Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.01.2009, 21:23   #1
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Historie ze Świata Zwierząt - Domy z internetu

Hej wszystkim! Mam taki mały problem, otóż ściągnęłam sobie domy do Historii bo ja niestety nie mam smykałki do budowania. Zrobiłam w folderze Electronic Arts folder Downloads i tam wypakowałam wszystko to co ściągnełam. Wchodze do gry, a tam nie ma ani domków ani niczego innego co ściągnęłam Czy popełniłam jakiś błąd?

mod edit: Proszę Cię byś poprawnie nazywała tematy, bo o dodatkach z internetu w dziale Historie jest już sporo.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 30.07.2023 - 13:11
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.01.2009, 19:40   #2
Inazumi
 
Avatar Inazumi
 
Zarejestrowany: 21.05.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 107
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Domy z internetu

W historiach jest tylko część przedmiotów z oryginalnej gry. Może te domy zawierają meble/okna/drzwi/cokolwiek które zawierają dodatki, których nie ma w historiach? Sama nie próbowałam wrzucać do historii dodatków z neta, więc nie wiem.
Inazumi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2009, 15:47   #3
Morelka
 
Zarejestrowany: 08.07.2006
Wiek: 31
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Domy z internetu

W ustawieniach musisz mieć zaznaczoną opcje o obiektach zmodyfikowanych na wł.
Ja mam od groma dodatków. Wgranych do Historii
Morelka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2009, 21:08   #4
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Domy z internetu

Cytat:
Napisał sevi Zobacz post
Jesteś ofermoł domy buduje się łatwiej niż robi kanapki jak wogule potrafisz robić kanapki . Jak nie to morze potrafisz natępwrować ołówek lub kredke ? A na moim temacie szczeniaki i kociaki masz dowud na ts historie 2 poco zawracać głowy szukaniem domu z internetu jak ty nie potrafisz ofermo zbudować domu to morze kto inny ci go zbuduje ty nie powinnaś mieć niku MiNuTkA15 tylko oferma i to jeszcze dużymi literami o tak na wypadek jak niepotrafisz OFERMA!!!! rozumiesz ofermo.?!
Buahahahaha no rozbawiłaś mnie po prostu teraz, tak rozumiem Cię doskonale i nie musisz krzyczeć :3. Umiem budować domy tylko że nie lubie tego robić bo nigdy i tak nie jestem zadowolona z efektu xDDD Więc po co mam sie trudzić skoro moge ściagnąć z internetu i sobie w nim mieszkać? Poto one są żeby z nich korzystać. A co ma kanapka do tworzenia domu w simsach? XDDDD Jestem ofermą? Cóż dobrze wiedzieć, a jeszcze ciekawsze jest to że nazwałaś mnie tak bo mam problemy z zainstalowaniem domu do gry. A co do twojego tematu o szczeniakach to na żadnej z okładek nie ma tytułu The Sims Historie Ze Świata Zwierząt 2, ta pierwsza okładka jest czymś w stylu TS2 zwierzaki tylko na Nintendo, a ta druga to okładka zwykłych Histori Ze Świata Zwierząt. I z całym szacunkiem ale to chyba ty powinnać nazywać się ofermą skoro dla Ciebie problemem jest wykąpanie psa w simach i zmycie kałuży z podłogi, nie wspominając o lamentowaniu że skunks Ci chodzi po parceli i że psy Ci kosz na śmieci wywalają.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2009, 18:59   #5
psina
 
Zarejestrowany: 17.11.2009
Skąd: Hel
Płeć: Kobieta
Postów: 29
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Domy z internetu

hym to można ściągać domy do simsów z internet a ja się menczyłam moim domem
psina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023