Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.02.2007, 13:21   #1
Klaudia:)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Pomysly na dodatki - The Sims.

Hej Nie wiem jak wy, ale mam świetny pomysł dotyczący the sims obojętnie czy 1 czy 2. Otóż ostanio wpadł mi do głowy pomysł, żeby Maxis stworzył nową grę, będącą dodatkiem do gry the sims 1 lub 2. Będzie to the sims stajnia! Nie, nie dlatego że lubie i kocham konie i jazdę konną (i tak aktualnie nie jeżdże, ale jeździłam i będę jeździć). Sim mógłby się nauczyć jeździć konno, jechał by zamiast na starówkę czy do centrum, do klubu jeździeckiego, tam by miał pełno zjaomych i konie. Mógłby sam sobie kupić konia, jadąc powiedzmy na "koński targ", wybierając maść, rasę i imię. Mógłby go trzynać w swoim klubie, albo wybudować stajnię na podwórku w swoim domu. Jeździłby konno, ale musiałby również zaspokoić potrzeby podstawowe: czyszczenie, karmienie, codzienny trening lub jazda, głaskania, uczenie nowych rzeczy. itp. jakby stworzyli tą gre to ja bym była pierwsza która by to kupiła!!!! Mże pomyslicie że jestem głupia, proszę możecie mi tak powiedzieć i tak wiem że mam nierówno pod sufitem, ale jestem pewna, że są osoby które mój pomysł bedą uważały że jest super Bo jest.Pozdrawiam, czekam na opwoeidzi

Ostatnio edytowane przez wildthing : 08.02.2007 - 10:26
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.02.2007, 16:53   #2
Ziemniak
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Też uważam ,że to dobry pomysł .Nawiązując do twojej wypowiedzi Maxsis mógłby zrobić dodatek o sporcie .Ale zobaczymy jakie dodatki będą jeszcze .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2007, 19:39   #3
gruszka.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Fajnie, że lubisz konie i stajnie, ale nie za bardzo fajnie jest zakładać do tego nowy temat.
A poza tym, nie ma już dodatków do The sims 1, a jak raczyłaś zobaczyć to dział TS1.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2007, 20:03   #4
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie

No a ja wolałabym The sims2 Wieś albo The sims2 Gwiazda lub abrakadabra
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska
Monitkowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2007, 10:21   #5
wildthing
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

1. to dzial o ts1, wiec prosze o pomysly tylko dotyczace tej gry
2. prosze, nie robcie sobie zartow typu 'the sims dupa' xd.

zmieniam nazwe tematu :P.

Ostatnio edytowane przez wildthing : 08.02.2007 - 10:26
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2007, 16:26   #6
vanity
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No to ja bym bardzo chciała
Cytat:
The sims2 Wieś
, ale jak ktoś napisał
Cytat:
to dzial o ts1, wiec prosze o pomysly tylko dotyczace tej gry
No czyli ja bym chciała TS1, ale i tak nie robią do jedynki.... :/ I może dobrze, w TS2 byłoby SUPER! Można by bylo, załozyc gospodarstwo, być rolnikiem (prawie jak nasz minister rolnictwa ), byłby by tam różne zwierzęta ze wsi, np: świnie, kurczaki, itp. Super normalnie!
A pewnie to tylko marzenia....No ael dobra, piszcie ludzie o tych dodatkach, bo ja strasznie lubie czytać pomysły ludzi na dodatki, nowowści, itp. w grze

Ostatnio edytowane przez Polia : 11.02.2007 - 15:17
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2007, 14:00   #7
Lady Makabert
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja bym bardzo chciała, żeby stworzyli jeszcze jakiś dodatek do jedynki, bo choć mam the sims 2 i wszystkie dodatki do niej to czasem lubię pograć w the sims.

Hm... Mogli by stworzyć jakiś dodatek przypominający jeszcze the sims. Ja np. jak przeczytałam że wyjdą jakieś historje to się ucieszyłam, a tu klapa. To mogło by być tylko kilka obiektów, ubrań, twarzy może jakiś zawód? Ale samo to, że do jedynki. Niestety pewnie to zostanie tlko jako mje marzenie, bo im się to raczej nie opłaca prawie wszyscy mają już dwójkę, a w jedynkę gra mało kto, przecież dla mnie jednej nie zrobią ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2007, 13:20   #8
Natashi
Guest
 
Postów: n/a
Smile

A wcale nie,bo ja gram w jedynke A osobiście chciałabym żeby wyszło :The sims 2(lub 1 ) Fantasy;-))) Wiecie,elfy,gryfy,smoki(duże smoki,a nie takie co w abrakadabrze) no i takie tam;-))
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2007, 14:57   #9
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zgadzam sie z Natashi. Byłoby zajefajnie! Ale mogłyby być też takie simsy, w których możnaby było widzieć co sie robi poza parcelą, chodzi mi o to, że np jak sim idzie do szkoły, na wykłady, albo do pracy, żeby to wszystko było widać! Pewnie maxis czegoś takiego nie zrobi (za bardzo pokręcone i za dużo zmian). Chciałabym też żeby były simsy 2 abrakadabra. Bardzo lubie tą część w jedynce.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2007, 15:21   #10
vanity
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No ja bym jeszcze chciała TS1, albo TS2 Szkoła, czy coś w tym stylu. Ale nie takie coś jak universytet, tzn. coś w tym stylu, musielibyśmy się uczyć, i w ogóle, ale razem z simem chodzilibyśmy na lekcje No można by było zrobić jeszcze, że do pracy też byśmy jeżdzili, super to by było! Np. mała simka pobiłaby koleżanke i za to by ją na przykład wywalono ze sql Hehe tak samo w pracy, albo jeślibyśmy sie na sprawdzian nie nauczyli to byśmy pałe dostali, więc oceny nie zależałyby tylko od samopoczucia, tylko od umiejętności.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023