Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.10.2014, 10:55   #1
kate0876
 
Zarejestrowany: 27.10.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Simy i ich własne życie

Słuchajcie też tak macie ,że kiedy skończycie grać , wylogowujecie się z konta Origin itp. , następnie wchodzicie znowu do gry a tu okazuje się ,że Simy się rozmnożyły , ktoś z rodziny się postarzał itp. W skrócie u mnie Simy żyją swoim życiem jeśli nie gram , działa to nawet przy wyłączonej pełnej woli , zastanawiam się nad tym . Oraz nad tym czy czasem na to wpływ nie ma fakt ,że moja córka ma swoją rodzinę i też gra w simsy .
Jedynym rozwiązaniem na to jest by przed wyjściem z gry spauzowac ją, zapisac i wyjść . Ale to chyba nie tak powinno być ?

Druga sprawa , nie wiem czy to problem samej gry ,ale np. Simka ma faceta , a za chwile mimo ,że z nim nie zerwała okazuje sie ze facet jest singlem ( czyżby o czymś moja Simka nie wie ? ) , takie coś jest nawet jeśli spauzuje gre przed wyjściem.

Czy u was też się dzieją dziwne rzeczy ?
kate0876 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.10.2014, 14:57   #2
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy i ich własne życie

Ja uważam, żę Twoja gra została opętana przez złośliwego ducha simowej nocy, który wtedy kiedy Ty nie grasz, sabotuje Twoją rodzinę i Twoich simów. Myślę, że ma on na celu rozbijać simowe rodziny...

A tak serio to u mnie wszystko jest normalne, czasem tylko simy mają manię po ponownym wejściu do gry stać przed domem.
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2014, 15:39   #3
kate0876
 
Zarejestrowany: 27.10.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy i ich własne życie

Ha ha ha ja im dam no

Może z następną aktualizacją coś mi się zmieni , ale dziwne , dziwy . Zastanawiam się nad przeinstalowaniem ich.
A to ,że stoją przed domem po wejściu do gry to u mnie też to występuje . Może dom im się nie podoba albo boją sie duchów ;d

Dzięki za odpowiedź , przynajmniej wiem ,że ktoś nie ma tak jak ja . Mam nadzieje ze ktoś sie jeszcze wypowie
kate0876 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2014, 17:36   #4
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy i ich własne życie

nic dziwnego, jeśli na tym zapisie nie grasz sama, tylko z córką. Nawet jeśli ona gra inną rodziną, to życie u sąsiadów biegnie swoim trybem. Jak Twojemu simowi ktoś z rodziny córki "machnie dzieciaka", to i sie rozmnażają
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023