Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.09.2007, 23:15   #1
Mafee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Oliwka Widmo i inne truposze

Siema.
Od razu na wstępie piszę - przepraszam! jeśli już taki post był umieszczany, ale nie udało mi się takiego tematu znaleźć.

Otóż, mam oto trochę zagmatwaną sprawę - nie wiem, czy ktoś kiedykolwiek się tą sprawą zainteresował bądź zajął, mnie natomiast to ciekawi.

Więc od początku:
W Dziwnowie jest rodzina : Widmo - postanowiłam ją odwiedzić.
Tak, pierwsze co mi się rzuca w oczy to tysiące grobów.
Sprawdzę kto tam spoczywa - może być interesująca historia.
Patrzę, a tam mnóstwo Simsów o dziwacznych nazwiskach (np. Trumna, Ebadi bądź Muenda itp.).
Najbardziej - nie wiem jak to określić - wzruszyła mnie postać nastoletniej rudej dziewczyny : Melisy Sim.
Chciałam ją wskrzesić - parę kodów się wykonało i wstawiłam taki specjalny telefon - zadzwoniłam Oliwką - komunikat 'nie znasz żadnego umarłego Sima' (czy coś w tym stylu, nie pamiętam dokładnie) - okey, niech im będzie - zadzwoniłam Ofelią - znów ta sama komenda.
Dobrze, bardzo dziwne - tyle grobów, we wspomnieniach mają (a przynajmniej Oliwka) 'jak szkoda, że ten Sims umarł' ale wskrzesić to się już nie da.
Może to bez sensu, ale spisałam wszystkie nazwiska z imionami osób, które są na tej parceli pochowane. Jest ich bardzo dużo, bo kto w takich ilościach normalnie umiera? Makabra.
Wymienie :
1. Artur Tubylec
2. Sławomir Tubylec
3. Klemens Zmrok
4. Władysław Zmork
5. Ireneusz Widmo
6. Edwin E. Gromnica
7. Teodor L. Gromnica
8. Lerato Muenda
9. Peponi Muenda
10. Wiktoria Sim
11. Melisa Sim - rudowłosa, młoda dziewczyna
12. Daniel Marmurko
13. Benjamin Kokosz
14. Lila Kamasz - żona tego wojskowego. Straszne - po rozwodzie przeprowadzić się do osoby, która - masz nadzieję - Cię postawi na nogi a tu umierasz. Bardzo pocieszające.
15. Patryk Ktoś
16. Hilary Martwiak
17. Łukasz Kowal
18. Joasia Ebadi
19. Rejmund Trumna

Jak powyżej napisane - nazwisk jest wiele. Aż czasem jakoś boję się przebywać na tej parceli bądź zapraszać kogoś ;D
Sprawdzałam kto z nastolatków (najlepiej w opcji w Otoczeniu : wyślij Simów na studia) być może nosi podane nazwiska. Otóż jest kilka takich osób : Zmrok, Kamasz, Kowal - ale np. Kowal nie ma powiązania z rodziną Kowal z tym Ufo (zależy jeszcze który).
Wypróbowywałam już dużo sposobów.
Nawet sprowadziłam do rodziny Widmo tego dorosłego Kamasza - nic nie dało.
Nie chcę używać do tego jakiś kodów, bo boję się, że zrobi się tak jak kiedyś - wpisałam kod to mi się wszystko w Simsach poprzestawiało, potworzyły się błędy.
Naprawdę, zależałoby mi na przywróceniu jakoś do życia Melisy Sim - nie wiem sama dlaczego.
Jeśli ktoś już miał coś do czynienia i wie coś w tej sprawie to proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :)

PS Proszę - jeśli nie masz w tej sprawie nic do powiedzenia - nie dawaj obraźliwych, wulgarnych itp. komentarzy. Naprawdę, to się nikomu nie przyda, ani nikomu do szczęścia potrzebne nie jest ;)
______________________________________________

Przecież w marzeniach miało być lepiej!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.09.2007, 09:18   #2
Abigail_Kocur
 
Avatar Abigail_Kocur
 
Zarejestrowany: 23.07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 129
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Oliwka Widmo i inne truposze

