Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.05.2012, 06:02   #521
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Mam taki problem, który bardzo mnie denerwuje. Moja Simka mieszka w bloku. Problem stwarzają sąsiedzi, bo przychodzą w nocy do mojego mieszkania, kiedy Simka śpi, i w najlepsze oglądają sobie telewizję! Wchodzą do mieszkania pomimo tego, że drzwi mam zamknięte na ''wstęp tylko dla współlokatorów'', a moja Simka mieszka tam tylko z mężem. Da się coś zrobić, żeby odgonić sąsiadów od moich drzwi?
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.05.2012, 07:49   #522
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Może naciśnij na nich "wyproś", albo coś takiego.
Możesz jeszcze założyć blokadę na drzwi. Jest chyba taka opcja "zablokuj drzwi".
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.05.2012, 17:40   #523
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Wypraszam ich, ale oni co noc wracają I właśnie też zamykam drzwi, ale na nich to jakoś nie działa.
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.05.2012, 19:28   #524
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Mam taki problem techniczny, a właściwie nie mój, tylko mojej siostry. Mianowicie ostatnio zepsuł jej się PC, więc do naprawy, blabla i zmienili jej system na 7 (miała XP). No i teraz ma problem, bo nie działają jej simsy. Ja podejrzewam, że wystarczy ustalić zgodność z XP i wszystko będzie ok (uchodzę w mojej rodzinie za eksperta komputerowego ), ale zanim ja się o tym dowiedziałam komp powędrował do informatyka, który powiedział, że brakuje jakiegoś programu. No i teraz mam pytanie, o jaki program może chodzić? Ja też mam 7, zgodność z XP i mi spoko chodzą. Ja tam się nie chcę wtrącać, żeby nie było, że podważam kompetencje jakiegoś informatyczka, ale chciałabym jej to zrobić, bo zanim oni zawiozą gdzieś tego kompa to sporo czasu minie. A i jeszcze dodam, że nie działają jej w taki sposób, że klika na ikonkę i nic się nie dzieje.

Edytek: I jeszcze ja mam problem. Tym razem z grafiką. Nie wiem nawet jak to opisać. Zdjęcia nie mogę dać, bo na screenach tego nie widać. Chodzi o to, że np. gram i nagle pojawiają się kreski itp. Raczej nie nazwę tego artefaktami, tylko jest tak, że ruszę myszką i w trybie kup/bud pojawia mi się yyy... podwójna siatka? Ruszam myszką gdzieś indziej, jest normalnie, ruszę znowu w to samo miejsce, znowu podwójna siatka. Czasami też woda w basenie jest niebieskimi kwadratami, albo może kojarzycie jest takie pomarańczowe ogrodzenie, a na nim taka jakby druga warstwa, biała. I czasami się dzieje tak, że znika to białe i zostaje samo pomarańczowe. Wiem, że nikt nie rozumie, o co mi chodzi. Jak już wspomniałam, mam 7, zgodność z XP. Gram na lapcie, wymagania spełnia w 1000000%, na PC z XP nie było takiego problemu. W ogóle w życiu się z takim czymś pierwszy raz spotkałam.
__________________

Piękna sygna by Lubie <3

Ostatnio edytowane przez Filleable : 05.05.2012 - 19:39
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2012, 06:37   #525
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

@up:
1. Jakiego tam masz Windowsa?
U mnie na siódemce nie mam ani ustawionego trybu zgodności, ani nic z tych rzeczy, a gra się włącza normalnie...
I jeszcze pytanie: jak próbujesz włączyć u niej simy, to pojawia się w menedżerze zadań "sims2EP*.exe (albo "Launcher.exe")"?A jeśli tak, to to jakim czasie znika?
A ja informatykom niezbyt wierzę.

2. Wydaje mi się, że może to być związane z trybem zgodności.
Rozumiem, że bez niego gra Ci nie pójdzie?

Ostatnio edytowane przez Liv : 06.05.2012 - 09:39
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2012, 08:43   #526
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

1. Właśnie jest 7, przy XP wszystko pięknie działało. Z tym procesem, to nie wiem, sprawdzę i napiszę.
2. Właściwie to nie pamiętam. Wydaje mi się, że tylko wyskakiwało to okienko o zgodności, to ja ustawiłam z XP. Teraz dałam znowu normalnie i okienka nie ma. Zobaczę później, czy jest dobrze, czy nadal tak samo, bo teraz nie mam czasu grać.
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2012, 10:25   #527
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Ja można usunąć i czym są spowodowane bugi z drzwiami? Chodzi mi o to, że zostają otwarte i się nie zamykają. Nawet po kupnie nowych.
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2012, 10:27   #528
Miku-Chan
 
Avatar Miku-Chan
 
Zarejestrowany: 26.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Ojej kolejny problem. =w= Ja bez problemów chyba nie moge żyć. Simsy odpalaly mi sie normalnie... ale teraz... w ogóle nie działają. Płyta jest troche (bardzo) porysowana ale gra dzialała. Ostatnio wyjęłam płytę i teraz juz nie działa. Ma jedną sporą rysę ale niektóre są gorzej porysowane i dzialaja.
Miku-Chan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2012, 10:42   #529
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

@up: możliwe, ze tu jest odpowiedź.
A jak usunięcie tych plików nie pomoże, to najprawdopodobniej będziesz musiała wykombinować cracka, żeby gra chodziła bez płyty.

kalafjor - ale w ogóle, czy przez dłuższy czas? I nawet gdy sim przez nie przejdzie?
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2012, 10:52   #530
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Sim przechodzi przez drzwi i po prostu się nie zamykają i zostają otwarte na wieki! XD
Już od kiedyś mam taki bug. Możliwe, że to dlatego, że niektóre drzwi musiały być ustawiane kodem, ale to trochę bez sensu.
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dorota, karetka, nowy dom, rzeczy z internetu, serial, youtube


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 49 (0 użytkownik(ów) i 49 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023