Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.09.2013, 16:04   #1
zły chipsik wrogar
 
Zarejestrowany: 10.12.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 173
Reputacja: 10
Domyślnie Kryształkowe Rozterki-zajrzyj LP!

CZEŚĆ! w tym temacie zaprezentuje wam mój Let's play z Gry The sims 3! piszcie co mam poprawić (: aha i żeby nie było problemów:Bjork mi pozwoliła tutaj zareklamować te Serie (: ok Seria nazywa się Kryształkowe Rozterki (: Link do Playlisty z Odcinkami:
http://www.youtube.com/playlist?list...pwhzsqHxK0peOt
ENJOY!
__________________
Wbijać na mój kanał YT! nagrywam już długo mam dużo filmów ale mam mało widzów! oblukajcie:
http://www.youtube.com/user/thewrogar
zły chipsik wrogar jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.09.2013, 17:19   #2
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Kryształkowe Rozterki-zajrzyj LP!

Zanim się weźmiesz za granie w gry proponuję przeczytać kilka książek, żebyś potrafił się w jakiś normalny sposób wyrażać. A od tego "nie" na końcu zdania to można po pewnym czasie dostać białej gorączki. I angielski też by się przydał. Jak usłyszałem sunset wymawiane przez "u" to myślałem, że ryknę śmiechem Poza tym podszedłeś do tego w ogóle bez przygotowania, takie miotanie się, najpierw włączasz muzykę, potem wyłączasz :/ A jak czytałeś opis Sunset Valley (po co to też jest chyba tajemnica) to naprawdę ciężko było cokolwiek zrozumieć, a większość zrozumiałem chyba dlatego że znam ten opis niemal na pamięć. Trochę brzmisz jakbyś w ogóle nie przełykał śliny, albo właśnie wziąłeś porządnego łyka jakiego napoju gazowanego Nie mówię, że to źle, po prostu nie musisz tak szybko napieprzać, mów powoli i wyraźnie. I przy ładowaniu naprawdę powinieneś zrobić cięcie - jeżeli ktoś będzie chciał poznać historię serii to sobie wejdzie w Wikipedię. Gra ładowała się ponad 3 minuty, w 14 minutowym filmiku - widzisz tu jakiś sens? W bólach dotrwałem do końca i to było jedne z najgorzej spędzonych 14 minut w ostatnim czasie, a przynajmniej jeśli chodzi o moją część życia spędzoną w internecie
Tak czy siak drugiego odcinka już nawet nie włączałem. A link do innych serii to strzał w kolano.

Ale dobrze, że masz jakiś pomysł i chcesz coś robić. Może po prostu musisz trochę poczekać, urosnąć i wtedy zauważysz jakie robisz błędy. Bo chyba oglądałeś to co nakręciłeś?
__________________
Evil is a Point of View

Ostatnio edytowane przez Gio : 19.09.2013 - 17:27
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.09.2013, 20:27   #3
zły chipsik wrogar
 
Zarejestrowany: 10.12.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 173
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kryształkowe Rozterki-zajrzyj LP!

Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
Zanim się weźmiesz za granie w gry proponuję przeczytać kilka książek, żebyś potrafił się w jakiś normalny sposób wyrażać. A od tego "nie" na końcu zdania to można po pewnym czasie dostać białej gorączki. I angielski też by się przydał. Jak usłyszałem sunset wymawiane przez "u" to myślałem, że ryknę śmiechem Poza tym podszedłeś do tego w ogóle bez przygotowania, takie miotanie się, najpierw włączasz muzykę, potem wyłączasz :/ A jak czytałeś opis Sunset Valley (po co to też jest chyba tajemnica) to naprawdę ciężko było cokolwiek zrozumieć, a większość zrozumiałem chyba dlatego że znam ten opis niemal na pamięć. Trochę brzmisz jakbyś w ogóle nie przełykał śliny, albo właśnie wziąłeś porządnego łyka jakiego napoju gazowanego Nie mówię, że to źle, po prostu nie musisz tak szybko napieprzać, mów powoli i wyraźnie. I przy ładowaniu naprawdę powinieneś zrobić cięcie - jeżeli ktoś będzie chciał poznać historię serii to sobie wejdzie w Wikipedię. Gra ładowała się ponad 3 minuty, w 14 minutowym filmiku - widzisz tu jakiś sens? W bólach dotrwałem do końca i to było jedne z najgorzej spędzonych 14 minut w ostatnim czasie, a przynajmniej jeśli chodzi o moją część życia spędzoną w internecie
Tak czy siak drugiego odcinka już nawet nie włączałem. A link do innych serii to strzał w kolano.

