Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.11.2014, 17:17   #31
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,471
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Ale mam nadzieję, że podsumujecie tutaj jakie pomysły zostaną wprowadzone a jakie nie? Bo faktycznie bezsens jest pisać propozycje, skoro zostaną rozpatrzone po cichu bez wiedzy autora.
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.11.2014, 17:28   #32
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,589
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Ata - właśnie zastanawiamy się nad wprowadzeniem takich 'lajków'/+, bo to faktycznie jest dobra sprawa [np. pod względem tych lajków przy fs, o których mówisz] jednakże shoutbox to raczej kiepski pomysł, gdyż myślę, ze właśnie by w ogóle nie pomógł, a raczej zaszkodził, jeśli chodzi o pisanie postów bo każdy zadawałby pytania w sb i w ogóle całe życie by się tam toczyło, a forum umarło by jeszcze bardziej i wiem to z doświadczenia, na pewnym umierającym forum, na którym byłam zarejestrowana był shout i właśnie wszyscy tam pisali, a w działach wiało sandałem.

Szlachcic - oczywiscie, podsumujemy posty, możemy nawet napisać kto był autorem którego pomysłu
__________________

Ostatnio edytowane przez Rainbow : 26.11.2014 - 17:34
Rainbow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2014, 17:55   #33
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,471
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

W shoucie zawsze można zakazać pytań na temat problemów z simsami. Widziałem coś takiego na forum modderskim, gdzie shoutbox miał zakaz zadawania pytań o moddingu, grafice 2d/3d etc. Ciekawe dyskusje się tam przeważnie toczyły.

Lajki są fajne, ale wydaje mi się, że powinny być wyłącznie w formie plusów, bez minusów. Minusy mogą spowodować niepotrzebną rywalizację. Do tego jakiś limit ile można dać w ciągu dnia, np. pięć lub dziesięć plusów.
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.11.2014, 20:23   #34
Paździoch Menda Złośliwa
Archeolog Renesansu
 
Avatar Paździoch Menda Złośliwa
 
Zarejestrowany: 01.09.2012
Skąd: Gliwice
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 217
Reputacja: 57
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

z tego powodu została usunięta reputacja - za dużo fandzolenia się ze skargami za "niesłusznie otrzymane minusy"
__________________
Ściemniam
Paździoch Menda Złośliwa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.11.2014, 20:36   #35
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Przeczytalem sobie caly temat i generalnie wyciagneliscie chyba najlepsze pomysly.

System reputacji- nie rozumiem, dlaczego przy wczesniejszej dyskusji na temat tej funkcji (jakis czas temu) admini byli stanowczo na nie. Przeciez ten system dziala na prawie kazdym forum internetowym. Tutaj dodatkowo na jego rzecz przemawia fakt, ze nie wiele osob pisze komentarze pod rozne prace. Autorzy takich prac na pewno poczuli by sie bardziej docenieni.

Shoutbox- tutaj sie troche miotam Rainbow slusznie zauwazyla, ze prawdopodobnie po wdrazeniu jegomoscia, caly ruch (ktory przypomnijmy wielki nie jest) zostanie wlasnie na niego przekierowany. Pytanie jednak brzmi, czy chcemy sztucznie potrzymywac zycie forum poprzez posty, widoczne w tematach? Ja dalbym testa

Oprawa graficzna forum- byc moze jest to troche dramatyczna zmiana, ale zmienilbym caly styl forum. A jeszcze lepiej, gdyby zrobic publiczna sonde. Admini mogli by zrobic zrzuty dostepnych form, a uzytkownicy wybrali by wedlug ich ten najlepszy. Nie wiem jak to wyglada za kulis i pewnie brak dostepu do FTP ogranicza wam pole dzialania, ale chyba do jakis motywow macie dostep. Nie oszukujmy sie, ten jest stary i archaiczny. Pomysl na zmiane loga jest oczywiscie dobry, ale ja poszedlbym poprostu dalej

@down no chyba ze tak nic a nic sie nie da?
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 27.11.2014 - 21:53
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.11.2014, 21:49   #36
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,471
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Niestety logo to maximum naszych możliwości. Bez FTP podmiana całego skina to strasznie żmudna i bezsensowna robota.
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.12.2014, 15:34   #37
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 858
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Tak sobie pomyślałam...
Idą święta, więc może jakaś świąteczna akcja?
Coś jak choinka rok temu.

