Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.02.2005, 10:27   #1
Binek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Obcy Technik (ufolud)!!!

To więc mam gościa którgeo porwali kośmici!
Urodziła mu się kosmitka.
Jest już dorosła o to filmik z jej ślubu:
(troche poczekajcie aż ruszy!)

http://members.lycos.co.uk/binekbincio/movie016.avi

no ale ona nie zna ojca!Patrzałem na drzewo geealogiczne i zobaczyłem że u Kaliente też był kosmita!Sonda Rozpylacz 7.
jak mam orzyciagnąć ojca (obcego techinka)do córki kosmitki?Żeby mieszkali razem?Proszę o pomoc to dla mnie ważne !!
A sim pe mi nie działa więc tym sposobem to raczej nic nie zrobie.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.02.2005, 10:38   #2
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie mam zielonego pjęcia, chyba sie nie da. Teleportation painting tez nie pomaga. Raczej musisz sie pogodzic z tym ze nie zrobisz tego i twoja kosmitka bedzie bez OjcoMatki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2005, 10:42   #3
Binek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adi
Nie mam zielonego pjęcia, chyba sie nie da. Teleportation painting tez nie pomaga. Raczej musisz sie pogodzic z tym ze nie zrobisz tego i twoja kosmitka bedzie bez OjcoMatki
wiesz ja mam problem bo mam jeszcze jednego małego kosmitka!
on ma tego samego obcego techinka.Mam pytanie czy obcy technik umrze na ufo?(kiedyś)?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2005, 11:09   #4
trawka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja tez chce takie zielone zielone dziecko! hehehehh
filmik dlugo laduje sie...=|
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2005, 11:28   #5
Binek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

chwile poczekaj
Kurde!!!Jak ja patrze przez teleskop to cały czas mnie porywają i mam małe ufole!
Ja chcę dla nich tatusia zeby przyleciał!
Nikkt nie zna sposobu?\Niektórym nie chce się czekać na film aż się pokaże no to kilka zjęć.:






Z ślubu Karoliny (ufo) niestety tato (ufo) j zawiódł bo nie przyszedł nawet na ślub córki.

Małemu dziecku ufo jeszcze nie robi.lem zdjęc lecz niedłgo zrobie i je dam.ma takie fajne oczy

Ostatnio edytowane przez Binek : 26.02.2005 - 11:47
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2005, 11:59   #6
HoUse_BabY
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Binek
chwile poczekaj
Kurde!!!Jak ja patrze przez teleskop to cały czas mnie porywają i mam małe ufole!
Ja chcę dla nich tatusia zeby przyleciał!
Nikkt nie zna sposobu?\Niektórym nie chce się czekać na film aż się pokaże no to kilka zjęć.:
Z ślubu Karoliny (ufo) niestety tato (ufo) j zawiódł bo nie przyszedł nawet na ślub córki.
Małemu dziecku ufo jeszcze nie robi.lem zdjęc lecz niedłgo zrobie i je dam.ma takie fajne oczy
Hehe.. mo też się urodziły dzieci ufo ale jakoś nie przypadły mi do gustu bo są jakieś takie.. skrzywione.. ale mialam jedno takie ladne wlasnie z "Fajnymi oczami".Wczoraj zrobilam też taką rodzinke ufo czystej krwi(chodzi mi tutaj o te oczka ) i jeszcze mysle co tu z nimi zrobić
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2005, 12:03   #7
Binek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał *Mila*
Hehe.. mo też się urodziły dzieci ufo ale jakoś nie przypadły mi do gustu bo są jakieś takie.. skrzywione.. ale mialam jedno takie ladne wlasnie z "Fajnymi oczami".Wczoraj zrobilam też taką rodzinke ufo czystej krwi(chodzi mi tutaj o te oczka ) i jeszcze mysle co tu z nimi zrobić
a wiesz jak sproawadzić tate ufo?
Bo w dziwnowie też jest Rozpylacz 9 i on jest robiony przez ufoludów a jakoś na ziemi.... Ja chcę mieć tego ojca przed ślubem jego durgiej córki!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2005, 12:07   #8
HoUse_BabY
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Binek
a wiesz jak sproawadzić tate ufo?
Bo w dziwnowie też jest Rozpylacz 9 i on jest robiony przez ufoludów a jakoś na ziemi.... Ja chcę mieć tego ojca przed ślubem jego durgiej córki!!
Nie wiem i praktycznie jestem pewna że tak się niestety nie da a techniik zapylacz przecież został stworzony przez maxisów od początku i tylko napisali że przyleciał na ziemię tak dla picu... przykro mi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2005, 12:10   #9
Binek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał *Mila*
Nie wiem i praktycznie jestem pewna że tak się niestety nie da a techniik zapylacz przecież został stworzony przez maxisów od początku i tylko napisali że przyleciał na ziemię tak dla picu... przykro mi
Trzeba było się tego spodziewać.No ale czy Obcy technik umrze kiedyś w kosmosie?Wie ktoś?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2005, 12:12   #10
Zaria
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

kurde.... mnie to jedynie deneruje że technik NIGDY nie umiera :\ w drzewie genealogicznym wszyscy dziadkowie są na szaro procz jego (jest już dziadkiem w jednej rodzinie zaniedługo pradziadkiem - jak nastolatek dorośnie)
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023