Ale dobrze, że masz jakiś pomysł i chcesz coś robić. Może po prostu musisz trochę poczekać, urosnąć i wtedy zauważysz jakie robisz błędy. Bo chyba oglądałeś to co nakręciłeś?
Nie odbierz tego źle ale twój Komentarz To takie czepianie się by się czepiać-bo chyba tylko tobie Odcinek Nie apasuje [1 może rzeczywiście pare osób nie lubi ale zobacz sobie 2 3 jeszcze też nie ma za dobrych Ocen Ale to dlatego że jest BARDZO nowy]
down.Ale Editów
__________________
Wbijać na mój kanał YT! nagrywam już długo mam dużo filmów ale mam mało widzów! oblukajcie:
http://www.youtube.com/user/thewrogar

Ostatnio edytowane przez zły chipsik wrogar : 19.09.2013 - 21:03
zły chipsik wrogar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.09.2013, 20:57   #4
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Kryształkowe Rozterki-zajrzyj LP!

@up. Skoro tak twierdzisz Najważniejsze, żebyś się nie zniechęcił (podejrzewam, że stąd właśnie większość łapek w górę). To tylko moja subiektywna opinia, napisałem co mi się nie podoba. A swoją drogą, skoro już tak odwołujesz się do innych gameplay'ów - w nich mi np. nic nie przeszkadza, Madzia prowadzi wszystko super, tej drugiej nie znam. Pamiętaj jednak, że youtube sam dokona po pewnym czasie selekcji.

Ale mam nadzieję, że za jakiś czas wejdę na twój kanał i zobaczę kilka tysięcy subskrybentów
__________________
Evil is a Point of View

Ostatnio edytowane przez Gio : 19.09.2013 - 21:01
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.09.2013, 12:29   #5
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Kryształkowe Rozterki-zajrzyj LP!

Cytat:
Napisał zły chipsik wrogar Zobacz post
Nie odbierz tego źle ale twój Komentarz To takie czepianie się by się czepiać-bo chyba tylko tobie Odcinek Nie apasuje [1 może rzeczywiście pare osób nie lubi ale zobacz sobie 2 3 jeszcze też nie ma za dobrych Ocen Ale to dlatego że jest BARDZO nowy]
down.Ale Editów
Co to w ogole za odpowiedz? Swoja opinie mam bazowac na lajkach z YT?
W calej rozciaglosci zgadzam sie z Gio. Popelniasz mase bledow. Z trudem wytrzymalem sluchajac cie, poniewaz nie potrafisz zainteresowac widza swoja wypowiedzia, a to tez jest wazne. Przy "sunset" wybuchlem smiechem, ale potrafie to jeszcze wybaczyc. Ogolnie rzecz biorac, tutaj nie wystarcza drobne szlify, ale moocna poprawa doslownie wszystkiego. Niestety. Pomijam juz zupelnie kwestie, ze mimo wszystko jest to temat do publikowania VS a nie letsplay'ow. Bez oceny liczbowej.
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 20.09.2013 - 12:33
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.09.2013, 14:15   #6
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Kryształkowe Rozterki-zajrzyj LP!

