Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.05.2006, 18:54   #21
Camerio
 
Zarejestrowany: 06.02.2006
Skąd: -
Płeć: Mężczyzna
Postów: 418
Reputacja: 18
Domyślnie

No.. Wiedziałem że coś nie wypali. No nic... Mam nadzieję że (tak samo jak Dan) wyjdzie to na CD chociaż mam oryginalną grę.
Camerio jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.05.2006, 20:05   #22
~Perlié~
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To już nie kapuje o_O to jest mini dodatek czy taki jak np NŻ? O_O'
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.05.2006, 20:14   #23
sasha fierce
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

to nie jest mini dodatek, po prostu taki jak ns, nż etc. tylko teraz nie ma sie co kierowac takimi niklymi wiadomosciami, bo to od osoby do osoby przechodzi, kazda cos doda, przekreci - nigdy nic nie wiadomo. jedno jest pewne, ze bedzie nowy dodatek.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.05.2006, 20:18   #24
~Perlié~
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nasty
to nie jest mini dodatek, po prostu taki jak ns, nż etc. tylko teraz nie ma sie co kierowac takimi niklymi wiadomosciami, bo to od osoby do osoby przechodzi, kazda cos doda, przekreci - nigdy nic nie wiadomo. jedno jest pewne, ze bedzie nowy dodatek.
Nasty Kochanie moje ale tym dodatkiem bedą zwierzaczki? :> noo mam nadzieje, ze prócz kotów i psów bedą chomiki, króliki, itp itd pozdro dla Ciebie *,*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.05.2006, 21:29   #25
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Myślę, że będzie to coś na kształt poprzednich The Sims Zwierzaki. Tam też były, jak dobrze pamiętacie, papużki, chomiki. Świnka Morska pojawiła się nawet w Światowym Życiu/Balandze i była głównym nosicielem wszelkich infekcji bakteryjnych, prowadzących nieraz do śmierci : P O królikach to nie pamiętam.. miałam swego czasu do TS ściągniętą klatkę z królikiem, ale chyba nie było z tym żadnych interakcji.. w każdym bądź razie, cieszę się, że powstaje coś takiego jak Zwierzaki ^^.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.05.2006, 21:38   #26
sasha fierce
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ~Perlié~
Nasty Kochanie moje ale tym dodatkiem bedą zwierzaczki? :> noo mam nadzieje, ze prócz kotów i psów bedą chomiki, króliki, itp itd pozdro dla Ciebie *,*
bez tego kochanie, kolezanka twoja nie jestem. przeciez caly temat posiwecony jest pets, a to po angielsku zwierzaki, jasne?
pawlo - ja rowniez, w ts1 byl to moj ulu. dodatek.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.05.2006, 22:25   #27
Wickoo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To nie bedzie normalny dodatek, ponieważ w grze pisze, że każdy taki normalny dodatek musi miec mozliwosc przypisania podmiescia ( zauwazcie - University = uniwersytet, Nightlife = Przedmiescie, OFB = Lazurowa promenada itp. ), dlatego te zwierzaki to bedzie mini-dodatek w stylu rozrywki rodzinnej ( ktora wprowadza nowe pliki exe do gry itp; nie tak jak dodatek swiateczny, ktory to byl minimini ^^ )

dlatego to będzie taki mini-dodatek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.05.2006, 22:33   #28
Wickoo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Starówka to było takie rozszerzenie otoczenia, w TS2 mamy duze otoczenie od razu z mozliwoscia odroznienia dzialki handlowej od mieszkalnej ;-)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.05.2006, 06:13   #29
twój stary
 
Avatar twój stary
 
Zarejestrowany: 20.09.2005
Skąd: warszawa
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

eee a niby dlaczego mieliby nie dodawać nowego otoczenia?
na pewno to będzie normalny dodatek i na pewno będzie w nim jakaś okolica związana ze zwierzętami.
twój stary jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.05.2006, 07:11   #30
poiuytrewq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja się cieszę ze zwierzaczków, ale bardziej czekam na kolejny po kolejnym mini dodatku czyli: The Sims 2: Piłka Nożna
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023