Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.07.2013, 14:24   #11
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Senses

Cytat:
Napisał rudzielec Zobacz post
Znam tego gościa z książki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
Noooooo coooooooo tyyyyyyy?!?!?!?!?! XDDDD

Cytat:
Masakra, Hidden Passion mam przed oczami
Ej, jaka masakra, co? Z tego co pamietam, to H.P ci sie bardzo podobalo :>

Cytat:
Nie no, teraz już wiem, czemu chciałeś żeby to zobaczyła ty perwersie jeden xD
Haha, ty jeszcze perwersji w moim wykonaniu nie widzialas xDtak, mowie o mozliwym nastepcy hp xd

Cytat:
Pomysł z książką miażdży, masz gdzieś taką pod ręką?
Tak sie sklada, ze mam. Ale nie ksiazke, bo cos lepszego bo konkretnego czleka. Wlasnie ci odpisuje na komenta xDDDDD

Cytat:
Świetnie Ci to wyszło, jak zwykle zresztą! <3
dziekuje :3

Cytat:
Uwielbiam oglądać te Twoje cudeńka, zawsze się przy nich rozpływam, robisz świetne filmiki i domyślam się, że stworzenie takiego cacka zajmuje trochę więcej czasu, niż napisanie mi odcinka FS
No coz, nie wiem ile ci zajmuje tworzenie 1 odcinka FS, ale podejrzewam, ze nie 3 miesiace A tyle wlasnie mi zajelo zrobiebie Senses. Przy czym, pierwsze 2 miechy zajelo mi tworzenie storyboard'u, doskonalenie juz zrodzonego w glowie pomyslu, szukanie roznych dodatkow i krecenie pierwszych scen. Natomiast samo nakrecenie wiekszosci i zmontowanie jej, zajelo mi z miesiac. Wiec troche czasu trzeba poswiecic

Cytat:
Sony Vegas to dla mnie czarna magia, chociaż mam go zainstalowanego na kompie, chyba muszę poprosić Cię o jakieś korepetycje
Nie chce cie dolowac, ale mi doskonalenie warsztatu zajelo grubo ponad 4 lata... xD

Cytat:
Ach no i zapomniałam dodać, że muza jest świetna!
Ciesze sie, ze ci sie spodobala!
AAAAA w tym calym amoku, zapomnialem napisac co to za utwor! Co nie ogar xD
A wiec kawalek to: Spark7 Vs. Nds And Blue - Senses
To tak, gdyby ktos chcial sobie ta nutke umiescic na kompie, czy gdzies

Cytat:
Dobra robota Donie!
Dziekuje i dziekuje ci za komcia, rudzinko! :3


A i mialem jeszcze napisac, ze zdziwilo mnie to ze nie napisalas tego, co na moim Fejsie kiedy publikowalem tam trailer do tego klipu. A mianowicie chodzi mi o twoje pytanie: "czemu bohaterka nie jest ruda?" XDDDDDDDDDDDDD
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.07.2013, 18:01   #12
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Senses

No dotarłam w końcu! Wiem, że miałam wcześniej, ale w tygodniu ja śpię na stojąco, nie ma mowy o myśleniu...
Cóż ja mogę napisać, prócz tego, że jak zwykle wyszło Ci genialnie! Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego talentu do tworzenia tych filmików, dokładności, cierpliwości. Stosujesz bardzo profesjonalne ujęcia i ruchy kamerą. Nie myślałeś czasem o tym, by związać swoją przyszłość z kamerą czy montażem? Byłbyś w tym znakomity.
Slow motion po prostu niszczy <3 A simka w 2:41...!!! Rewelacyjny moment!!! Wygląda, jak żywa kobieta. Tańczący sim jest również świetny! W ogóle klip ma taki specyficzny klimat, który bardzo mi się podoba. Pomysł świetny, czułam się, jakbym oglądała prawdziwy teledysk. Jestem zachwycona, naprawdę! Genialne są te taneczne wstawki, po prostu zaniemówiłam z wrażenia... Kurde, same ochy i achy, ale serio, nie da się inaczej. Ten filmik jest bombowy!
Życzę wielu kolejnych tak udanych dzieł i oczywiście czekam na nowe linki.

Ostatnio edytowane przez Malin : 26.07.2013 - 18:04
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.08.2013, 20:19   #13
carineesz
 
Avatar carineesz
 
Zarejestrowany: 24.07.2011
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 110
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Senses

Obejrzenie do końca Twojego dzieła zajęło mi kilka dni, gdyż nad morzem najwyraźniej jest słaby zasięg, ale po powrocie sobie na spokojnie obejrzałam i jestem zachwycona. Bardzo spodobało mi się zmienianie tempa, dzięki czemu mogłam popatrzeć szczegółowiej na uczucia przelatujące przez twarze Simów Efekty także były super, zwłaszcza te z szybkim rozbieraniem. Breakdanszący Simowie tańczyli płynnie i ogólnie wszystko pasowało do muzyki.
Nie żałuję, że obejrzałam i wyrazy uznania dla Ciebie, Don. Świetny teledysk.
carineesz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2013, 12:03   #14
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Senses

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Nie myślałeś czasem o tym, by związać swoją przyszłość z kamerą czy montażem? Byłbyś w tym znakomity.

