Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.06.2009, 17:57   #1
Tasha-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Cechy Simów

W 3 części The Sims pojawiły się cechy. Jest ich dużo i można sobie z nich utworzych wspaniałego Sima. Może Ci co już mają grę niech powiedzą trochę o tych cechach tym którzy jeszcze gry nie mają Która najlepsza, najzabawniejsza...Dzielcie się opiniami

Ostatnio edytowane przez lithium : 25.12.2009 - 15:38
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.06.2009, 18:40   #2
Tasha-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Cechy Simów

Jak można tego nie rozumieć? Chodzi mi o to, że Ci co już maja grę niech napiszą jakie wg. nich są CECHY. Zrozumiałe?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.06.2009, 18:50   #3
Agnieszka86
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Cechy Simów

cechy sa fajne, dzieki nim twoj sim jest inny i indywidualny. Mozna stworzyc domownika niecierpiacego natury, złego arogandzkiego tchurza czy śpiocha. nie pamietam jakie sa te cechy ale postaram sie wymienic te ktore mi sie najbardziej podobały:
tchurz ( mdleje np. jak jest pożar) śpioch, zły, dobry, geniusz (dzieki niej szybciej uczy sie logiki) wysportowany, lubiący nature o raz nie nawidzący jej. kleptoman, dużo jest cech towarzyskich np. dusza towarzystwa, przyjacielski, rodzinny, flirciaz ale i tez dobrze całujący sie. szcześciarz, nieudacznik, urodzony kucharz, ogrodnik, mechanik, wirtuoz. ryzykant ( np jest ryzykowna kompiel lub ekstremalny sen) nieokrzesany, lekkoduch, niezobowiązujący, samotnik, .................... jest tego troche hehehe

mozna wybrac 5 z nich i kazda z tych cech ma inny wpływ na twojego sima.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.06.2009, 18:55   #4
bigkar
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Cechy Simów

Cytat:
Napisał Tasha- Zobacz post
Jak można tego nie rozumieć? Chodzi mi o to, że Ci co już maja grę niech napiszą jakie wg. nich są CECHY. Zrozumiałe?
Juz o tym pisalam w innym poscie. Nie jest ich duzo i te ktore sa mozesz podzielic przez dwa poniewaz sa swoim zaprzeczeniem, na przyklad lubi nature i nie lubi natury itd. Co daja, nie do konca wiem. Rozmawiam z simem ktory jest "wredny" zgodnie z cechami o ktorych moja simka sie dowiaduje, a on wlasnie jest przyjacielski i wylewny, chetny do rozmowy.... Nie zauwazylam roznic w zachowaniach simow w zaleznosci od cech. A o cechach dowiadujesz sie podczas rozmowy.

Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.06.2009, 19:34   #5
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cechy Simów

Cechy to bardzo fajna sprawa. Dzięki nim każdy sim jest inny. Ja już kilka cech wypróbowałem. Geniusz musi cały czas się rozwijać inaczej jest nieszczęśliwy, romantyk i flirciarz mają bonusy dodatkowych opcji w rozmowie. Szaleńcy często gadają do siebie i nachodzą ich ochoty na coś szalonego. Ubierają się też w co chcą i kiedy chcą. Mój sim potrafi spać w garniturze... Cecha "samotnik" określa sima jako tego, który nie lubi towarzystwa. Moja simka ma dobry humor jeśli jest sama, a jeśli panuje za duży tłum wtedy dostaje negatywny nastrójnik, może też narzekać na zbyt duże tłumy. Mole książkowe kochają książki, lubią o nich gadać, powinni je czytać gdyż to sprawia im frajdę. "Sprawni fizycznie" często sami zaczynają ćwiczyć, lubią chodzić na siłownię, mój sim chodzi po domu i często pręży muskuły. Fajnie to wygląda Złośliwi mają dodatkowe opcje do rozmowy, oczywiście z negatywnym działaniem heh. To tyle z przykładów jeśli o mnie chodzi. Nie umiem powiedzieć, która cecha jest najfajniejsza bo wypróbowałem na razie mały kawałeczek z tego co dostępne. Podoba mi się cecha "złośliwy" bo to fajnie wygląda jak chodzi taki sim i wkurza wszystkich wokół.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2009, 07:37   #6
dj_mafiozo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Cechy Simów

Moim zdaniem świetnym połączeniem w kontaktach z innymi (szczególnie zawieraniem i umacnianiem znajomości) jest: ambitny, podekscytowany, charyzmatyczny.

