Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.07.2016, 14:05   #1
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie TS1 Makeover

Heloł
Ten temat jest przedłużeniem tego wpisu, wszystko jest tam wyjaśnione, więc nie będę się rozwodził (a to coś nowego dla mnie )
Szczerze mówiąc nie wiem czy na tym forum jest jeszcze jakiś sens zakładać ten temat, no ale pożyjemy, zobaczymy...)

A teraz dalsza porcja zdjęć
Na początek coś nowego, zacząłem robić Zacisze Śledzia. Są tylko trzy zdjęcia, bo nie mam za wiele do pokazania na razie








Teraz dokończona Osada Kory w nocnej scenerii (prawdę mówiąc to zaskoczyła mnie trochę ta noc, ale nie chciało mi się czekać dwunastu godzin na ranek ).











Kuchnia (toalet nie fotografowałem, nic specjalnego ).









Nie ma to jak nocne łowienie ryb




No i teraz gwóźdź programu, zbudowałem bryłę i całe otoczenie fabryki (ostatnie zdjęcie z wpisu).







To jest jakaśtam instalacja artystyczna, coby nikt nie miał wątpliwości





Leżaki do odpoczynku.









Mam też dwa zdjęcia wnętrz w bardzo początkowej fazie, wszystko się może jeszcze zmienić
Bar karaoke (jak widać już teraz silnie oblegany).



I fragment klubu - parkiet taneczny (stanowiska DJ-a są dwa, żeby było symetrycznie, możliwe, że rozwiążę ten problem inaczej.



Na dzisiaj to wszystko
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.08.2016, 20:17   #2
Paździoch Menda Złośliwa
Archeolog Renesansu
 
Avatar Paździoch Menda Złośliwa
 
Zarejestrowany: 01.09.2012
Skąd: Gliwice
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 215
Reputacja: 54
Domyślnie Odp: TS1 Makeover

Dlaczego jeszcze żodyn tego nie skomentował?! Czekacie aż Paździoch będzie miała wolne w pracy?!

No to zacznę.
Nie leżą mi klimaty nowoczesne, ale kłaniam się niesamowicie nisko za każdym razem, kiedy widzę jak najszersze wykorzystanie Maxisa, gdyż nie jest to najłatwiejsze, głównie ze względu na estetykę "od czapy" niektórych przedmiotów (wiem, że ta gra to parodia życia) jak i niewielką ilość przedmiotów w ramach konkretnego zestawu (chociażby zestaw z Abrakadabry składający się z drewnianego łoża, ławki, krzesełka i na tym koniec, nawet stolika nocnego nie zrobili). Mimo ukłonów w stronę wykorzystywania Maxisa muszę pochwalić też ściągnięte drzewka, gdyż prezentują się lepiej od niektórych maxisowych, nie będąc jednocześnie wycinkiem zdjęcia i pasują do reszty.
W sumie to wała się znam na tym wszystkim, ale jak patrzę na te zdjęcia z parceli "Osada Kory" to stwierdzam, że jest to miejsce w którym bardzo chętnie spędziłabym czas wolny. Dodać magię niemagicznej nowoczesności to dopiero jest sztuka. Parcela jest niewątpliwie dopracowana w każdym szczególe (żebym ja umiała takie publiczne tworzyć!) jednak podejrzewam, że nocna sceneria odegrała ogromną rolę w budowaniu klimatu zdjęć.

Ja chcę więcej
__________________
Ściemniam
Paździoch Menda Złośliwa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.11.2016, 20:26   #3
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: TS1 Makeover

Wracam z czymś nowym. Nie skończyłem niczego co pokazywałem wcześniej, ale za to zacząłem kilka nowych rzeczy

Na początek dwie parcele wakacyjne.
Ośrodek w lesie skupia się wokół jeziora, domki stoją jak stały, nieznacznie zmieniłem ich plan. Na razie są puste (ale chciałbym żeby w każdej była minikuchnia, chociaż nie jestem pewien czy na parcelach wakacyjnych można ustawiać lodówki i kuchenki...).






Ośrodek plażowy miał być nieco kiczowaty, w sumie w podobnym stylu do tego co zaproponował Maxis, ale coś mi tutaj nie gra...




Zacząłem też urządzać ten ośmiokątny budynek z Centrum (w sumie to takie wnętrze mogłoby być równie dobrze w Dzielnicy Showbiznesu, ale co tam




Parcela z prawdziwej Dzielnicy Showbiznesu - konkretniej jej centrum. To dosyć stara renowacja, kilka rzeczy bym teraz zmienił, ale wnętrze sklepu mi się podoba więc je pokażę








No i najlepsze na koniec - park ze Starówki. Jest prawie skończony, brakuje trochę krzaków przy stawku i miejsc na konkursy dla zwierzaków (postawię je w tej "zwierzęcej" części właśnie). No i jeszcze chcę gdzieś wcisnąć plac zabaw dla dzieci












Na razie to byłoby na wszystko. Zdaję sobie sprawę, że mam problem z powtarzalnością (szczególnie roślin), ale nie znalazłem na razie niczego więcej co by mi odpowiadało.
Wszelkie uwagi mile widziane
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023