Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.11.2005, 10:50   #1
Rubi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Opiekunka do dziecka

Hello

Pewnie każdy z Was miał już okazję skorzystać z usług opiekunki do dziecka.
Moja prawie każda rodzinka wynajmuje ją bi wszyscy to ludzie pracujący.

ALe w dodaktu Nocne Zycie pojawił mi się problem. Niania nie zawsze przychodzi wtedy kiedy powinna, czyli jak SImy wychodzą do pracy. A za to przychodzi sobie na przykłąd w nocy :/ Dziwne co?? Wkurza mnie to, bo ostatnio mojego Sima wylali z pracy bo nie mół zostawić dziecka samego w domu, bo niania nie stawiła sę w pracy

Czy Wam też tak się robi?? A jak nie to może robię coś nie tak, tylko co?????????

Buziaczki
Rubi
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.11.2005, 20:27   #2
Sher
 
Avatar Sher
 
Zarejestrowany: 17.02.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 28
Reputacja: 10
Domyślnie

Te wszystkie opiekunki jakieś ułomne .. do mnie przyszły trzy a jedna zamieszkała na stałe. Błąd w grze. Na przyszłość staraj się aby ktoś był z domu, jak sim idzie do pracy
__________________
It's nice to know that you were there
Thanks for acting like you care
And making me feel like I was the only one
It's nice to know we had it all
Thanks for watching as I fall
And letting me know we were done
Sher jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.11.2005, 17:53   #3
Nacia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ej, Rubi- to jush twój drugi temat o macierzyństwie, wnioskouję że coś kiepska z ciebie mamusia! xD
No więc, niania to kiepski wybór, wlaściwie ostateczność, ona zajmuje się dzieckiem kiedy akurat ma na to ochotę, ale oczywiście woli oglądać telewizę, czasami coś zje, weźmie prysznic... No i postępuje wg genialnej zasady 'jak dziecko płacze, to trzeba je zostawić, wypłacze się, zmęczy i przestanie', pozatym bierze kupę (bez skojarzeń) kasy za to obijanie się... Moim zdaniem jeśli ten sim stracił już pracę, to niech się zajmie dzieckiem- napewno nie zbankrutują a przynajmniej nie będzie trzeba się denerwować czy opiekunka raczy dzisiaj przyjść
Pzdr-Nca
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2006, 16:53   #4
Kass
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Eeee....

Ja w ogóle nie lubie tych bab starych! Jak chcesz żeby przylazły to bierz tylko na teraz i z kodem boolprop testingcheatsenabled true wybierz make selectable. Będzie u ciebie mieszkać i będziesz miała z dyńki!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2006, 16:59   #5
Kira
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown Mi dziecko uśmierciła...

A mi opiekunka dziecko uśmierciła, było głodne, śmierdziało a ona (ta stara baba) oglądała sobie w najlepsze telewizje a moje dziecko sobie zdychało no co za opiekunka....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2006, 17:00   #6
▫Molly▫
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kass
Ja w ogóle nie lubie tych bab starych! Jak chcesz żeby przylazły to bierz tylko na teraz i z kodem boolprop testingcheatsenabled true wybierz make selectable. Będzie u ciebie mieszkać i będziesz miała z dyńki!

Też za nimi nie przepadam! Dzieciak płacze a one mają spóźniony zapłon, ja sie denerwuje, posyłam simke i robi się zator . Często kladzie mi niemowlaka na podłodze i nic! Denerwuje mnie to!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2006, 18:59   #7
NaNiKo
 
Avatar NaNiKo
 
Zarejestrowany: 04.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 550
Reputacja: 10
Domyślnie

A mnie sie to nigdy nie zdarza. Moje opiekunki opiekują się dzieciek (oczywiście czasami dzieciak musi się wypłakać, i wtedy go olewa-tego dzieciaka. Ale po pewnym czasie spowrotem się nim zajmuje.) No pomijam ilość pożarów spowodowanych przez opiekunki :/
__________________
Tylko głupiec nie ma wątpliwości.
K. Čapek
Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko.
A. France
[img][/img]
Av by Meine Liebe Kitu :*
NaNiKo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2006, 20:20   #8
madziula00
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mnie opiekunka również denerwuje. Ma opóźniony zapłon i wogóle . Ostatnio zrobiła mi pożar a miałam impreze (dawno ją wylałam a ta na dobre u mnie zamieszkala) no i oczywiście przyleciał strażak i mówi, żebym JA na przyszłosc uwazała... To mnie poprostu dobiło i od tamtej chwili nie zatrudniam "starych bab - niań" bo to tylko strata kasy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2006, 21:29   #9
-tamatha-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a ja nie mam żadnego porblemu z opiekunkami. Zajmują sie dziećmi jak powinny i jeszcze cały dom posprzątają ^^ wiadomo czasem pograja na perkusji, ale tak to cały czas latają woól dzieci lub sprzątają naprawde jejstem zadowolona
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2006, 14:11   #10
Guralka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kira
A mi opiekunka dziecko uśmierciła, było głodne, śmierdziało a ona (ta stara baba) oglądała sobie w najlepsze telewizje a moje dziecko sobie zdychało no co za opiekunka....

A to bardzo ciekawe, bo mnie się wydawało, że takiego maluszka nie można uśmiercić (nawet się nie pali). Prędzej przyszłaby opieka społeczna i zabrała dziecko
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023