Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.02.2014, 13:33   #1
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Trochę vintage

Cześć ludziki. Miło, że wpadliście zobaczyć do tego tematu. Jak sama nazwa wskazuje dom zawiera elementy stylu vintage, w którym ostatnimi czasy się lubuję. No i cóż, nie będę dużo pisać, bo mi to nie wychodzi. Pozostaje mi tylko zaprosić was do komentowania.

Na początek bryła.











... i wchodzimy do środka.











































rzuty:



FresH jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.02.2014, 14:49   #2
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Trochę vintage

Podobają mi się takie małe proste domki.
Co jest ważne jest funkcjonalny <brawo> i po prostu ma swój urok.
Nie podoba mi się trupia czaszka (nie lubię tego symbolu) i moim zdaniem tapeta za telewizorem nie bardzo pasuje do całości.
Dałabym więcej mocnych akcentów kolorystycznych, by rozświetlić trochę burość.
Ale to takie drobne uwagi, bo ogólnie uważam, że jest OK.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 26.02.2014, 16:22   #3
Bulletproof Heart
 
Zarejestrowany: 24.02.2014
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Trochę vintage

Testowałeś ten dom? Da się usiąść na tej kanapie pod schodami? O.o
Bardzo ładny dom, tylko jakoś sypialnia nie przypadła mi do gustu, ale to chyba dlatego, że nie cierpię tego mdłego niebieskiego koloru, więc jest okej.
Najbardziej spodobała mi się kuchnia - jest niewielka ale przemyślana i nie jest przesadnie zagracona. Jak dla mnie świetna.
W łazience ciekawie wygląda lustro pod tym oknem.
Ta ciemnozielona tapeta rzeczywiście nie pasuje.
Bulletproof Heart jest offline  
stare 29.03.2014, 16:29   #4
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 857
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Trochę vintage

Jak to możliwe że nie zobaczyłem Twojego nowego domku?

Ogólnie mi ise podoba ale kilka rzeczy mi nie pasuje:
-ten płotek jakiś taki... płaski sie wydaje :<
-betonowy plac z boku jest prawie wielkości domu xD Mogłeś postawić tam samochód, plac zabaw, czy coś
-okna od zewnątrz mi sie nie podobają, natomiast od środka wyglądają ok
-ta cegiałka przy wejściu IMO źle wygląda.
-nie podobają mi sie te naklejki na szafach w sypialni
-no i ten bluszcz na zwenątrz zbyt... regularny wolałbym jakby wyglądał bardziej naturalnie
- hahaha a z tą tapertą to rzeczywiście Gdyby wzorek był drobiniejszy było by może lepiej

Ale ogólnie jest dobrze :3 8/10
__________________
Kenny McCormick jest offline  
stare 16.04.2014, 11:30   #5
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Trochę vintage

Ciekawe, w którym miejscu bryła nawiązuje do stylu vintage
Szare murki na dachu niepotrzebnie dodają "masy" temu budynkowi. Randomowe pomarańczowe tulipany też tu nie pasują Nas sensem istnienia tego płotu również się zastanawiam.
Jeden rodzaj pnącza na ścianie by wystarczył, tym bardziej, że ten z MTS i od nengi nijak się do siebie mają
Hm, otoczenie nie współgra ze stylem bryły i vice versa. Zwierzakom mogłeś już dać ładniejszą budę ;<
Pierwsze zdjęcie wnętrza przywodzi mi na myśl GRUNGE/URBAN, a nie VINTAGE. Oceniając je z perspektywy tych stylów, korytarz niesłychanie mi się podoba. Ale obok vintage to on nawet nie stał
Zdjęcia salonu tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że pomieszałeś style - to NIE JEST vintage. Tak, tak, piszesz "trochę" - a ja nie widzę tutaj NIC.
Jako nie-vintage salon również uważam za udany. Jest balans, jest kolor, jest biel
No dobra, meble kuchenne już trochę zahaczają o vintage, bo są białe. Kafelki na podłodze są świetne *_* Surowa stylistyka z ciekawymi akcentami (rzeczy na stole, dwa kolory krzeseł) jak najbardziej na plus
Z tym złotym grzejnikiem bym się jednak kłóciła
Pracownia - CUDO. Bez zastrzeżeń.
Korytarz - fajny kolaż na ścianie Ładnie.
Sypialnia, chociaż tematycznie współgra z resztą domu, nie podoba mi się. Wolałabym jakieś neutralne akcenty - czachy i te sprawy to zło I w ogóle tak smutno tam
Łazienka też trochę przesadnie surowa, ale fajna. Nawiasem, ta na parterze tez wydaje się być spoko
Możesz mi wytłumaczyć, co oznacza ta ziemia przy krańcach parceli? xD
I tak, otoczenie ZDECYDOWANIE nie współgra z domem i jego wnętrzem
Jeszcze masz plusa za fajny rozkład pomieszczeń.

