Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.11.2005, 14:46   #21
kozak12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Niezwykle piękny nagrobek, a tak do rzeczy ta babcia mnie wnerwia, już u moich Simów jest wrogiem, nawet Bara-Bara nie pozwala tylko od razu beszta!Mam nadzieje ze krowokwiat ją zje!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.11.2005, 15:46   #22
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zdziwił mnie ten nagrobek, ponieważ baba ma aspirację całą na czerwono, a taki występuje tylko, jeżeli sim umiera z aspiracją co najmniej złotą. Cóż, może to błąd w grze, albo po prostu efekt tego, że zabiłam babcię kodem... Ale najważniejsze, że jej już nie ma .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.11.2005, 16:39   #23
Sacline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał patrysiaz1992
Okey, wielkie dzięki, zaraz wypróbuję. Staram się obejść bez ponownej instalacji, więc miejmy nadzieję, że mi się uda. Jak co to dam znać. Jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam :*
EDIT: problem nareszcie rozwiązany... fakt, że kodzik nie działał na tej babie, ponieważ dostępne były tylko trzy opcje. Musiałam na parcelę ściągnąć pierwszą lepszą osobę i na niej przywołać kodem ten nagrobek, na którym rodzaj śmierci się wybiera... Wzięłam bodajże kitnięcie ze starego wieku, przylazł Mroczny i zostało tyle...
http://img495.imageshack.us/img495/5...099d4706jm.jpg
Na początku gra znowu nie chciała się zapisać, ale pograłam chwilę i wszystko wróciło do normy. Dzięki wszystkim. Nareszcie mam tą babę z głowy!!!!!! Ach, nie mogę, wzruszyłam się;(. To zbyt piękne, by było prawdziwe.
EDIT2: Tak, ta baba miałą taki nagrobek. Nieźle, nie? Taki natręt i jeszcze ładny grób
Pozdrawiam :*:*:*
}

piękny nagrobek zrubmy żałoba na 5 min
(nagrobka niesprzedawaj!!)

Ostatnio edytowane przez berata : 30.11.2005 - 17:20
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.11.2005, 16:55   #24
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Post

Cytat:
Napisał plii
}

piękny nagrobek zrubmy żałoba na 5 min
(nagrobka niesprzedawaj!!)
W kwestii ortografii nie będę się już wypowiadać...
1. piękny, ale mi się trafia cały czas o co chodzi z żałobą?
2. ja zwykle sprzedaję, bo - uch, przyznam się - diabelnie boję się tych duchów z simsów... ale raz zostawić mogę ;], chociaż zapewne duch Zadeckiej będzie dość nieznośny:/...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.11.2005, 17:28   #25
kozak12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Udało mi się ja jakoś krowokwiatem załatwić! Ale szczęście.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.11.2005, 18:54   #26
Sacline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

[QUOTE=patrysiaz1992]W kwestii ortografii nie będę się już wypowiadać...
1. piękny, ale mi się trafia cały czas o co chodzi z żałobą?
2. ja zwykle sprzedaję, bo - uch, przyznam się - diabelnie boję się tych duchów z simsów... ale raz zostawić mogę ;], chociaż zapewne duch Zadeckiej będzie dość nieznośny:/...[/QUOTE


No w tym rzecz że niemasz zadeckiej to żałoba na 5 min
No i że jej niema to impre simom zrób postaw nagrobek i.......BaLaNgA
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.11.2005, 18:59   #27
Nesy
 
Avatar Nesy
 
Zarejestrowany: 01.09.2003
Skąd: Jaworzno
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

Taka wredna baba, a ma taki ładny nagrobek. Moi simowie niegdy takiego nie mieli... Może dlatego że jeszcze żaden mi nie wykitował...

A tak wogóle to co pomogło?
Nesy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.11.2005, 19:12   #28
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Post

Pomógł mi boolProp. Wzięłam Spawn i Rodney’s Death Creator... Potem Die of Old Age. Nagle pojawił się kochany Mroczny (chociaż właściwie sam kurz i kosa, co mnie zdziwiło, ale to pewnie kolejny błąd w grze). Thx, _AgAtA_ za podsunięcie pomysłu. Już byłam pewna, że ten babsztyl jest niezniszczalny .
EDIT: uh lalala oł je, jak ja kocham moje simsy... problem z babą rozwiązany, więc spokojnie wchodzę sobie w gierkę... Wybieram parcelę z moją ulubioną rodzinką i... no cóż, we wspomnieniach trochę pusto... ułaaaaa

Gdzieś już na forum widziałam o tym temat... Zaraz lecę go szukać... A swoją drogą jak mi się to zrobiło??????
EDIT2: tsa, przeszukałam forum i gucio. Jeden temacik, w którym na dodatek moja odpowiedź... wynika z niej, że insimenator może namieszać... no patrzta, nie wpadłam na to, że insimenator jest hack'iem... A tak w ogóle to people help:/

Ostatnio edytowane przez patrysiaz1992 : 30.11.2005 - 19:46
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.11.2005, 19:56   #29
Nesy
 
Avatar Nesy
 
Zarejestrowany: 01.09.2003
Skąd: Jaworzno
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

Nie wiem co to ten insimenator więc tu raczej ci nie pomogę.
Ale jesli się da to może spróbuj go usunąć...
Nesy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.11.2005, 20:01   #30
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

www.insimenator.net
A to jest taki hack po prostu... Nim możesz tyle, że nawet ja jeszcze go nie opatentowałam do końca. Możesz manipulować poziomem zaspokojenia potrzeb simów, możesz przywracać zmarłych, sprawić, że pojawi się dany NPC (nawet Mroczny Kosiarz itd itd itd... Ale bez insimenatorka już nie potrafię żyć... może znajdzie się inne rozwiązanie????
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023