Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.12.2004, 22:25   #1
Prezes88
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Paznokcie

Zauważułem,że w SimKomiksie na www.gry.wp.pl Alicja,jak i niektóre simki prezentowane tutaj na forum,ma pomalowane paznokcie,często w innym kolorze.Czy jest to tylko tak,jezeli obrobimy dane ubranko,i namalujemy na jego tekture coś czy jak ??
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.12.2004, 12:28   #2
Rosaly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jest taka bluzka (chyba czerwona) i jak ją założysz ta simka ma czerwone paznokcie. To zależy od tekstury ubrania i którą część tekstury się nakłada (w pliku z ubrankiem jest tekstura i przezroczystość) Przy tej bluzce oprócz tułowia jest też przezroczystość na paznokcie. Eksportowałam ją, przemalowałam na czarno i taraz moja simka ma czarne paznokcie. Chba przy niektórych innych ciuchach też są pomalowane paznokcie, ale szczerze mówiąc (pisząc ), nie zauważyłam. A tak w ogóle, choć też jestem w zasadzie nowa to :witaj:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.12.2004, 19:15   #3
kawania
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie sposób na pazurki

Jest oczywiście możliwość stworzenia własnych pazurków, do tego należy najpierw zmienić czarno-białą teksturke domalować paznokcie wygląda to mniej więcej tak: dopiero potem kolorujemy paznokcie na kolorowej teksturce .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.12.2004, 19:21   #4
tinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Fajnie by też było, gdyby można było simom malować ręcznie paznokcie. A nie tylko przerabiać bluzki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.12.2004, 20:08   #5
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Szkoda zer sie nie da ja bym moim zrobila takie w pasecki jak ja sobie robiem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2004, 07:59   #6
kasiaw4
Guest
 
Postów: n/a
Cool

I to jest kolejny pomysł na dodatek: The Sims 2: Manikiur(nie wiem jak sie to pisze), a kolejny : The Sims 2: Pedikiur(też nie wiem jak sie to pisze)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2004, 21:14   #7
Shèène
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie przesadzaj. Mogłoby to nawet dojść w The Sims 2: University.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.12.2004, 21:04   #8
kasiaw4
Guest
 
Postów: n/a
Arrow

Cytat:
Napisał Dark Magician Girl
Nie przesadzaj. Mogłoby to nawet dojść w The Sims 2: University.
To był żart :\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.12.2004, 22:00   #9
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Pedikiur tez jest wazny....nie mozna miec takich pazurkow bylejakich trzeba się starać o swój wygląd...pokaz mi swojego sima a powiem ci kim jestem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.12.2004, 23:50   #10
kawania
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja stwierdzam ze to super pomysł na dodatek np jedziesz simka do centrum i tam masz wizytę u kosmetyczki ale wzorek na paznokciach malujesz sama w jakimś edytorze graficznym , tak samo fryzjer - wybierasz długość , kolor i uczesanie włosów a co za tym dalej idzie jeśli już nie zawód aktorki ( bez kopiowania dodatku gwiazda ) to może modelka lepszy wygląd i częste wizyty w salonie mody mogłyby poprawiać charyzmę i nastrój ...hm blisko zycia co
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023