Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 3: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.08.2014, 20:24   #11
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Skiny i nose-masks w typie semi-realistic, fryzury, ubrania, mody

Kiedy zaczął mi wyskakiwać błąd zapisu przez testing (jego się wpisuje bez boolpropa - w TS3 kody nie mają takiego początku), to zaczęłam robić tak: wpisywałam kod, robiłam potrzeby na maksa, ustawiałam na statyczne (więc mi nie spadały) i wyłączałam kod. Widać było poprawę. W każdym razie błąd zapisu przez długi, długi czas się nie pojawiał. Nie chcę robić z tego kodu źródła wszelkiego zła, bo to że ja miałam z nim problemy nie znaczy, że Ty też będziesz je mieć. Tak tylko uczulam
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.08.2014, 12:14   #12
LovettBon
 
Avatar LovettBon
 
Zarejestrowany: 07.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skiny i nose-masks w typie semi-realistic, fryzury, ubrania, mody

Cytat:
Napisał Kędziorek Zobacz post
Kiedy zaczął mi wyskakiwać błąd zapisu przez testing (jego się wpisuje bez boolpropa - w TS3 kody nie mają takiego początku), to zaczęłam robić tak: wpisywałam kod, robiłam potrzeby na maksa, ustawiałam na statyczne (więc mi nie spadały) i wyłączałam kod. Widać było poprawę. W każdym razie błąd zapisu przez długi, długi czas się nie pojawiał. Nie chcę robić z tego kodu źródła wszelkiego zła, bo to że ja miałam z nim problemy nie znaczy, że Ty też będziesz je mieć. Tak tylko uczulam
Wiem, że bez boolpropa bo już wpisywałam Nigdy nie chciało mi się realizować simowych potrzeb z wyjątkiem pragnień, więc chętnie włączę te potrzeby statyczne

Jeszcze jedna prośba - mod na realistyczne oświetlenie wewnątrz . Płakać mi się chce jak patrzę na simowe domki, one są tak nierealistyczne że coś okropnego. Wstawiam okna i zero jakiejś poprawy oświetlenia wewnątrz, dziwaczne cienie, no zupełnie jakbym znowu grała w The Sims 1 Do dwójki jest taki fajny mod dzięki któremu jeśli w jednym pokoju pali się światło, to w drugim widać taki cień przy drzwiach albo łuku, no wiecie o co mi chodzi, bardzo realistyczne to jest Może do trójki też można znaleźć coś takiego?
__________________
Ghosts. Commie ghosts what don't know they're dead. Hoping to steal our rockets so they can fly up and paint the moon pink and draw a Lenin face on it.
LovettBon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023