Czołówka rodem z "majnkrafta" i dubstep bardzo na czasie!
Aczkolwiek ja jestem zwolenniczką ponadczasowości.

"Będę grał w grę" - już mi się podoba!
"Let's plays" powiedziałeś, dobrze słyszałam?
"W grę gram..." - no jestem pod wrażeniem :>
"... dwa lata, od dwa tysiące... [chwilowe niezdecydowanie albo liczenie, który rok był 2 lata temu?]... jedenastego roku, nie?" - my mamy wiedzieć Ja jestem pewna, że w simsy w ogóle gram od początku roku dwa tysiące siódmego - tyle lat, a ja jeszcze pamiętam!
"Ożenimy się (wyjdziemy za mąż? :<), założymy rodzinę (to nie to samo?), pójdziemy do pracy..." - pofyrtała Ci się kolejność. Najpierw znajdujemy pracę, potem dziewczynę lub/i chłopaka, potem przybywa nam kasy, następnie hajtamy się aka wstępujemy w związek małżeński/partnerski, mamy wpadkę podczas nocy poślubnej i jej efekt 9 miesięcy później, po czym staramy się o jakąś większą chałupę, żeby trójka simów nie blokowała się w ciasnych pokoikach itd.
"W Sim 3 gra dużo osób, głównie takich sławnych, jak..." - hm, żadnych z wymienionych przez Ciebie osób nie znam Mogłeś wymienić chociaż kogoś z naszego forum :>

Za szybko i NIEWYRAŹNIE mówisz - częściej nie rozumiem, co mówisz, niż rozumiem.
Ściszyłeś muzykę, "żeby mnie nie zagłuszała", po czym włączasz ją i dalej nawijasz - eee?
"Sunset Walej" - ?!
"...powinienem zrobić cięcie" - no to na co czekasz?
"W dwutysięcznym pierwszy roku" - w DWA tysiące pierwszym roku.
"Może nie miała jakiejś dobrej grafiki (...) i grywalności" - o zgrozo, w sam raz jedynka miała, moim zdaniem, dużo LEPSZĄ grywalność niż znamienita i obrastająca w piórka, szczególnie według tych, których w momencie wydania "jedynki" nie było nawet na świecie, albo ledwo na nim byli, "trójka". Jak inaczej uzasadnisz to, że wstawałam niewyspana do szkoły (nawet dość niedawno mi się to zdarzało i pewnie nadal będzie się zdarzać), bo grałam w simsy?
Trochę szacunku do klasyku i starszych fanów serii.
Ah, i informuję Cię, że niemal WSZYSTKIE gry w tamtych czasach dawały frajdę, jakiej niektóre współczesne tytuły mogłyby pozazdrościć.

Co do TS2 już bardziej się zgodzę, aczkolwiek przypominam, że pierwszą, porządną rzeszę fanów zgromadziła przed monitorami "jedynka".
"W 2002 zapowiedziana chyba, nie jestem pewien" - tak, to prawda.
The Sims 3 zapowiedzieli w 2006?! Skąd masz taką informację?
Z ciekawości aż zerknę do swoich pudełek z grą, bo zapowiedzi "trójki" owszem, pamiętam, ale to był 2008 rok.
Ulotki z dodatków potwierdziły moje zdanie.

Przyszła mi z pomocą wikipedia!
Cytat:
Electronic Arts first announced Sims 3 on March 19, 2008
Czyli walnąłeś się o całe 2 lata
Nienawidzę niesprawdzonych informacji. Jak czegoś nie wiesz albo nie jesteś pewny - nie mów.
"Ta druga firma, czyli Masix" - jaki kuwa Masix?! xDD
Btw, Maxis jest pododdziałem firmy EA. Znowu brak rzetelnej informacji. No dobra, potem się zacząłeś poprawiać, no ale nazwanie Maxisa "oddzielną firmą" było moim zdaniem bez sensu.