Wyskakiłam komonikat dlatego,że kodem wziełaś ten telefon .Jak wyślesz tą nastolatke na studia i go zdobędzie może da się wskrzesić.Chociaż nie jestem pewna.Może to będzie kolejna tajemnica jak Bella?
Abigail_Kocur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2007, 09:22   #3
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,010
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oliwka Widmo i inne truposze

http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=35247 - proszę bardzo, poradnik Ja wskrzeszałam tak Władysławę Zmrok - matkę Ofelii i siostrę Oliwki
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2007, 21:31   #4
Mafee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oliwka Widmo i inne truposze

Abigail_Kocur - nie ma znaczenia czy wzięłam kodem telefon do śmierci czy nie ;P
Tajemnica? W Simsach nie ma nic tajemniczego - taką sobie gracze ideologię wymyślają. Moim zdaniem to czysta ciekawość i próba zrobienia z małej rzeczy wielkie 'halo', tajemnicę, podpuchę, historię, a nikt nie bierze pod uwagę, że to pomysły twórców ;) Ale czasami ciekawie jest pobawić się w detektywa bądź jak w tym przypadku archeologa :)
Tak, a zanim Ofelia skończy studia i osiągnie szczyt kariery będzie w wieku średnim, mi się odechce wskrzeszać i.. taka to robota ;)
A Bella to zupełnie inny temat i raczej nie ma nic wspólnego z grobami.

Eámanë - zobaczę, dzięki :) Ale nie interesują mnie programy do wskrzaszania Simsów. Chcę to zrobić, że tak to powiem 'naturalnie' ;)

Nie interesują mnie kody - nawet te najbardziej sprawdzone.

Pozdroo :)
_________________________________________

Przecież w marzeniach miało być lepiej!!!
Chciałabym choć raz
Ani razu
Przez nikogo nie płakać..

Ostatnio edytowane przez Mafee : 30.09.2007 - 22:00
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2007, 13:03   #5
Abigail_Kocur
 
Avatar Abigail_Kocur
 
Zarejestrowany: 23.07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 129
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Oliwka Widmo i inne truposze

A może simy to wcale nie taka zwykła(heh)gra,tylko jeszcze ma jakaś tajemnice...Ja tak właśnie uważam.A co do telefonu,to gdzieś czytałam,że to wina kodu.
Abigail_Kocur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2007, 13:10   #6
Lilith
 
Avatar Lilith
 
Zarejestrowany: 17.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 538
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oliwka Widmo i inne truposze

To nie wiem, czemu, jak zawsze telefon brałam kodem to też działało
Lilith jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2007, 16:01   #7
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oliwka Widmo i inne truposze

Cytat:
Napisał Mafee

Eámanë - zobaczę, dzięki Ale nie interesują mnie programy do wskrzaszania Simsów. Chcę to zrobić, że tak to powiem 'naturalnie'
[/I]
Nie da się naturalnie. Że tak powiem wskrzeszam sukcesywnie wszystkich z parceli Widmo. Z wyjątkiem tych którzy mi w grze umarli. Nie da się tego zrobić telefonem do śmierci, bo ci zmarli po prostu nie znali nigdy tych żywych. Aktualnie u mnie już wskrzesza 3 pokolenie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2007, 19:38   #8
Fảlivrin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oliwka Widmo i inne truposze

chwila, chyba mam pomysl: P

Może da się ich wskrzesić tym samym sposobem co belle ćwir??

Oczywiście kodem boolprop testingcheatsenabled true

poczytaj i spróbój

http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=37653


może sie uda i w tej rodzince
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2007, 19:46   #9
Mafee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oliwka Widmo i inne truposze

Lea - być może, lecz nie ukrywam, że to dziwne.
Fảlivrin - ale mnie kody i programy do Simsów 2 nie interesują, z tego tytułu, że jestem do Simsów 2 przywiązana i nie chciałabym, jak kiedyś, że wpisałam kod i np. pokasowały się parcele lub wynikły z tego różne inne błędy w grze ;)
No i musiałam odinstalować i instalować Simsy na nowo =.=

Pozdroo :)

Ostatnio edytowane przez Megi : 01.10.2007 - 20:03
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2007, 20:33   #10
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,010
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oliwka Widmo i inne truposze

Inaczej niż kodem albo przez SimPE się nie da. Ale SimPE jest bezpieczne, zwłaszcza jeśli robisz wszystko wg instrukcji
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023