Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.02.2012, 01:26   #311
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vincent and Marco

noeemi bardzo mi miło, że udało mi się zdobyć kolejną fankę
jeśli jednak chodzi o Vincenta jest to sim stworzony przez Viperę, więc jej się należą większe uznania niż mi
co do FS w jakim jeszcze występował Vincent, to aktualnie nie ma go na forum i pewnie już się nie pojawi (nad czym sama ubolewam ), a tytuł FS w którym pełnił niegdyś główną rolę to "Melodia Strachu".


Kurcze co do odcinka to teraz mam dylemat
najwyżej zobaczę z którym wcześniej się uporam, ten wstawię ^^
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.02.2012, 09:30   #312
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vincent and Marco

Nie bojaj Ruda, ja już skrobie bonus

Cytat:
Napisał noeemi
Po ogarnięciu tego tematu mogę stwierdzić z całą stanowczością, że jestem bezwzględnie i bezwarunkowo zakochana w Vincencie! <333
Miło mi xD


Chyba się kiedyś zastanowię nad wrzuceniem Melodii jeszcze raz...

Ps. Zastanowiłam sie xD

Ostatnio edytowane przez Vipera : 03.02.2012 - 16:53
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2012, 13:53   #313
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Vincent and Marco

Cytat:
Napisał rudzielec Zobacz post
(...) jeśli jednak chodzi o Vincenta jest to sim stworzony przez Viperę, więc jej się należą większe uznania niż mi (...)
To w takim razie pokłony w stronę Vipery za stworzenie Vincusia Jest prze-kochany!

Dziewczyny, to, co robicie (bo o ile dobrze kojarzę to były też duety "pisarsko - zdjęciowe" ), jest naprawdę świetne! Stworzyłyście rewelacyjne, bardzo charakterystyczne, żywe postaci. Bonusy dostarczają masę zabawy, są przystępnie napisane, tak lekko, z ogromnym poczuciem humoru, w dodatku okraszone świetnymi fotkami. Nie stwierdziłam takiego hmmm, "pisania na siłę", byle wstawić tu jakąś historyjkę. Macie fajne pomysły, nie zanudzacie i to się ceni.
Pisząc o postaciach mam tu na myśli również kompletnie rozwalającą Fantastyczną Czwórkę (a zdjęcie w "wiadomościach" po prostu miażdży xD). Każdy ma jakąś rolę, każdy ma swoje miejsce. Pomysł, to jest najważniejsze w kreowaniu postaci, a Wy go macie ponad przeciętną.
No dobra, nie słodzę już Wam więcej, tylko czekam (nie)cierpliwie na kolejne odcinki

Cytat:
Napisał Vipera
Chyba się kiedyś zastanowię nad wrzuceniem Melodii jeszcze raz...
Nawet nie śmiem marzyć... Vinc w akcji, no to już za wiele jak dla mnie Ale byłoby cudownie!

Pozdrawiam!
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 11:07   #314
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vincent and Marco

No dobra, wczoraj sie nie udało wstawić, to może dzisiaj moja kochana przeglądarka nie spłata mi figla :/

Tak się ostatnio złożyło, że kolejny odcinek Fantastycznej Czwórki, idzie mi jak krew z nosa, więc postanowiłam zapoczątkować serię wywiadów z bohaterami FS :3
Na pierwszy ogień idzie Marco
Zapraszam do czytania

PS. Zdjęcia były robione dosyć dawno, zanim skończyłam pisać wywiad, więc nie wszystkie mogą się zgadzać

Ruda: Jak to dobrze, że jednak dotarłeś. Już myślałam, że nie uraczysz nas swoją obecnością zanim skończy się FS. A fani wręcz domagali się tego wywiadu!