Rozważyłabym na Twoim miejscu zmianę nazwy tematu, bo, jak mówię, vintage to NIE jest
Pomijając to - 8/10 za całość. Dałbym i dychę, ale schrzaniłeś ogród

Ostatnio edytowane przez Liv : 16.04.2014 - 23:21 Powód: wiecie, przecinki!
Liv jest offline  
stare 16.04.2014, 17:25   #6
Daisy
 
Avatar Daisy
 
Zarejestrowany: 10.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Trochę vintage

Hej
Nie znam się poprostu na stylach, więc nie mam pojęcia czy to vintage czy nie vintage, ale mi sie podoba
Podobają mi się okna, ale ten bluszcz z boku domu już średnio...
Podoba mi się również bardzo bardzo podłoga w salonie, jest świetna.
Kuchnia jest przytulna, i ta obskrobana biała ściana z cegły, świetnie według mnie pasuje.
Nie podoba mi sie czacha na szafie w sypialni i to że łóżko jest na kółkach.
Ogólnie cały dom mi się podoba i z przyjemnością wprowadziłabym tam moich simów, jest jasny i przyjemny. Tak jak mówiłam okna podobają mi się strasznie, uwielbiam takie.
Jest super!
Daisy jest offline  
stare 16.04.2014, 23:03   #7
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Trochę vintage

Yay, dzięki za komentarze. ^_^ Postaram się pokrótce na nie wszystkie odpowiedzieć.

Cytat:
Napisał Björk Zobacz post
Nie podoba mi się trupia czaszka (nie lubię tego symbolu) i moim zdaniem tapeta za telewizorem nie bardzo pasuje do całości.
Cytat:
Napisał Bulletproof Heart Zobacz post
Ta ciemnozielona tapeta rzeczywiście nie pasuje.
Cytat:
Napisał Kenny McCormick Zobacz post
- hahaha a z tą tapertą to rzeczywiście Gdyby wzorek był drobiniejszy było by może lepiej
oj tam oj tam. Boże, przecież ja kocham tą tapetę. T.T Jak ją zobaczyłem w grze to od razu wiedziałem, że muszę ją gdzieś pierdyknąć no i padło na salon. Jak dla mnie nawet pasuje, nawiązuje troche do zielonego kominka i blatów w kuchni.
Cytat:
Napisał Björk Zobacz post
Podobają mi się takie małe proste domki.
Co jest ważne jest funkcjonalny <brawo> i po prostu ma swój urok.
Yay, piątka! Zawsze sobie mówiłem, że małe jest fajne. W swoich domkach zawsze stawiam na funkcjonalność, nie lubię się męczyć podczas gry, że to sim nie może gdzieś usiąść, przejść czy z czegoś skorzystać.Wrrr, nic mnie bardziej nie denerwuje. >.<