Myślę, że wprowadziłoby to taką miłą, rodzinną atmosferę na forum
__________________
Forever and ever.
Aperlaxive jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.12.2014, 22:11   #38
przeciętny
 
Avatar przeciętny
 
Zarejestrowany: 23.01.2011
Skąd: Sosnowieś
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 236
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Nie wiem jak inni do tego podchodzą, ja myślę, że wielu osobom seria się po prostu przejadła.

Tak z perspektywy osoby, która swego czasu spędzała dużo czasu na tym forum (choć ilość moich postów może zmylić) muszę powiedzieć, że siedziałem tu prawie wyłącznie ze względu na TS2. Dla mnie ta seria była tak dopracowana, że niezbyt chciało mi się poznawać nowsze produkty EA. Trójka, choć dobra, nie była już dla mnie tym samym, a czwórka po obejrzeniu paru zapowiedzi nawet nie zachęciła mnie do kupna.

Pozostałem więc przy starej dobrej dwójce, jednak czasy się zmieniają, doszły nowe obowiązki, uczelnia itd i jakoś nie wróciłem do grania. Co kilka miesięcy loguję się tu z czystego sentymentu, jednak wiele osób które kojarzyłem wcześniej zniknęło, np. Chryzia, pamiętam że kiedyś była wręcz znakiem rozpoznawczym tego forum, teraz jej konto zostało chyba nawet skasowane...

Pomysłów na rozkręcenie tej społeczności więc za bardzo nie mam, ale jako userowi z prawie 4 letnim stażem pozostaje mi życzyć wszystkiego dobrego ; ) postaram się od czasu do czasu wpadać
__________________
To, że mam to w dupie, nie oznacza że tego nie rozumiem.
przeciętny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.12.2014, 16:11   #39
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Wpadłem na genialny (aha) pomysł Co prawda raczej tematycznie związany z tą pora roku a nie na stałe ożywienie forum, no ale. Zróbmy sobie coś w stylu forumowych mikołajek - użytkownicy chętni do wzięcia w tym udziału zgłaszają się w temacie, poźniej ktoś przeprowadza losowanie i robią sobie jakieś prezenty typu np. jakiś drobny element do gry, avatar, śmieszny rysunek itd. Zwłaszcza, że chyba w tym roku nie ma forumowej choinki
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.12.2014, 16:59   #40
konformistyczny lodzik
 
Avatar konformistyczny lodzik
 
Zarejestrowany: 27.12.2012
Skąd: Małopolska
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 355
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Cytat:
Napisał Gingers Zobacz post
Wpadłem na genialny (aha) pomysł Co prawda raczej tematycznie związany z tą pora roku a nie na stałe ożywienie forum, no ale. Zróbmy sobie coś w stylu forumowych mikołajek - użytkownicy chętni do wzięcia w tym udziału zgłaszają się w temacie, poźniej ktoś przeprowadza losowanie i robią sobie jakieś prezenty typu np. jakiś drobny element do gry, avatar, śmieszny rysunek itd. Zwłaszcza, że chyba w tym roku nie ma forumowej choinki
jak dla mnie okej można przy takiej akcji poznać wiele osób, to by się na forum przydało
__________________


Kamil Mikołajem
Ata bohaterem
Ania maturowiczem
Marcel ma trzy podbródki
wspołlokatorka Fetysza ma brudne majtki
a Nacia wiecznie zakochana
konformistyczny lodzik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
pomysł, promocja, zmiany


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023