Marco: Od kiedy jesteśmy na „Ty”? W każdym razie, dobrze wiesz, że jestem bardzo zajętym simem, jak nie foto story, to jakieś bonusy, albo Vincent wyciąga mnie na dziwne wycieczki dookoła świata. Ogólnie mówiąc, mam ciężkie życie.
R: Od kiedy jesteśmy na „Ty”? Poczekaj no, niech skończy się wywiad, to ci pokażę od kiedy...
M: Ehehe... to był żart Rudziuchna. Możemy kontynuować?
R: <westchnienie> No dobrze, nie zbaczajmy z tematu. Mam tu kilka pytań od Vipery, która nie mogła uczestniczyć w wywiadzie. Więc pierwsze pytanie brzmi: „Czy ty i Vincent naprawdę jesteście kumplami, czy to tylko tak na potrzeby bonusa?”



M: Od Vipery? A ja już myślałem, że o mnie zapomniała! Więc, to co dzieje się w bonusach to swoją drogą, ale poza planem, naprawdę jesteśmy kumplami. Chodzimy razem na piwko, jeździmy na imprezy...
R: ...Palicie towar od Dantego...
M: Ekhem! Może omińmy tę kwestię. Co do Vinca natomiast, to spędzamy ze sobą sporo wolnego czasu.
R: Swoją drogą, słyszałam plotki, że bardzo blisko ze sobą jesteście. Od odcinka opublikowanego dziesiątego stycznia, dwa lata temu, niektórzy mają wrażenie, że łączy was coś więcej niż przyjaźń...
M: Co takiego?! Nie, nie, nie, jesteśmy przyjaciółmi, ale nic więcej! Vinc podobnie jak ja woli kobiety. Ostatnio go nawet widziałem z jakąś... Nie pamiętam imienia... Nawet podobna do ciebie była. A potem była kolejna podobna do Vipery... Zdecydowanie za dużo się ich ostatnio przewija... <chwila zamyślenia>



R:No dobra, nie wnikajmy w szczegóły i wracajmy do wywiadu! Jeśli już jesteśmy w temacie twojej przyjaźni z Vincentem, to mam jeszcze jedno pytanie. Tym razem zadała nam je jedna z twoich fanek, podpisująca się jako Malin.
M: Spoko, no to słucham.
R:Więc Malin pyta: „Jak NAPRAWDĘ skończyła się noc, kiedy Vincent wyssał ćpuna?”
M: Ludzie, no co wy! Nie możecie dać już temu spokój, to było dawno!
R: Zgodziłeś się na wywiad, to teraz udzielaj odpowiedzi! <spojrzenie mordercy>
M: Żebym zginął?! Vinc mnie poćwiartuje!



R:Zaraz ja cię poćwiartuje, jak nie odpowiesz...
M: <chwila ciszy> No dobra, więc tamtego wieczoru wypiliśmy sporo. Nie wiem skąd się tam wziął Dante, bo nie pamiętam, ale kojarzę, że wypaliliśmy trochę jego ziela i poszliśmy spać.
R: I tylko tyle?
M: A coś ty myślała? To, że leżeliśmy w jednym łóżku, nie znaczy że coś między nami zaszło! Po prostu nie miałem siły... ekhem... Doczołgać się na kanapę.
R: Ale Sanae zastała was w samej bieliźnie. Więc jak to możliwe, że nie miałeś siły na doczołganie się do kanapy, ale żeby się rozebrać, to już miałeś siłę....



M: Nie pamiętam?
R: Pamiętasz. Ale nie chcesz powiedzieć...
M: No dobra, więc moja odpowiedź brzmi: Pamiętam, ale nie powiem. Może jakiś inny zestaw pytań?
R: Jak odpowiesz na to pytanie, to dam ci spokój i zamkniemy temat Vincenta.
M: A jak nie odpowiem?