Cytat:
Napisał Bulletproof Heart Zobacz post
Testowałeś ten dom? Da się usiąść na tej kanapie pod schodami? O.o
hm, z tego co mi się wydaje, to jest taki mod, który umożliwia korzystanie z obiektów znajdujących się pod schodami. Więc tak - da się. xD

Cytat:
Napisał Bulletproof Heart Zobacz post
Bardzo ładny dom, tylko jakoś sypialnia nie przypadła mi do gustu, ale to chyba dlatego, że nie cierpię tego mdłego niebieskiego koloru, więc jest okej. Najbardziej spodobała mi się kuchnia - jest niewielka ale przemyślana i nie jest przesadnie zagracona. Jak dla mnie świetna.
Co do sypialni to się z Tobą zgadzam, jak dla mnie wyszła mi najgorzej. Pewnie dlatego, że zostawiłem ją sobie na koniec i wena się wyczerpała. Fajnie, że kuchnia przypadła Ci do gustu, w końcu to serce całego domu. xD

Cytat:
Napisał Kenny McCormick Zobacz post
Jak to możliwe że nie zobaczyłem Twojego nowego domku?
no kurde nie wiem! :/ DO POPRAWKI.
Cytat:
Napisał Kenny McCormick Zobacz post
-betonowy plac z boku jest prawie wielkości domu xD Mogłeś postawić tam samochód, plac zabaw, czy coś
kiedyś na pewno pojawi się tam samochód, ale na razie póki nikt tam nie mieszka, to go tam nie ma. xD
Cytat:
Napisał Kenny McCormick Zobacz post
-okna od zewnątrz mi sie nie podobają, natomiast od środka wyglądają ok
Ej, te okna są superaśne, ostatnio non stop ich używam.
Cytat:
Napisał Kenny McCormick Zobacz post
-no i ten bluszcz na zwenątrz zbyt... regularny wolałbym jakby wyglądał bardziej naturalnie
no faktycznie, dopiero teraz widzę, że to dość dziwnie wygląda. ;p
Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Ciekawe w którym miejscu bryła nawiązuje do stylu vintage
Szare murki na dachu niepotrzebnie dodają "masy" temu budynkowi. Randomowe pomarańczowe tulipany też tu nie pasują Nas sensem istnienia tego płotu również się zastanawiam.
Jeden rodzaj pnącza na ścianie by wystarczył, tym bardziej, że ten z MTS i od nengi nijak się do siebie mają
Hm, otoczenie nie współgra ze stylem bryły i vice versa. Zwierzakom mogłeś już dać ładniejszą budę ;<
Wiem, że ta część zewnętrzna nie do końca mi wychodzi. XD Jakoś nie mam cierpliwości do tych kwiatków, zawsze mam problem z ich rozmieszczeniem. Tulipany może i randomowe, ale mam do nich słabość i stawiam ja gdzie popadnie. A płotek pełni jedynie funkcję dekoracyjną. XD Buda może i brzydka, ale pies się nie obrazi. Ważne, że spełnia swoje funkcje. :]
Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Pierwsze zdjęcie wnętrza przywodzi mi na myśl GRUNGE/URBAN, a nie VINTAGE. Oceniając je z perspektywy tych stylów, korytarz niesłychanie mi się podoba. Ale obok vintage to on nawet nie stał
Zdjęcia salonu tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że pomieszałeś style - to NIE JEST vintage. Tak, tak, piszesz "trochę" - a ja nie widzę tutaj NIC.
Jako nie-vintage salon również uważam za udany. Jest balans, jest kolor, jest biel
w sumie to to vintage miało się odnosić raczej do kuchni, a że nie miałem większego pomysłu na nazwę no to pif-paf, niech będzie "trochę vintage". >D Mimo wszystko cieszę się, że oba pomieszczenia przypadły Ci do gustu i nawet nie wspomniałaś o zielonej tapecie! yay, sukces. XD
Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
No dobra, meble kuchenne już trochę zahaczają o vintage, bo są białe. Kafelki na podłodze są świetne *_* Surowa stylistyka z ciekawymi akcentami (rzeczy na stole, dwa kolory krzeseł) jak najbardziej na plus
Z tym złotym grzejnikiem bym się jednak kłóciła
Pracownia - CUDO. Bez zastrzeżeń.
Korytarz - fajny kolaż na ścianie Ładnie.
Yay, miód na moje uszy. *-* Dzięki.
Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Sypialnia, chociaż tematycznie współgra z resztą domu, nie podoba mi się. Wolałabym jakieś neutralne akcenty - czachy i te sprawy to zło I w ogóle tak smutno tam
Łazienka też trochę przesadnie surowa, ale fajna. Nawiasem, ta na parterze tez wydaje się być spoko
Możesz mi wytłumaczyć, co oznacza ta ziemia przy krańcach parceli? xD
I tak, otoczenie ZDECYDOWANIE nie współgra z domem i jego wnętrzem
Jeszcze masz plusa za fajny rozkład pomieszczeń.
Szczerze? To jak patrzę na tą sypialnię z perspektywy czasu, to zupełnie mi ona nie pasuje. Chyba przy następnej rozgrywce pozbędę się nieco kiczowatych naklejek i zmienię kolor ścian.
Miło, że łazienka się podoba, bo jest to chyba najmniej lubiane przeze mnie miejsce do urządzania. Nigdy nie wiem co mam tam dać i zawsze wygląda tak samo, przynajmniej w moim odczuciu. XD Co do tej bryły, to wiem i zdałem sobie z tego sprawę juz po urządzeniu pomieszczeń, ale jakoś nie wiedziałem jak z tego wybrnąć. ;p Jeśli chodzi o tą ziemię, to stwierdziłem, że będzie bardziej realistycznie jak bedzię tam trochę brązowo. XDD

