Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.02.2005, 13:05   #1
Domyna
Guest
 
Postów: n/a
Grin Sim bez ciała

Hej! Czy komuś z was na kilka minut z sima zostały tylko oczy i ręce bo ni się tak zrobiło i dopiero jak go sprzedałam to był cały Kiedyś to moja simka zostala z workiem w ręku i nawet się z nim kompała :wacko: !
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.02.2005, 13:32   #2
Sithijka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To jest bardzo częsty błąd w grze, większość graczy tak miała. Mi zdarza się średnio raz w simowym miesiącu, nie przejmuję się tym.
 
stare 07.02.2005, 18:05   #3
Sana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak. Kiedyś jak pojechałam do centrum w the sims zwierzakach
 
stare 07.02.2005, 19:49   #4
CoRsA =)
Guest
 
Postów: n/a
Post

tez tak miałam raz mi simka z workiem od smieci chodziła a w innym domu facet trzymał gazete caly czas
to że im tylko głowe było idac to tez miałam jeszcze raz to mi się tak z psem zrobiło zze tylko obroże było widac
 
stare 09.02.2005, 11:52   #5
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

He, he.... z tym workiem na śmieci to było dobre... Mi się tak kiedyś zrobiło, że sima głowa była na podłodze na pierwszym piętrze, albo kiedyś sim nie miał nóg. To było dobre...szkoda, że to tylko błąd. Czasem tak jest, jak używasz kodu.
 
stare 09.02.2005, 14:05   #6
Agussiek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Może to być spowodowane tym, że masz ściągnięte jakieś zepsute sikny ja też tak kiedyś miałam jak ogranczyłam ilość dodatów wszystko powróciło do normy
 
stare 10.02.2005, 11:20   #7
gruszka.
Guest
 
Postów: n/a
Idea Błędziki...... Rzecz częsta

Miałam takie 2 błędy w grze! Raz- sim robił wszystko z gazetą "OJEJ" (w randce) Nawet z tą gazetą oświadczał się dziewczynie dała bym zdjęcia ale nie wiem jak to się robi A Drugi błędzik to Na dole jak jestem w trybie życia to urodziło mi się dziecko (ładna dziewczynka) to nadole tam gdzie są zdjęcia domowników (te ich portrety) To był jakiś diabełek i to do góry nogami
 
stare 15.02.2005, 16:50   #8
Nessa
Guest
 
Postów: n/a
Cool ja mam taki skin!

Ja mam podobny skin-głowa tylko sama i ręce i nogi Jak to dziwnie wygląda Ale niestety raz wgrałam ten skin a jest ich chyba z ... 15? :wrr:
 
stare 15.02.2005, 17:23   #9
Korinthiana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja tak ie mialam. No chyba ze w dzielnicy showbiznasu. Na srodku ulicy stal jakis sim nad glowa mial gwiazdke, nic nie mozna bylo z nim zrobic, oraz nie posiadal ciala (procz glowy)
 
stare 19.02.2005, 15:18   #10
*RaiNboW*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hehe mi też się tak kiedyś zrobiło i używałam kodu moveobject costam jakos tak usuwałam go i klikałam na nim 2 razy i wracał już cały hehe nizły bayer To są chyba jakieś błędy w grze...
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Co osiągnęliście bez kodów? [email protected] The Sims 1: Uwagi na temat gry 72 29.11.2011 19:59
Mój sim ... shia The Sims 1: Uwagi na temat gry 157 11.06.2010 13:53


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023