Pierwsze co, to korzystając z "charyzmatyczny" interakcja "poznaj" w celu poznania cech partnera w rozmowie, potem "zapytaj o karierę" z "ambitny" a następnie do bulu "ekscytuj się xxx" z "podekscytowany".
Pasek rośnie jak na drożdżach...
Wszystkie interakcje społeczne "dopingowane", że tak to ujmę cechami zawsze się udają (przynajmniej tak pisze)...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2009, 08:58   #7
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cechy Simów

Cytat:
Napisał bigkar Zobacz post
Juz o tym pisalam w innym poscie. Nie jest ich duzo i te ktore sa mozesz podzielic przez dwa poniewaz sa swoim zaprzeczeniem, na przyklad lubi nature i nie lubi natury itd. Co daja, nie do konca wiem. Rozmawiam z simem ktory jest "wredny" zgodnie z cechami o ktorych moja simka sie dowiaduje, a on wlasnie jest przyjacielski i wylewny, chetny do rozmowy.... Nie zauwazylam roznic w zachowaniach simow w zaleznosci od cech. A o cechach dowiadujesz sie podczas rozmowy.

Pozdrawiam
Wodę lejesz. Jak możesz nie zauważać zależności w zachowaniu od cech? Cech nie jest dużo? Jest ich kilkadziesiąt więc nie pisz bzdur. Co z tego, że są zaprzeczenia cech. Może Twoim zdaniem schludny to to samo co niechluj? Jak weźmiesz sima schludnego to po pierwsze zawsze po sobie sprząta, po drugie nigdy nie skorzysta z brudnej toalety lub prysznica, po trzecie ma opcje wysprzątania całego domu, a w jego pragnieniach często dominują te związane ze sprzątaniem. Niechluj natomiast beka, pierdzi, zostawia po sobie brud. Więc różnice są duże w zachowaniach simów... Więc nie przesadzaj i ludzi w błąd nie wprowadzaj.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2009, 10:16   #8
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Cechy Simów

Cytat:
Napisał theground Zobacz post
Wodę lejesz. Jak możesz nie zauważać zależności w zachowaniu od cech? Cech nie jest dużo? Jest ich kilkadziesiąt więc nie pisz bzdur. Co z tego, że są zaprzeczenia cech. Może Twoim zdaniem schludny to to samo co niechluj? Jak weźmiesz sima schludnego to po pierwsze zawsze po sobie sprząta, po drugie nigdy nie skorzysta z brudnej toalety lub prysznica, po trzecie ma opcje wysprzątania całego domu, a w jego pragnieniach często dominują te związane ze sprzątaniem. Niechluj natomiast beka, pierdzi, zostawia po sobie brud. Więc różnice są duże w zachowaniach simów... Więc nie przesadzaj i ludzi w błąd nie wprowadzaj.
Ale to akurat mi się nie podoba
Jeżeli The Sims 3 miały być taką rewolucją to nie powinni wykluczać różnych cech.
Sama jestem pedantką, ale z powodu braku czasu i dużej ilości zwierzątek mój dom wygląda czasem jak po bombardowaniu
Więc przynajmniej te dwie teoretycznie sprzeczne cechy powinny być łączone
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2009, 13:03   #9
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cechy Simów

Björk ale jeśli chcesz być w simsach pedantką możesz wziąć perfekcjonistkę i wtedy też będzie miłowała ład i idealność, ale nie będzie zawsze sprzątać po sobie Tu chodzi o to, że jak ktoś jest schludny to wiadomo, że nie będzie niechlujem. Jak to by było? Bierzesz schludną simkę, a ona zamiast sprzątać rzuca śmieci na ziemię i chodzi i bąki puszcza po domu hehe Muszą się wykluczać te cechy, nie ma wyjścia
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2009, 13:19   #10
andonezja
 
Avatar andonezja
 
Zarejestrowany: 15.11.2003
Postów: 1,774
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cechy Simów

no ale jak miałoby wyglądać zachowanie sima o cechach 'schludny' i 'niechluj'? :u
__________________
Z G A D N I J . K O T K U . C O . M A M . W . Ś R O D K U
andonezja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
cechy, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023