Szczerze mowiac, to nie Jest to raczej moje hobby, ale kto wie... Moze kiedys o mnie uslyszycie

Cytat:
Slow motion po prostu niszczy <3 A simka w 2:41...!!! Rewelacyjny moment!!! Wygląda, jak żywa kobieta.
heeheh

Cytat:
W ogóle klip ma taki specyficzny klimat, który bardzo mi się podoba.
No wlasnie, bylem ciekaw czy ktos o tym wspomni. I sie doczekalem!

Cytat:
Pomysł świetny, czułam się, jakbym oglądała prawdziwy teledysk. Jestem zachwycona, naprawdę! Genialne są te taneczne wstawki, po prostu zaniemówiłam z wrażenia... Kurde, same ochy i achy, ale serio, nie da się inaczej. Ten filmik jest bombowy!
Życzę wielu kolejnych tak udanych dzieł i oczywiście czekam na nowe linki.
Dziekuje! :3

Cytat:
Napisał carineesz Zobacz post
Bardzo spodobało mi się zmienianie tempa, dzięki czemu mogłam popatrzeć szczegółowiej na uczucia przelatujące przez twarze Simów
Ciekawilo mnie jak zaaragujecie na to zmienianie tempa. Jak widac, wszystkim sie podoba

Cytat:
Efekty także były super, zwłaszcza te z szybkim rozbieraniem.
Hehe Fajny bajer, nie?

Cytat:
Nie żałuję, że obejrzałam i wyrazy uznania dla Ciebie, Don. Świetny teledysk.
Ciesze sie, ze ci sie podobalo moje male dzielko

Dziekuje wam za komentarze!
No i zachecam innych do komentowania. Bede bardzo wdzieczny
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2013, 14:24   #15
redmoon
 
Zarejestrowany: 17.07.2011
Skąd: miejsce w czasie i przestrzeni
Płeć: Mężczyzna
Postów: 439
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Senses

Super. Trudno się do czegokolwiek przyczepić (moja matematyca nie byłaby zachwycona). Ale są malusienkie niedociągnięcia - jak np : znikająca książka. Ale to nie zmienia, że video jest po prostu ŚWIETNE !!!

@Don - puść sobie od 8:00. Zauważysz, że książka znika staruszkowi z rąk.

Ostatnio edytowane przez redmoon : 13.08.2013 - 16:33
redmoon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2013, 14:31   #16
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Senses

Cytat:
Napisał Nostradamus Zobacz post
Ale są malusienkie niedociągnięcia - jak np : znikająca książka.
Moglbys mi podac o jaki konkretnie fragment filmu chodzi. Sprawdze sobie to, czy faktycznie cos przeoczylem


I dzieki za komentarz
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2013, 20:00   #17
carineesz
 
Avatar carineesz
 
Zarejestrowany: 24.07.2011
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 110
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Senses

Chyba chodzi o fragment z podnoszeniem tej książki z podłogi.
carineesz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2013, 12:12   #18
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Senses

Cytat:
Napisał Nostradamus Zobacz post
@Don - puść sobie od 8:00. Zauważysz, że książka znika staruszkowi z rąk.
O jej, a juz myslalem, ze chodzi o cos powaznego xD

To nie jest niedopatrznosc z mojej z strony, poniewaz ja celowo umiescilem to w filmie. Chociaz celowo zle brzmi... z pelna swiadomoscia, o! Nie chcialem za szybko tego momentu obcinac, wiec uznalem skoro film nie jest w pelni realistyczny, cos takiego moze sie w nim znalezc
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2014, 20:28   #19
Daisy
 
Avatar Daisy
 
Zarejestrowany: 10.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Senses

I ja w końcu obejrzałam Senses i to ze trzy razy. Nie słucham takiej muzyki raczej chyba że zostaję przymuszona aczkolwiek obejrzałam tak jak napisałam trzy razy i to z dźwiękiem więc to coś znaczy Oceniając całość – rewelacyjna. Fajnie opowiedziana naprawdę ciekawa historia, trochę wzruszająca, trochę taka że mam ochotę się położyć i pomarzyć (o takim przystojniaku wyskakującym z książki). Też bym wolała żeby byli nadzy, bardzo by mi to pasowało Pomysł rewelacyjny i fajnie że straszy gościu też dostaje swoją wybrankę choć chyba nie jest zadowolony, ale fajnie że ten motyw się powtórzył.
Momenty tańców po prostu niesamowicie świetne, idealnie wszystko było zgrane, najbardziej podobał mi się chłopak tańczący breakdance i dziewczyna w 2:41. Nigdy nie widziałam nic równie świetnego! W ogóle byli niesamowicie zgrani, choreografia świetna. I tła ze światłami bardzo mi się podobały. Nie muszę chyba już powtarzać, że Twoje operowanie kamerą, spowolnienia i efekty powalają mnie na kolana. Cudo.
Daisy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
don, machinima, senses, sims 3, teledysk


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023