R: To w tym miesiącu, weźmiesz bardzo cienką kasę za zdjęcia...
M: Ale ja mam ogromne potrzeby! Nie bądź sadystką skarbie!
R: Nie mów do mnie tak, bo urwę ci...
M: No dobra, graliśmy w rozbieranego pokera z Lambertem. Szliśmy po równo no i Dante przegrał ostatnie rozdanie, a że zwiał bo nie chciał się pozbyć majtek, to już nie moja wina...
R: Musieliście się ostro nafurać tego zielska, skoro zachciało wam się grać w coś takiego, między samymi facetami... Na dodatek z tym tlenionym...
M: Dobra, dosyć tego, już i tak mam przewalone u Vinca!
R: No ok, umowa, to umowa. Mam tu jeszcze kilka pytań od Liderki Fantastycznych, więc może dla odmiany teraz jedno z nich. Libby pyta: „Jak wyglądają twoje relacje z chłopakami z gangu poza planem?”



M: Nareszcie jakieś normalne pytanie... Więc co do chłopaków z Belle Rose, to utrzymuję z nimi kontakt. Są całkiem w porządku, Colin to fajny kumpel, podobnie jak Juri i Seth. Ostatnio nawet widziałem się z Sophie! Od kiedy zakończyła swoją rolę w FS, wyjechała na trochę. Nie podoba mi się jednak, że Jensen zabrał mi większość fanek... Dobrze, że mój brat nie zrobił takiej furory, bo chyba nie miałbym dla kogo grać!
R: Och, nie narzekaj, nie jest tak źle, są dziewczyny, które nadal cię uwielbiają. A wracając do wywiadu, czytelnicy pytają, co się stanie w ostatnim odcinku. Myślisz, że możemy im zdradzić co nieco?
M: Myślę, że raczej nie. Wytrzymają jeszcze chwile zanim poznają zakończenie. Apropo chłopaków z gangu, słyszałaś plotkę, że Juri kręci z Liderką Fantastycznych?



R: Co takiego?!
M: Colin mi mówił, że widział ich razem. Swoją drogą słyszałem, że on i Alia spiknęli się ostatnio na małe...
R: Nie zbaczaj z tematu!!
M: No ok, ok, już jestem grzeczny... <zniewalający uśmiech>.
R: <rozpływa się, po czym wraca do rzeczywistości> Raz w życiu mógłbyś sobie odpuścić i nie kokietować własnej szefowej tym... boskim uśmiechem.
M: Chyba zapomniałaś, że dawno przestaliśmy się traktować jak pracodawca i podwładny, kochanie...
R: Chcesz żebym cię zabiła, zanim skończy się wywiad?
M: Nie zrobisz tego. Jestem dla ciebie zbyt cenny!



R: To, że jesteśmy na ty, nie oznacza, że możesz nazywać mnie swoim kochaniem!
M: Kiedyś ci to nie przeszkadzało...
R:Ale to leci na żywo, przed milionami ludzi, a ja mam ograniczony czas antenowy i nie chcę, żeby ktokolwiek słyszał, jak gadasz mi „kochanie”!!!
M: Za późno. Poszło w eter!
R: Marco!!!
M: No dobra, dobra, już się tak nie bulwersuj Ruda.
R: Ehh ty playboyu... <zgrzyta zębami>. To może opowiedz, co masz zamiar robić po zakończeniu Belle Rose? Nie wszyscy wiedzą.
M: Więc tak sobie myślałem, że przydałyby mi się małe wakacje. Dwa lata grania w tym FS to stanowczo za długo. Odpocznę sobie z dala od wścibskich dziennikarzy, fotoreporterów i innych poszukiwaczy taniej sensacji. A potem...
R: Co ty bredzisz?! Zapomniałeś już, że czekają cię zdjęcia do nowego FS?!
M: Jak zwykle nie dałaś mi dokończyć. W łóżku też jesteś taka narwana?
R: Przysięgam, że zaraz cię zabiję... <mordercze spojrzenie>.