Hm, jak się jest chorym, to się siedzi w domu i się leczy ;< A nie nagrywa let's playe.
"Więc trochę znam tę grę" - no póki co nie przekonałeś mnie co do tego
Dodatki wypadałoby wymienić w kolejności wydania, ale może się czepiam
"Po zmroku" masz 2 kopie? Dwa razy wymieniłeś ten dodatek.

Nadużywasz "po prostu" i jest to dla mnie o tyle wkurzające, że podczas rozmów mam dokładnie ten sam problem
"Kreate a Sim" - mamy angielski w szkole, słownik j. angielskiego w domu albo członka rodziny, który zna podstawy tego języka?

Na miejscu tej simki bałabym się wyjść z domu w takich ciuchach
Zmianę fryzury skomentuję pewnym polskim powiedzeniem, mianowicie... "z deszczu pod rynnę" (pozdrawiam B.!)

Nie pokazałeś CASTa, nie było nam dane zobaczyć wszechmogących suwaków, nie wyjaśniłeś działania systemu cech, nie zainteresowałeś się nawet innymi rodzajami strojów (wizytowe, piżama, bielizna, kąpielowe), nie pokazałeś takich bajerów jak zmiana rodzaju obuwia, dodawania pasemek, edycji makijażu... Dla mnie - gram w TS2, ale z TS3 też mogłam pograć, nawet niedawno zresztą - te wymienione rzeczy są CHOLERNIE ważne.
"Szalona simka" - "jesteś szalona, mówię ci!" <nuci>
"LOL" - No ja bym to zostawiła bez komentarza :>

Nie wiem, nad czym Ty się zastanawiasz przy wyborze domku - gracze powinni widzieć, jak wygląd tryb budowania i kupowania oraz ile czasu zajmuje umeblowanie mieszkanka. Wgl wypadałoby też pokazać całą okolicę...

Głośne wzdychanie "na wizji" jest trochę niegrzeczne.

Ej, to jakiś przypadek, że wprowadziłam swojego pierwszego sima (po 4 latach "przerwy") do tego samego domku? xD
"Nie każdy ma talent do simów" - problem w tym mój drogi, że u Ciebie to nie jest brak talentu, tylko czyste LENISTWO i pójście na łatwiznę.
Po 13 i pół minuty filmiku nadal nie wiem, o co chodzi z tą grupą wiekową
"No to kończymy odcineczek, nie?" - nie.

Nie dam łapki w górę, bo chyba sensowniej będzie mi Cię zdemotywować. Wielki minus za nieskupienie się na naprawdę istotnych rzeczach.

Strój z okazji zakończenia szkoły to toga
W 2. odcinku miał być pokazany tryb budowania i kupowania - jak nie było, tak nie ma. Kupienie miejsca do spania dla pieska się nie liczy.

Słabo.

Ostatnio edytowane przez Liv : 20.09.2013 - 14:21
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.09.2013, 14:44   #7
zły chipsik wrogar
 
Zarejestrowany: 10.12.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 173
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kryształkowe Rozterki-zajrzyj LP!

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Czołówka rodem z "majnkrafta" i dubstep bardzo na czasie!
Aczkolwiek ja jestem zwolenniczką ponadczasowości.

"Będę grał w grę" - już mi się podoba!
"Let's plays" powiedziałeś, dobrze słyszałam?
"W grę gram..." - no jestem pod wrażeniem :>
"... dwa lata, od dwa tysiące... [chwilowe niezdecydowanie albo liczenie, który rok był 2 lata temu?]... jedenastego roku, nie?" - my mamy wiedzieć Ja jestem pewna, że w simsy w ogóle gram od początku roku dwa tysiące siódmego - tyle lat, a ja jeszcze pamiętam!
"Ożenimy się (wyjdziemy za mąż? :<), założymy rodzinę (to nie to samo?), pójdziemy do pracy..." - pofyrtała Ci się kolejność. Najpierw znajdujemy pracę, potem dziewczynę lub/i chłopaka, potem przybywa nam kasy, następnie hajtamy się aka wstępujemy w związek małżeński/partnerski, mamy wpadkę podczas nocy poślubnej i jej efekt 9 miesięcy później, po czym staramy się o jakąś większą chałupę, żeby trójka simów nie blokowała się w ciasnych pokoikach itd.
"W Sim 3 gra dużo osób, głównie takich sławnych, jak..." - hm, żadnych z wymienionych przez Ciebie osób nie znam Mogłeś wymienić chociaż kogoś z naszego forum :>

