Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.11.2005, 18:21   #11
Aithieel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moze to efekt jakiegoś niechcianego hacka ściągniętego z jakimś dodatkiem? Mnie osobiście ona nie przeszkadza. Wydaje mi się ,ze nie jest zwykłym NPC bo ja nie mogę dodać jej do rodziny ( mam wrazenie ,ze jest obiektem >shiz<). Uważam ,że nie da się jej wyprowadzić ani skasować ani tym bardziej uśmiercić.

EDIT: Jednak mieliście rację, a jak odoajecie simy 'do rodziny' ?

Ostatnio edytowane przez Aithieel : 30.11.2005 - 13:02
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.11.2005, 18:32   #12
moniak1993
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moze ja dodaj do rodziny i karz jej wskoczyc do basenu, potem wejdz w tryb kupowania i skasuj drabinki i niech sie utopi, a pozniej sprzedaj nagrobek zeby Cie nie nawiedzała
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2005, 14:31   #13
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

Witaj w klubie.
Kochana pani Zadecka (czy jakoś tak) wprowadziła się do mnie na stałe. Chodzi za moim simem krok w krok. Już mnie to denerwuje, bo ile razy moje małżeństwo spróbuje się pocałować to starucha rzuca się na nich z torebką i wali po łebie. Dwadzieścia cztery godziny na dobę łazi i dzierga coś. Wkurzająca baba. Naprawdę. Zwariować można. :wacko:
__________________
rosex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2005, 16:47   #14
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Cool

No, to jak widać nie jestem jednak sama. A bałam się, że tylko u mnie to się dzieje. Hacków mam kilka, a jest to mianowicie jeden plik insimenatora i hack na to, by simowie mogli brać ślub w strojach wizytowych i dlatego wątpię, by któryś z tych dwóch miał taki wpływ na grę. Nie ukatrupię, ponieważ jak wspomniałam POTRZEBY TEJ SIMKI NIE SPADAJĄ. Sory, ale jak napiszę dużymi literami może wreszcie niektórzy zaczną czytać dokładnie posty.
A tak w ogóle to nie wiedziałam, że szanowna pani Zadecka beszta nawet za całowanie się . No to psiekne, moi simowie do końca życia nie pocałują się. Albo zwyczajnie mam pomysł. Dodam sobie do rodzinki, wsadzę do basenu i insimenatorkiem (achhhhh, jak ja uwielbiam ten hackxP) zrobię jej energii 0%... Może przylezie kostucha ;> . Spróbujmy.
EDIT: wszystko zapowiadało się tak pięknie, ale jednak takie nie było w 100%. Wybudowałam nie za duży basenik, wstawiłam drabinkę, a także panią Zadecką;d. No cóż, wlazła w ciuchach codziennych i jeszcze z tą torebką. Ale dobra, insimenatorem wzięłam jej energii 0%, skutek wiadomy...


Piękne, wiem, sama się na początku z tego cieszyłam.
Po tym nastąpiła piękna tabelka, która jeszcze bardziej mnie zadowoliła.

I nagle tryb życia zrobił się na szary kolor. Weszłam w tryb opcji, a tu nie można zasave'ować. Wszystkie opcje z tym związane są przezroczyste... Zresetowałam simsy i tyle. I co robić?? Ta baba jest niezniszczalna;(...

Ostatnio edytowane przez patrysiaz1992 : 29.11.2005 - 17:40
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2005, 17:49   #15
moniak1993
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kurdę a myslalam ze basen sprawe załatwi. Kliknij Tu i moze wykorzystaj jakis sposob z tych co przeczytasz?? albo wiem! zrob tak : zrob osobny pokoj,niepokolorowany,bez mebli.. z dzwami tylko... i niech tam ta baba wejdie i ty wejdz do trybu budowania i sprzedaj dzwi... gdy je sprzedasz czekaj az umrze z głodu, moze to pomoze... ??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2005, 19:07   #16
Sacline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał moniak1993
Kurdę a myslalam ze basen sprawe załatwi. Kliknij Tu i moze wykorzystaj jakis sposob z tych co przeczytasz?? albo wiem! zrob tak : zrob osobny pokoj,niepokolorowany,bez mebli.. z dzwami tylko... i niech tam ta baba wejdie i ty wejdz do trybu budowania i sprzedaj dzwi... gdy je sprzedasz czekaj az umrze z głodu, moze to pomoze... ??