M: Wybacz no, nie mogłem się powstrzymać.
R: A chcesz, żebym cię zabiła i też ci potem powiedziała „Wybacz, nie mogłam się powstrzymać?”
M: Ok, zrozumiałem aluzję <uśmiecha się słodko>
R: Wdech, wydech... Ok, więc wróćmy do wywiadu, po raz enty... Mam tu kolejne pytanie od Liderki Fantastycznych.
M: Dajesz mała.
R: <kolejny zgrzyt zębami> Libby pyta: "Czy naprawdę jesteś z Mei, czy tylko w FS?"
M: Jeśli o Li Mei chodzi, to długa historia. Na początku nie umiałem z nią pracować, jak wiesz, bo doprowadzała mnie do białej gorączki. To ciągłe zrzędzenie... Jak sobie przypomnę to mnie szlag trafia. No ale, później coś między nami zaiskrzyło, zacząłem zauważać, że to fajna dziewczyna. Tak jesteśmy razem, ale do tej pory trzymaliśmy to w tajemnicy.



R: Poważnie? Myślałam, że wy jednak nie razem...
M: No jak widzisz, jednak jesteśmy.
R: Dobrze wam wyszło to ukrywanie. Myślałam, że to na palcu to dla podpuchy… No dobrze, to może odejdźmy trochę od FS. Mam tu ostatnie pytanie od Libby. Najdziwniejsze miejsce, w którym się... Co jej po głowie chodzi, nie ma jeszcze dwudziestej trzeciej!
M: Ha ha, no co chcesz, nie czai się dziewczyna! Swoją drogą, ma niezłe pośladki, miałem okazję sprawdzić.
R: Marco!!!
M: Ach, no tak, odpowiedź na pytanie. Szczerze mówiąc to nie przypominam sobie żadnego dziwnego miejsca, ale fajnie jest na plaży, przy dobrym winie, polecam ci wypróbować Rudziuchna!
R: Dla twojej informacji, nie mam z kim... <zgrzyt zębami po raz trzeci>
M: Poważnie? Myślałem, że ty i...



R: Że niby kto?!
M: No ty i ten nowy... Cerdic, czy jak mu tam.
R: Oszalałeś?!
M: Wiesz, on tak kręci się koło ciebie, zagaduje, całuje w rączki. Byłem pewien, że wy coś razem...
R: Kręci się, bo się boi, że go z roboty wywalę! Jego poprzednik wyleciał z hukiem za drzwi, po tym jak klepnął mnie w tyłek i nazwał swoim kochaniem!
M: <drapie się po głowie> Więc wychodzi na to, że mam specjalne względy hehe.
R: <wstaje z kanapy z zaciśniętymi pięściami> Poczekaj, niech ja cię...























R: Witamy po chwilowej przerwie!
M: Cholera, mój biedny tyłek...
R: Nie narzekaj, tylko siadaj na kanapę, zanim znowu się wkurzę...
M: Jesteś sadystką, wiesz o tym?
R: Dziękuję za komplement <uśmiecha się wrednie> A teraz wracajmy do wywiadu!
M: Czemu mnie tak pokarało...
R: Mam tu jeszcze kilka pytań od Vipery, więc przejdźmy do rzeczy. „Twoja pierwsza myśl po przebudzeniu rano?”



M: Niezłe masz walnięcie Ruda.
R: Skup się, Marco!!!
M: Ach, pytanie... Pierwsza myśl... Kubek gorącej kawy z odrobiną mleka. Zawsze po przebudzeniu, to pierwsze o czym myślę.
R: Bez kawy, nie ma dnia.
M: Czytasz mi w myślach.
R: No chociaż w tym się zgadzamy. Ok, kolejne pytanie. "Twoje bandyckie życie przeminęło z wiatrem, jak się z tym czujesz?"
M: Przeminęło z wiatrem? Był kiedyś taki film, swoją drogą trochę zbliżony fabułą do Belle Rose. Z tego co pamiętam to chyba nie skończył się szczęśliwie, ale to było dawno, więc mogę się mylić.



