby szło ich do mojej rodziny zaprosić. ;]
Ty to masz pomysły
Ja tworzę, bo lubie mieć dużo ładnych domków w okolicy i w ogóle lubię budować.

W całych TH1 jest 50 działek budowlanych

  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2010, 16:50   #4
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Wasze zwyczaje podczas gry ;)

Cytat:
W całych TH1 jest 50 działek budowlanych
O ile ma się dodatek Zwierzaki. Tak normalnie jest... z 10? Nie pamiętam (w jednym sąsiedztwie, a można ich było mieć 8 na dzień dobry ; D)

Nie pochwalę się swoimi zwyczajami, gdyż sporo czasu już nie gram w TS1 (trochę szkoda, że "dwójka" wzięła górę, no ale cóż przynajmniej do "jedynki" mam ogromny sentyment)
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2010, 15:25   #5
Catherine.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze zwyczaje podczas gry ;)

Zwyczaje... Ja zawsze zostawiam z przodu domu dwa miejsca na 2 drzwi wejściowe, tak jak autorka postu Albo też często robię taki korytarzyk: korytarz się ciągnie, ciągnie, po bokach drzwi do salonu, kuchni itd. No i na drugim piętrze u mnie są sypialnie - nie jest to ważne, czy to dziecięce, czy małżeńskie - wszędzie robię im oddzielne pomieszczenia "przyklejonych" do ich pokoju. Przykładowo jest mąż i żona. Mają osobną garderobę i ubikację. No i zdarza się jeszcze, że wstawiam im lodówkę w pokoju, gdyby na wszelki wypadek zgłodnieli przed snem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2010, 20:42   #6
Młody
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze zwyczaje podczas gry ;)

Hmm... Ja, zanim zbuduję dom, rysuję jego plan i rzut na kartce. Literkami oznaczam meble i w ten sposób powstają przemyślane domki. Natomiast w samej grze robię spory ogród, a w nim malutki stół, cztery krzesła i rośliny. Do tego oczko wodne i nad jego brzegiem ładna ławka. Moje rodziny poza tym zawsze zaczynają się od jednej osoby, najczęściej mężczyzny. Całą okolicę projektuję też sam (buduję domki) na podstawie moich wcześniejszych planów. ^^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.04.2010, 15:53   #7
MoniQu$
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze zwyczaje podczas gry ;)

Cytat:
Napisał Młody Zobacz post
Hmm... Ja, zanim zbuduję dom, rysuję jego plan i rzut na kartce. Literkami oznaczam meble i w ten sposób powstają przemyślane domki.

Też tak robię. Wychodzą wtedy lepiej niż takie "spontaniczne".

I zawsze jakieś kwiaty do ogrodu...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.04.2010, 18:18   #8
dirty_job
 
Avatar dirty_job
 
Zarejestrowany: 19.10.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 479
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze zwyczaje podczas gry ;)

Cytat:
Napisał Mirells Zobacz post
1. Zawsze na początku robię samotnego sima (rzadziej simkę). Wprowadzam go do obojętnie jakiego domu i kreuję na gwiazdę, czarodzieja itd - zależnie od tego na co mam ochotę. Gdy na parceli publicznej spotkam jakiegoś godnego uwagi sima płci przeciwnej, to zaczynam go swatać z moim. Potem się oświadczam... Sim się wprowadza... Pojawiają się dzieci... A potem, gdy już mi się znudzi rodzinne życie, wybieram jakiegoś w miarę udanego dzieciaka, robię z niego dorosłego (przy użyciu magii), a resztę rodziny spalam. I historia zatacza koło...

Też tak robię:]
po za tym lubię tworzyć "historię".
po za tym moim zwyczajem jest posiadanie lodówki i sedesu
__________________
dirty_job jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2010, 17:43   #9
Mixliarder
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze zwyczaje podczas gry ;)

ja często buduje bardzo skromnie a potem dodaje co potrzeba
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.06.2010, 10:30   #10
Aurra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze zwyczaje podczas gry ;)

Ja w TS3 jak coś
1. Przy tworzeniu Sima zawsze daję cechę z wyboru: romantyczna, sprawna fizycznie ^^
2. Gdy buduje domki jest na pewno duuży ogródek (zazwyczaj sama sadze)
3. zaczynam od 1-2 simów i żeby nie było! Nastolatke i młodą dorosłą
nastolatka znajduje chłopaka dużo się uczy w szkole Dorosła znajduję płeć przeciwną xD i tak dalej i tak dalej nastolatka dorośnie i ten jej chłopak dorośnie i nadal są razem potem dzieci i zerwi xD I Historia się kręci ;D
4. Często buduje domki które gdzieś już widziałam w realnym życiu ^^

No i chyba tyle xD co do 4. to ostatnio zbudowałam własny dom Prawie wyszedł meble i kolor ścian podług się nie zgadzał trochę ale wszystko miało własne położenie

Przepraszam jak się rozpisałam... Pozdrawiam Aurra
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023