Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.06.2009, 15:08   #1
FrAiSe^^
 
Avatar FrAiSe^^
 
Zarejestrowany: 10.09.2006
Skąd: france
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 56
Reputacja: 10
Domyślnie Rodzina zniknela

Mam taki problem...
Mialam rodzinke ( bardzo dobrze mi szlo, Amélie byla juz staruszka na 9-tym poziomie w karierze polityka, charyzma na full etc, jej maz na poziomie 9, kariera Stroz prawa...) i postanowilam dla ich syna zrobic kobiete. W opcji 'Edytuj miasto' zrobilam ta dziewczyne i wprowadzilam ja do mojej rodziny. Postanowilam ich wyprowadzic do innego domu, wiec weszlam znow w edytuj miasto i wywalilam ich ze starego domu, poczym wprowadzilam do nowego. Zapisalam i chcialam grac, wlaczylo mi sie menu glowne i ie bylo tam mojej rodziny. Dalam wiec nowa gre , ale... nie bylo tam ani moich simpw , ani mojego domu... Wszystko stracone? Mozna to jakos odzyskac, no bo troche szkoda mi tej rodzinki... Prosze o pomoc.
__________________

Ostatnio edytowane przez lithium : 06.07.2010 - 21:04
FrAiSe^^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.06.2009, 15:21   #2
will241
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rodzina zniknela

Niestety, ale nie wiem czy można tą rodzinę odzyskać. Z tego co wiem to najlepiej wyprowadzić rodzinę klikając na telefon sima i kliknąć przeprowadź się. Gdy rodzina lub sim się przeprowadzi, kliknąć zapisz i wyjdź.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.06.2009, 18:13   #3
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzina zniknela

Trzeba zapisy gry robić i w razie zniknięcia rodziny wczytywać ostatni stan gry, bo to znikanie to bugi! Dla czego nie robicie zapisów, a potem płaczecie!
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.06.2009, 18:59   #4
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Rodzina zniknela

Problem znikających rodzin nie jest mi obcy, znikały mi rodziny na różne sposoby, ale taki sposób zniknięcia rodziny jeszcze mi się nie przydarzył. Znając moje szczęście doświadczę tego niebawem
Co do tematu, theground ma absolutną rację, grę trzeba zapisywać. Ja poza tym od czasu do czasu kopiuję foder Electronic Arts w bezpieczne miejsce na komputerze. Dodatkowo zapisuję kopię rodziny w bibliotece, zawsze gdy zmieniam aktywną rodzinę. Wówczas, w przypadku zniknięcia będę mogła grać rodziną od momentu, w którym przestałam w niej grać.
Polecam powyższe sposoby, na wypadek zniknięcia rodziny

theground poszłam w Twoje ślady i gram na nowej planszy. Jak do tej pory nikt nie zniknął, a wprowadziłam od razu trzy nowe rodziny i grałam nimi na zmianę. Co prawda nie sprawdzałam, czy nie zniknęła któraś z maxisowych rodzin, przecież ostatnio zniknęła właśnie rodzina maxisa.
Cóż ... nie pozostaje nic innego jak czekać na łatkę, która naprawi ten problem.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2009, 09:52   #5
Layzie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rodzina zniknela

W Moje dokumenty/Electronic Arts jest folder Save, tam poszukaj swojego zapisu i zmień mu nazwę z x.backup.rozszerzenie na x.rozszerzenie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2009, 10:01   #6
Krayzie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rodzina zniknela

Wejdź w folder Moje dokumenty, potem w Electronic Arts, The Sims 3 i tam masz folder Saves. Wyszukaj nazwę swojego zapisu i jeśli znajdziesz to pewnie będzie backup, wygląda to tak: x.backup.rozszerzenie, skasuj część nazwy pliku "backup" i zobacz czy rodzinka działa w grze.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2009, 07:15   #7
Olunia&%
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rodzina zniknela

Witam! Mam podobny problem który wystąpił u mnie od niedawna.Troche mi szkioda tamtej rodziny.wypróbowałam wszystkie sposoby i nicdalej dom w którym mieszkała jest pusty i nigdzie nie ma rodzinki.Ten powyższy sposób takżę nie poskutkował.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2009, 07:38   #8
Noemi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rodzina zniknela

Cytat:
Napisał Olunia&% Zobacz post
Witam! Mam podobny problem który wystąpił u mnie od niedawna.Troche mi szkioda tamtej rodziny.wypróbowałam wszystkie sposoby i nicdalej dom w którym mieszkała jest pusty i nigdzie nie ma rodzinki.Ten powyższy sposób takżę nie poskutkował.
Czy w trakcie gry tą rodziną zmieniałaś aktywną rodzinę i grałaś innymi simsami?
Jeśli tak to komputer lubi sobie wyprowadzać rodzinę, na której ci zależy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2009, 07:46   #9
Olunia&%
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rodzina zniknela

No otuż to.Grałam innymi rodzinami.Da sie ją odzyskać w inny jeszcze sposób skoro inne nie działają?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2009, 07:55   #10
Noemi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rodzina zniknela

Jeśli nie zapisałaś jej do skrzyni w takim jakim była stanie. To obawiam się, że nie...

Ostatnio edytowane przez Noemi : 12.08.2009 - 07:56 Powód: literówki
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023