R: Ile razy mam ci powtarzać, żebyś nie odbiegał od tematu…?
M: Wybacz no, czasami nie mogę się powstrzymać.
R: Wiesz, to tak jak ja, czasami tak mnie swędzi pięść, że jak ktoś mnie zdenerwuje, to nie potrafię się powstrzymać, żeby mu nie przywalić… <zaciska dłonie>
M: Czy ty Ruda nie masz czasem PMS? Jaka nerwowa dzisiaj jesteś…
R:Nie! Nie wytrzymam tego dłużej! <tupie nogą> Koniec wywiadu!
M: Och no przestań, to nie było złośliwie!



R: Mam cię dość! Wynocha ze studia bo za chwilę będziesz martwy!
M: Rudzieńka no… To może chociaż jeszcze jedno pytanie na koniec? <robi maślane oczy>
R: Nie!
M: No przecież ładnie proszę… <robi jeszcze bardziej maślane oczy>
R: <wzdycha głęboko> Nie mam już do ciebie siły…



M: Po tym pytaniu sobie pójdę i będziesz mogła przechodzić swój PMS w spokoju!
R: <patrzy na kartkę z pytaniami> Niech będzie… <wrednie się uśmiecha> Ale to ja wybieram ostatnie pytanie! Inaczej… Wynocha!
M: No ok, obiecuję odpowiedzieć na wszystko o co zapytasz.
R: Dobrze więc… Nie przeciągajmy. Ostatnie pytanie.
M: No to czekam.
R: Chrupek chciał się ciebie o coś zapytać. <kolejny wredny uśmieszek>
M: Poważnie? Miło wiedzieć, że również jest moim fanem!
R: Czy ja wiem… Raczej bym tego tak nie nazwała.



M: Możesz jaśniej?
R: Bo wiesz… On zadał bardzo specyficzne pytanie… <zaczyna chichotać>
M: Specyficzne? To znaczy?
R: No tak. Zapytał: "Za co kochasz Chrupka?"
M: Co takiego?!



KONIEC!
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 11:26   #315
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Vincent and Marco

Rozpłakałem się Serio mówię xDD

Oczywiście na widok reklamy Sam wywiad był też bardzo fajny, dobrze, że dałaś tu nasze pytania Poza tym, zawsze miło coś poczytać sobie w czasie oczekiwania na WIESZ CO xDD
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 11:27   #316
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Vincent and Marco

Hahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahahh ahahahahahahah
Śmieję się do monitora i nie mogę przestać!
"Siedzę na koniu" ahahahhaha
To jest świetne! Bardzo ciekawy i zabawny wywiad
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 11:35   #317
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vincent and Marco

Ja osobiście z tej reklamy, grzeję do tej pory xD
No ale wiesz Chrupku, miałeś występować w reklamie pasty do zębów, więc jedna reklama zaliczona xD
Lepiej sobie przypomnij w jakich reklamach grałeś, bo się w nich wszystkich zobaczysz

Dzięki za komenty!
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 12:47   #318
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Vincent and Marco

hahahaha dobre xD
Ej co to za rozgłaszanie plotek na mój temat ? Marco dostanie w łeb! I dementuję pogłoski, że miał okazję cokolwiek sprawdzać .
Czekam na więcej ! I na kolejne reklamy !

PS. Ale widok Dantego boli! Moje oczy!
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 13:53   #319
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vincent and Marco

Kocham cię za fote "po reklamie" <3 mega
Tak mi się przypomniało, że muszę skończyć w końcu randkowy bonus. Będzie ci się chciało w ogole robić do niego foty? xD
__________________
Melodia Strachu v2
Wattpad
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 14:13   #320
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vincent and Marco

@up: Jeśli o foty chodzi, to nie ma problemu, tylko muszę się kuźwa w końcu z tą grą uporać

@Libby: Widocznie nie byłaś świadoma, kiedy Marco miał okazję Cię zmacać

Dzięki za komentarze!
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
rudzielec


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023