Cytat:
Napisał Daisy Zobacz post
Hej
hejo.
Cytat:
Napisał Daisy Zobacz post
Nie znam się poprostu na stylach, więc nie mam pojęcia czy to vintage czy nie vintage, ale mi sie podoba
ja też się nie znam, ale cii. XD
Cytat:
Napisał Daisy Zobacz post
Podoba mi się również bardzo bardzo podłoga w salonie, jest świetna.
Kuchnia jest przytulna, i ta obskrobana biała ściana z cegły, świetnie według mnie pasuje.
yay, też ją bardzo lubię. W ogóle polecam blog themalle, można tam się nadziać na dużo ciekawych dodatków. Jak dla mnie jeden z lepszych simblrów.
Cytat:
Napisał Daisy Zobacz post
Nie podoba mi sie czacha na szafie w sypialni i to że łóżko jest na kółkach.
Ogólnie cały dom mi się podoba i z przyjemnością wprowadziłabym tam moich simów, jest jasny i przyjemny. Tak jak mówiłam okna podobają mi się strasznie, uwielbiam takie.
Jest super!
Też zdążyłem już zauważyć, że ta czaszka kiepsko wygląda, ale cieszę się, że dom przypadł Ci do gustu.

Uff, trochę mi na tym zeszło, ale miło, że dom został tak ciepło przyjęty. Zapraszam do dalszego komentowania, nie krępujcie się.

Ostatnio edytowane przez FresH : 16.04.2014 - 23:05
FresH jest offline  
stare 20.06.2014, 15:07   #8
marandile
 
Avatar marandile
 
Zarejestrowany: 18.06.2005
Skąd: Kraków
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 1,404
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Trochę vintage

To jest absolutnie obłędne
Nie wiem, za bardzo co napisać, bo nie wiem który aspekt projektu mam pochwalić na początku, a który na końcu Czekam na więcej, takie wnętrza do miód na me oczy
__________________
flesh covers
the bone and the
flesh searches
for more than
flesh


http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1812431

Zapraszam na mojego bloga, gdzie od teraz będzie się trochę działo
marandile jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023