Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.05.2008, 09:54   #1
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zenith by czarnuch

Projekt domu z odrobiną rymów? Interesujący pomysł.

Na wstępie - bardzo ładny ogród. Uwielbiam takie zarośnięte, kolorowe przestrzenie wokół domów, a miejsce do wypoczynku przy basenie wygląda na zaciszne i urokliwe.

Bryła jest bardzo nowoczesna i minimalistyczna. Drażni mnie nieco jej jednolita kolorystyka - dla kontrastu z elewacją mogłaś położyć ciemny dach. Ciekawie wyglądają te wielkie szklane tafle (zarówno w charakterze okien jak i elementów dekoracyjnych), chociaż nie zapewniają ani odrobiny prywatności.

Jeśli o wnętrza chodzi, zacznę od tego, co spodobało mi się najbardziej.
Przepięknie dobrane kolory i faktury w sypialni - nowoczesne a zarazem ciepłe. To pomieszczenie spodobało mi się najbardziej. Świetnie zestawiłaś śliczny odcień zieleni z brązami i "ziarnistymi" szarościami.
Łazienka również przypadła mi do gustu - stylowa, funkcjonalna i zapewniająca prywatność. Ponadto urzekł mnie klimat salonu - dzięki dyskretnemu oświetleniu i kombinacji ciemnego brązu oraz dodatków w kolorze intensywnej czerwieni stworzyłaś intymny, ciepły nastój w tym pomieszczeniu.
W kuchni z kolei bardzo spodobał mi się pomysł ze ścianką oddzieląjąca to pomieszczenie od korytarzyka - drewniane panele ładnie się komponują z wyposażeniem kuchni oraz dodają oryginalności pomieszczeniu. Sama kuchnia jest przestronna i schludna.
Część reprezentacyjna domu - ogromny , dwupiętrowy hall robi wrażenie . Podoba mi się kącik na prawo od wejścia - eleganckie, idealne miejsce na pogaduszki ze znajomymi.

Czego mi brakuje: głownie dekoracji typu obrazy czy rzeźby, oraz żaluzji/rolet na oknach. Z drugiej jednak strony gdyby zapełnić dekoracjami wszystkie te puste ściany, nic nie zostałoby z minimalistycznego charakteru domu. Ponadto niektóre pomieszczenia są moim zdaniem za duże jak na potrzeby jednej mieszkanki (chyba, że nieustannie urządza imprezy ). Jak na pierwszy dom na forum - świetna robota.

Ostatnio edytowane przez haughton : 26.05.2008 - 10:01
haughton jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.07.2008, 11:42   #2
Marian...
 
Avatar Marian...
 
Zarejestrowany: 19.06.2008
Skąd: Miasto Świętej Wieży
Płeć: Mężczyzna
Postów: 222
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zenith by czarnuch

Świetny, bardzo mi się podoba. Tylko w sypialni nie pasują mi te kafelki, a tak poza tym to super. Bryła też nie najgorsza. 9,5/10
Marian... jest offline  
stare 18.05.2008, 16:02   #3
ZuuZaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zenith by czarnuch

Piękny 10/10
Ale domy Ulmille były lepsze ;d
 
stare 18.05.2008, 16:07   #4
Koornela
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zenith by czarnuch

piękny cudowny tylko troche pusty 9/10
 
stare 18.05.2008, 16:08   #5
Nesta
 
Avatar Nesta
 
Zarejestrowany: 10.11.2007
Skąd: Skąd:
Płeć: Kobieta
Postów: 90
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zenith by czarnuch

Przecudowny. Moim skromnym zdaniem jeden z najlepszych na tym forum. Pare liści wtopiło się w ogrodzenie, ale tak jakoś subtelnie, że wygląda, jakby to było celowe. I wg. mnie to dodaje prawdopodobności

:Brak oceny liczbowej, zbyt duża ilość liczb. Przepraszamy.:

Czy udałoby się dać go do pobrania?
Nesta jest offline  
stare 18.05.2008, 16:12   #6
Sheep-y
 
Avatar Sheep-y
 
Zarejestrowany: 13.02.2007
Skąd: Gdańsk
Płeć: Kobieta
Postów: 339
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zenith by czarnuch

Cytat:
Ale domy Ulmille były lepsze ;d
A co ma piernik do wiatraka ? hę? Radzę wziąć pod uwagę, że tego domu nie zbudował Ulmille!

Co do samego domu ... zdecydowanie nie mój styl. Nie ma 'maxisa' ;( Jednakże budynek mimo to budzi we mnie miłe odczucia. Gdyby nie to, że są tu przede wszystkim poustawiane gotowe zestawy, tandetna lakierowana podłoga i gdyby bryła była bardziej 'przyziemna' i 'przyjazna' ocena zdecydowanie byłaby by wyższa.

7/10
Sheep-y jest offline  
stare 18.05.2008, 16:17   #7
Sheba
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zenith by czarnuch

Ciemno,Świeci w dużych iejscach pustkami ale nieobedzie sie bez pochwalenia wiec:
-pieknie dobrane kolory
- extra umeblowane
-cudny ksztalt bryły
-itp.

10/10 -bez zastanowienia

PozdrAawiAm Sheba ^^
 
stare 20.05.2008, 16:13   #8
vibratoria
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zenith by czarnuch

Dziękuję wszystkim za oceny. Bardzo mnie podbudowaliście, tym bardziej, że to mój pierwszy dom na forum.

Fiorella Znaczna część dodatków pochodzi ze strony modthesims2. Pozostałe z bardzo różnych miejsc wyszperanych przez google.

Lily Obawiam się, że nie mogę udostępnić domu do ściągnięcia ze względu na dodatki, których prawo autorskie nie pozwala mi rozprowadzać.

P.S.
Cytat:
...tego domu nie zbudował Ulmille!
Potwierdzam. Nie jestem Ulmille.
 
stare 21.05.2008, 08:38   #9
corvus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zenith by czarnuch

Supcio!!!
10:10
 
stare 21.05.2008, 13:27   #10
Kicia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zenith by czarnuch

Świetny, tylko bryła dość nieciekawa 9/10
 
Zamknięty Temat

Tagi
czarnuch, vibratoria, zenith


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023