Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.01.2012, 15:51   #1
megasimolxd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Grand Villa I

Zapraszam na tę stronę: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=62518

Ostatnio edytowane przez megasimolxd : 10.01.2012 - 20:57
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.01.2012, 18:39   #2
ikspee
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 25
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Grand Villa I

W niektórych miejscach to połączenie nowoczesności z klasycznym stylem pasuje, w innych nie. Nie podoba mi się sypialnia: żółć, fiolet. Po prostu nie lubię takiego mieszania kolorów.
Jeszcze te "linie krzaków" wzdłuż ściany budynku są wg. mnie zbyt "od foremki"
No i nie wiem czy chciałbym mieć przezroczyste drzwi łączące garaż z wnętrzem
9/10
ikspee jest offline  
stare 04.01.2012, 20:51   #3
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Grand Villa I

Hejka. Liście na zewnętrznej ścianie są świetne, sama mam je w grze, jednak jest ich za mało, więc lepiej było już w ogóle ich nie dawać. Cudne krzesła stoja na zewnątrz >D ogółem nie mam nic do czego mogłabym się przyczepić. W środku pomieszane są meble, raz nowocześnie, raz tak i niezbyt dobrze to wygląda, lepiej byłoby nie kombinować za dużo ze stylami. Nie podobają mi się kafelki w kuchni, te na ścianie i na podłodze oraz różowy dywan w jadalni. Łazienka jest świetna. Salon też jest okej, tylko taki zimny Przydałoby się tam trochę jakichś kolorków. W pokoju dla dzieci podoba mi się dobor barw, natomiast ich lazienka jest gorsza, te niebieskie kafelki wyglądają brzydko. Główna sypialnia ma okropna ścianę z tymi czerwonymi kropkami. Podsumowując nie jest źle, za bardzo wszystko wymieszane, za dużo kombinowania było, miało być dobrze, ale wyszło tego za dużo i ogółem jakoś nie wygląda to efektownie. Najbardziej spodobał mi się pokój dzieci. Za domek 6.
__________________
Rosemarie jest offline  
stare 04.01.2012, 22:05   #4
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Grand Villa I

To ja ocenię Bryła i zagospodarowanie wokół nie jest złe. Zmieniłbym tylko tą sraczkowatą i bez wyrazu elewację. Wnętrza już kompletnie Ci nie wyszły. Pomieszanie stylów jest niemiłe dla oka... W każdym pomieszczeniu oprócz łazienek, które ci wyszły, jest coś co nie pasuje. Najgorszym pomieszczeniem jest, jak dla mnie sypialnia. Nic tam do siebie nie pasuje. Ta nowoczesna tapeta wraz z klasycznymi meblami i tymi brzydkimi regałami dają wybuchową mieszankę . Nie wiem co jeszcze napisać. Po zobaczeniu bryły liczyłem, że aranżacja wnętrz będzie lepsza.
Oceniam na 4/10,
-1 za kolor bryły
-3 za pomieszanie stylów
-1 za używanie w prawie każdym pomieszczeniu tych okropnych półek na książki
-1 za stawianie rzędami doniczek z kwiatami w jadalni i sypialni, brrr...
 
stare 04.01.2012, 22:56   #5
Mexiss
 
Avatar Mexiss
 
Zarejestrowany: 01.11.2008
Skąd: z placu budowy
Wiek: 31
Płeć: Mężczyzna
Postów: 143
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Grand Villa I

po obejrzeniu pierwszych zdjęć myślałem że projekt bedzie jak najbardziej udany, podobnie jak poprzednicy odejmę za pomieszanie stylów, monotoniczność w wyborze niektórych elementów wyposażenia, jak Einarr za doniczki w sypialni oraz za nie przemyślane zaparkowanie samochodów, 2 przed domem przed garażem, 2 w garażu...

a co jeśli głowa rodziny zechce się przejechać S-klasą ? ktoś przestawia pozostałe? bez sensu

na koniec płytki w łazience wg mnie nie pasują do całości.

na zachętę dam 6/10 ;-)
Mexiss jest offline  
stare 05.01.2012, 07:45   #6
M3Lcik
 
Avatar M3Lcik
 
Zarejestrowany: 19.11.2011
Skąd: zTęCzOwEjDoLiNy
Płeć: Kobieta
Postów: 287
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Grand Villa I

Mi podoba się jedynie bryła,ogród i kuchnia mimo,że jest zwyczajna. Połączenie stylu jaki zaprezentowałes w jadalni i salonie nie pasuje mi do nowoczesnej bryły,przeraża mnie ilosc regałów i półek oraz te kwiaty w doniczkach( juz lepiej wyglądałyby róznej wielkosci kwiatki ustawione w rzędach) 5/10
__________________
Relax, it's just the game!♛


MOJE SIMY

M3Lcik jest offline  
stare 05.01.2012, 17:29   #7
megasimolxd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Grand Villa I

Chodziło mi o eklektyzm zresztą miałem i tak z góry ustalone, że dom nie będzie cały nowoczesny. Samochody, które widzicie przed domem, to jest akurat miejsce dla gości xD sorry, że nie napisałem wcześniej. Dziękuję za komentarze i oceny. Czekam na kolejne.
________________________
pozdrawiam
 
stare 05.01.2012, 23:07   #8
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Grand Villa I

Nie będę się rozpisywał, bo bym się powtóżył. Wszystko co mi nie pasowało w domku masz wypisane powyżej, ale pozostaje jedna sprawa, która mi nie przypadła do gustu. Duża rudnorożność kolorów na zewnątrz. Ţe wszystkie kwiaty za bardzo kolorowe. Wolę kwiatki w jednej barwie.

ocena... 5/10
__________________
Lubie jest offline  
stare 06.01.2012, 06:50   #9
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Grand Villa I

Jesteś wielkim fanem białego xD. Aż się zdziwiłem, że fortepian jest czarny
Ogólnie mi się podoba, ale na pewno nie jest to Twój najlepszy dom. Jakoś niespecjalnie chciałbym w takim zamieszkać.

Cytat:
Napisał Lubie
Duża rudnorożność kolorów na zewnątrz.
Lol, to było specjalnie ?

Moja ocena: 8/10.
Mroczny Pan Skromności jest offline  
 

Tagi
beatiful, modern, modern house, pretty, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023