Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.12.2015, 01:42   #1
FuzzyWuzzy
 
Zarejestrowany: 21.12.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1
Reputacja: 10
Question Zbyt szybka nauka umiejętności. Bug ?

Siema, mam sima wampira który ma same negatywne cechy (pechowiec, tchórz, niezdara) i jedną pozytywną: geniusz. Jak był nastolatkiem, długo rozwijał logikę, lecz pewnego razu w parę godzin wbił ją od 6 do 10, trochę się zdziwiłem. Dzieją się teraz takie akcje, że po czterech użyciach prysznica sonicznego wymaksował zaawansowaną technologie. Malarstwo z poziomu 0 do 10 rozwinął zanim skończył swój pierwszy obraz. Nie wiem czym to jest spowodowane, wie ktoś o co chodzi? To że jest wampirem wpływa, ale chyba nie na aż takie szybkie przyswajanie umiejętności?
FuzzyWuzzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.12.2015, 09:06   #2
zjemcikota
 
Avatar zjemcikota
 
Zarejestrowany: 14.12.2014
Skąd: Kraków
Płeć: Kobieta
Postów: 76
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Zbyt szybka nauka umiejętności. Bug ?

Wampiry uczą się bardzo szybko. W moim przypadku jest tak, że wampiry stworzone przeze mnie uczą się szybciej niż normalni simowie, a ich wampirze dzieci uczą się 100 x szybciej. Są w stanie nauczyć się np. logiki do 10 poziomu w ciągu paru godzin.
__________________
Ich bin alleine doch nicht allein
zjemcikota jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.12.2015, 14:26   #3
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Zbyt szybka nauka umiejętności. Bug ?

Bycie wampirem właśnie tak wpływa na zdobywanie umiejętności,to nie jest bug.Też się dziwiłam,że to aż tak szybko,ale na to wychodzi,w sumie to chyba powód do radości,bo można np. szybko awansować i zarobić Simoleony (chociaż to jest zależy z jakiej perspektywy na to patrzeć,bo nauczenie się wszystkiego,posiadanie fortuny, a potem to długie wampirze życie...w sumie potem ni ma co robić )
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2016, 16:14   #4
AdamSavagePL
 
Zarejestrowany: 18.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zbyt szybka nauka umiejętności. Bug ?

Podepnę się do tematu, bo też dotyczy wampirów i umiejętności, ale problem jest z trochę innej strony. Kiedy mój sim jest już młodym dorosłym, umiejętności rosną mi nieraz potwornie wolno, mam wrażenie, że aż za wolno. Już sam wyczaiłem, że jeśli mam nastrojnik "spowolnienie", to umiejętności nie rosną. Więc kiedy wampir mi się wyśpi w dzień, puszczam do nauki w nocy, bo jeszcze jest ten "wampirzy wigor". I idzie to masakrycznie wolno. NRaasem zresetowałem sima i już idzie jakby "normalnie" (znaczy również powolnie, ale to jest spowodowane wysokim poziomem, ale jednak szybciej). I tu jest moje pytanie: Czy na rozwój umiejętności wpływają jeszcze inne czynniki (jak nastrój, inne potrzeby), czy po prostu siłuję się z bugiem?
AdamSavagePL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2016, 21:28   #5
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Zbyt szybka nauka umiejętności. Bug ?

To nie jest bug. Dorośli wampirzy simowie uczą się zwyczajnym tempem. Tylko dzieci i nastolatkowie mają bonus do nauki
__________________

Ostatnio edytowane przez Hebe : 15.07.2016 - 21:32
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023