Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.09.2013, 22:39   #41
Królewicz Grudkowego Kosmosu
 
Avatar Królewicz Grudkowego Kosmosu
 
Zarejestrowany: 05.09.2013
Skąd: Z Grudkowego Kosmosu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 200
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Mnie najbardziej wkurza to, że gdy sim ma coś zrobić to znika mu komenda bo tego nie chce robić, lub nie wpadnie na pomysł by zrobić to trochę inaczej, albo (ale to już chyba wywołane jakimś kodem) że jak jest na pientrze i ma gdzieś na nim pójśc to przenika przez podłogę i musi iść na górę od nowa.
Królewicz Grudkowego Kosmosu jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.09.2013, 22:50   #42
MrSiM
 
Avatar MrSiM
 
Zarejestrowany: 21.09.2013
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Oj sporo tego będzie xD Najbardziej jednak denerwują mnie błędy zapisu, wyłączanie się gry, wychodzenie godzinami przez drzwi tak samo winda, zachowanie simów, teleportacja do samochodu itp. ale mimo wszystko i tak lubię tą grę xD
MrSiM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.11.2013, 17:41   #43
Dżajawarman
 
Avatar Dżajawarman
 
Zarejestrowany: 15.10.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

A co powiecie na sposób, w jaki simy przebierają się? Mnie osobiście jego wygląd wręcz uderzył przy pierwszym włączeniu gry.
Bardzo wkurza mnie to, że simy3 "pożyczone" z internetu działały mi bezbłędnie a oryginalne nie dają mi nawet zapisać gry...
Dżajawarman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.11.2013, 19:59   #44
KarolinaJ
 
Avatar KarolinaJ
 
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 254
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Cytat:
Napisał WhiteSugar Zobacz post
Mnie się nie podobają interakcje. Np. dajmy na to, że przychodzi chłopak do domu dziewczyny a ona zamiast powitać buziakiem podaje mu rękę jakby mieli omawiać sprawy biznesowe xD
Lub rodzice, przychodzisz ich odwiedzić i tak samo, zamiast np. się przytulić albo powiedzieć jakieś "siema"

O to, to! Czy naprawdę tak wita się bliskie osoby?
Kolejna sprawa - przebieg spaceru z małym dzieckiem. Bardzo mi przeszkadza kiedy Sim idąc dróżką która ma nierówności co chwile wyjmuje dziecko z wózka i wkłada z powrotem. Brak mi także interakcji z Dwójki Na temat niestabilności Trójki już nawet nie będę się wypowiadać, podpisuję się pod wszystkim co zostało wymienione w poprzednich postach.

Ale... i tak je lubię
KarolinaJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.12.2013, 20:37   #45
alpherainn
 
Zarejestrowany: 16.07.2012
Skąd: gdzie diabeł mówi dobranoc
Płeć: Mężczyzna
Postów: 161
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

W TS3 najbardziej nie podoba mi się wygląd Simów. Jest bardzo sztuczny i dziwny. Poza tym ten cały graficzny tryb budowania/kupowania utrudnia mi życie w grze x)
__________________
Det brinner i bröstet, varje gång, varje gång du ser på mig.
Det brister i rösten varje gång, varje gång jag säger ditt namn.
alpherainn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2014, 17:51   #46
Izzie
 
Avatar Izzie
 
Zarejestrowany: 07.02.2014
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 49
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Mnie strasznie brakuje w trójce tych krótkich animacji związanych np. z pierwszym pocałunkiem, pierwszym bara-bara, narodzinami dziecka - w dwójce to było takie fajne, magiczne, było czuć, że to są wyjątkowe momenty właśnie dzięki tym krótkim cut scenkom.

Denerwuje mnie też, kiedy w Oasis Landing odwiedza się Syntezowane Smakołyki Sama (ta knajpka, gdzie wypełnia się jedną z powitalnych okazji z wypiciem syntezowanego drinka) to skrypt każe Simom wejść jakby do środka jakiegoś pokoiku, gdzie przy większej ilości mi się tam blokują. Nie rozumiem, dlaczego nie mogą zwyczajnie wylądować przed barem.

Oprócz tego wiecznie, wszędzie walające się ubrania Simów - to już było wspomniane. Stawianie koszy na pranie w każdym pomieszczeniu niesamowicie psuje mi estetykę. Poza tym nie wiem czemu, mój lokaj olewa pranie i nie chce go robić.

Poza tym denerwuje mnie częste zwieszanie się postaci w momencie zmiany stroju, zwłaszcza gdy do wyjścia do pracy zostało tylko parę simowych minut, a on stoi w miejscu jak głupi, zamiast w sekundzie się przebrać i iść.

Jeszcze inna sprawa to te wieczne "zakochiwanie się" w sobie Simów - pójdę na jakąś imprezę albo sama ją zorganizuję, a tu kilkanaście powiadomień w stylu "poznajmy się lepiej". Tak samo denerwuje mnie, że interakcja z pytaniem o status związku od razu traktowana jest z podtekstem romantycznym - ja po prostu lubię wiedzieć o Simach wszystko, kiedy kreuję ich na swoich przyjaciół - jakie studia skończyli, gdzie pracują, właśnie czy kogoś mają - dla przyjaciół to chyba normalne wiedzieć o sobie takie rzeczy. A potem odbieram pocztę, a tam mnóstwo listów miłosnych od tych Simów, i tak dzień w dzień...

Wygląd ryb w akwariach - to, że rekina czy krokodyla można wsadzić do malutkiego akwarium kuli, gdzie są wielkości złotej rybki.
__________________
[img]http://i57.************/bj9uv6.png[/img]
[img]http://i61.************/v5xz4j.png[/img]

Ostatnio edytowane przez Izzie : 19.02.2014 - 17:53
Izzie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2014, 10:15   #47
Tenebris
 
Avatar Tenebris
 
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 343
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Jak Simowie długo śpią oraz to, iż mimo że mam dużo okien i oświetlenia w mieszkaniu to i tak jest jakoś tak mroczno i ciemno .
Tenebris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.04.2014, 15:47   #48
Sadystka
 
Avatar Sadystka
 
Zarejestrowany: 15.04.2014
Skąd: Birmingham, UK
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 36
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Nie wiedzieć czemu nie jestem w stanie grać w mieście z "Rajskiej Wyspy".
Po prostu zwiesza mi grę co kilka minut na jakieś pół minuty...
To mnie najbardziej drażni, że kupiłam dodatek, a nie mogę z niego korzystać ;/
Sadystka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2014, 19:38   #49
bdda
 
Zarejestrowany: 03.07.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Mnie wkurza że po zmianie kariery umiejętności związane z karierą usuwają się. Głupie że uczę się magii a po zmianie profesji sim dostaje nagle amnezjii i nic nie umie.
bdda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2014, 20:22   #50
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Bardzo w grze denerwuje mnie to, że simy zamiast robić jakąś czynność często stoją w miejscu zastanawiając się godzinami co mają zrobić.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023