Mój pomysł!!
Ale Wyprubuj!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2005, 19:46   #17
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Post

Ale mi nie chodzi o sposoby zabijania simów, bo w tym jestem mistrzem, ale mianowicie biega o to, że po zabiciu Zadeckiej nie można zasave'ować gry... I jak ta jej śmierć ma się zapisać? ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.11.2005, 10:53   #18
Nesy
 
Avatar Nesy
 
Zarejestrowany: 01.09.2003
Skąd: Jaworzno
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

Mam kilka pomysłów może któryś z nich ci pomorze:

1.Wpisz kod Boolprop testingcheatsenabled true podczas gry.
-Trzymając Shift kliknij na to babsko
-Wybierz Więcej > Kill... >> Die by Flies
-Wejdź do widoku otoczenia ( Zapisz grę!!! )
-Jak wejdziesz ponownie to powinien się pojawić komunikat :
„... zmarła na innej parceli. Powróci jako duch...”
To jest pierwszy sposób.

2.Pierwszy i drugi krok taki sam.
-Kliknij na Więcej > Spawn... > Rodney’s Death Creator > ...

„Die of Old Age --- Smierc ze starosci

Death by Disease --- Smierc przez chorobe

Death by Drowning --- Smierc przez utoniecie

Death by Electrocution --- Smierc od porazenia pradem

Death by Fire --- Smierc przez spalenie

Die of Starvation --- Smierc z glodu

Die of Flies --- Smierc od roju much

Die From Fright --- Smierc z przerazenia

Die By Satelite --- Smierc od uderzenia satelita

**********

NPC Killer --- Morderca NPC -- Teoretycznie uśmierca Npc, podobno trzeba wybrać NPC, którego chcemy uśmiercić.

**********”

To był drugi sposób.

Informacje o kodzie : http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13657

3.Zamknij tą babuleńkę w małym pomieszczeniu bez drzwi i okien. Wstaw tam kominek, a podłogę całą wyłóż dywanami. Każ jej podpalić kominek i niech sobie usiądzie albo postoi.
Jak podłoga się zacznie palić to już tylko kwestia czasu.

Jeśli żaden z tych sposobów nie zadziała to zainstaluj od nowa grę...
Nesy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.11.2005, 12:17   #19
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Okey, wielkie dzięki, zaraz wypróbuję. Staram się obejść bez ponownej instalacji, więc miejmy nadzieję, że mi się uda. Jak co to dam znać. Jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam :*
EDIT: problem nareszcie rozwiązany... fakt, że kodzik nie działał na tej babie, ponieważ dostępne były tylko trzy opcje. Musiałam na parcelę ściągnąć pierwszą lepszą osobę i na niej przywołać kodem ten nagrobek, na którym rodzaj śmierci się wybiera... Wzięłam bodajże kitnięcie ze starego wieku, przylazł Mroczny i zostało tyle...

Na początku gra znowu nie chciała się zapisać, ale pograłam chwilę i wszystko wróciło do normy. Dzięki wszystkim. Nareszcie mam tą babę z głowy!!!!!! Ach, nie mogę, wzruszyłam się;(. To zbyt piękne, by było prawdziwe.
EDIT2: Tak, ta baba miałą taki nagrobek. Nieźle, nie? Taki natręt i jeszcze ładny grób
Pozdrawiam :*:*:*

Ostatnio edytowane przez patrysiaz1992 : 30.11.2005 - 16:17
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.11.2005, 14:36   #20
Nikki
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wow ale fajny nagrobek!! Taki miała ta staucha po śmierci??
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023