Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.06.2008, 10:39   #1
Mysia1996
Guest
 
Postów: n/a
Post Dziecko - małe dziecko?

Cześć! Wczoraj grałam Simami, kiedy właśnie małe dziecko stawało się dzieckiem. Kiedy już zmieniło grupę wiekową, zapisałam grę i wyszłam z niej - nie pomijając tego, że kazałam Michałowi (imię dziecka) zaprojektować ubranie codzienne i zmienić wygląd. i wtedy się zaczęło. Dziś rano weszłam do gry i... zobaczcie sami:

Nie dość, że z wyglądu małe dziecko, wydłużone kończyny, to bliźniaki mi znikły. No tak! Wczoraj były dwa ufoludki (opcja "Make my alien pregrant" oraz sernik) dzisiaj - dwójka dzieci, na dodatek jedno niewydażone (ten niewdażony to Michał). Ale zobaczcie to:

Po pójściu na parcelę publiczną, wyglądał jak małe dziecko, chodził w powietrzu i dziwnie siedział lub robił jakies czynności. Nie pomijam również, że ubranka i fryzura też dla małego dziecka...Co się dzieje?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.06.2008, 10:48   #2
avenly
 
Avatar avenly
 
Zarejestrowany: 07.11.2007
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta
Postów: 1,206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziecko - małe dziecko?

Błąd w grze spowodowany albo najprawdopodobniej boolpropem albo piratem.
avenly jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2008, 11:00   #3
Mysia1996
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziecko - małe dziecko?

Nie mam pirata! A boolpropa użyłam raz - u siebie w grze.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2008, 11:15   #4
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Dziecko - małe dziecko?

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia dlaczego tak się stało, ani też nie miałam takiego przypadku. Nie znam więc cudownego sposobu, który rozwiąże Twój problem, ale ... możesz spróbować zrobić następująco:
Insimenatorem przywróć dziecko do grupy wiekowej "małe dziecko", a następnie każ mu dorosnąć. Jest szansa, że po takim zabiegu stanie się normalny.
W insimenatorze jest także opcja "przywróć rodzinę". Może dzięki niej uda się odzyskać to zagubione dziecko.
Insimenator do pobrania tutaj: http://www.insimenator.net/showthread.php?t=269
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2008, 13:34   #5
Edytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziecko - małe dziecko?

Na tym pierwszym zdjeciu dzieciak wyglad jakbys uzyla kodu ,,stretchskeleton'' nie wpisalas go przypadkiem, bo on nie wyglada jak normalne dziecko tylko jest wlasnie jakis wydluzony?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2008, 14:02   #6
Szczur
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziecko - małe dziecko?

Edytka, to nie możliwe. Przyjrzyj się. Na zdjęciach widać panel kontrolny, na którym widać, że dziecko jest w wieku "dziecko", a wygląda jak wydłużone "małe dziecko".
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2008, 14:28   #7
Edytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziecko - małe dziecko?

Ty sie przyjrzyj SZCZUR na panelu widac male dziecko, ktore wyglada jak wydluzone z wiasku z tym wyglada jak dziecko wieku szkolnego
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2008, 14:29   #8
flauma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziecko - małe dziecko?

Macie fobie z tymi piratami chyba , w nich sa takie same bledy jak w orginalach niczego nie da sie zauwazyc innego! a dziecko.. cuz odczekaj az dorosnie do kolejnego poziomu , moze wtedy wroci wszystko do normalnosci.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2008, 14:46   #9
Szczur
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziecko - małe dziecko?

OBRAZEK ma jak małe dziecko. Pod obrazkiem jest wskaźnik wieku. Mam namyśli to coś, co pokazuje ile dni zostało Simowi. Tam, dziecko jest w wieku "dziecko" i ma "małe dziecko" za sobą.
Nie mam przecież na myśli tego jak wygląda, tylko jego faktyczny wiek. Poza tym było powiedziane, że problem zaistniał po zmianie grupy wiekowej na dziecko.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2008, 14:50   #10
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Dziecko - małe dziecko?

Wiem, że nie na temat, ale powinnaś te zdjęcia umieścić w zabawnych fotkach z gry

A może coś by poradziła zmiana grupy wiekowej kodem AgeSimsCheat On i ustawienie nastolatka, a potem znowu dziecka?
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023