Za szybko i NIEWYRAŹNIE mówisz - częściej nie rozumiem, co mówisz, niż rozumiem.
Ściszyłeś muzykę, "żeby mnie nie zagłuszała", po czym włączasz ją i dalej nawijasz - eee?
"Sunset Walej" - ?!
"...powinienem zrobić cięcie" - no to na co czekasz?
"W dwutysięcznym pierwszy roku" - w DWA tysiące pierwszym roku.
"Może nie miała jakiejś dobrej grafiki (...) i grywalności" - o zgrozo, w sam raz jedynka miała, moim zdaniem, dużo LEPSZĄ grywalność niż znamienita i obrastająca w piórka, szczególnie według tych, których w momencie wydania "jedynki" nie było nawet na świecie, albo ledwo na nim byli, "trójka". Jak inaczej uzasadnisz to, że wstawałam niewyspana do szkoły (nawet dość niedawno mi się to zdarzało i pewnie nadal będzie się zdarzać), bo grałam w simsy?
Trochę szacunku do klasyku i starszych fanów serii.
Ah, i informuję Cię, że niemal WSZYSTKIE gry w tamtych czasach dawały frajdę, jakiej niektóre współczesne tytuły mogłyby pozazdrościć.

Co do TS2 już bardziej się zgodzę, aczkolwiek przypominam, że pierwszą, porządną rzeszę fanów zgromadziła przed monitorami "jedynka".
"W 2002 zapowiedziana chyba, nie jestem pewien" - tak, to prawda.
The Sims 3 zapowiedzieli w 2006?! Skąd masz taką informację?
Z ciekawości aż zerknę do swoich pudełek z grą, bo zapowiedzi "trójki" owszem, pamiętam, ale to był 2008 rok.
Ulotki z dodatków potwierdziły moje zdanie.

Przyszła mi z pomocą wikipedia!

Czyli walnąłeś się o całe 2 lata
Nienawidzę niesprawdzonych informacji. Jak czegoś nie wiesz albo nie jesteś pewny - nie mów.
"Ta druga firma, czyli Masix" - jaki kuwa Masix?! xDD
Btw, Maxis jest pododdziałem firmy EA. Znowu brak rzetelnej informacji. No dobra, potem się zacząłeś poprawiać, no ale nazwanie Maxisa "oddzielną firmą" było moim zdaniem bez sensu.

Hm, jak się jest chorym, to się siedzi w domu i się leczy ;< A nie nagrywa let's playe.
"Więc trochę znam tę grę" - no póki co nie przekonałeś mnie co do tego
Dodatki wypadałoby wymienić w kolejności wydania, ale może się czepiam
"Po zmroku" masz 2 kopie? Dwa razy wymieniłeś ten dodatek.

Nadużywasz "po prostu" i jest to dla mnie o tyle wkurzające, że podczas rozmów mam dokładnie ten sam problem
"Kreate a Sim" - mamy angielski w szkole, słownik j. angielskiego w domu albo członka rodziny, który zna podstawy tego języka?

Na miejscu tej simki bałabym się wyjść z domu w takich ciuchach
Zmianę fryzury skomentuję pewnym polskim powiedzeniem, mianowicie... "z deszczu pod rynnę" (pozdrawiam B.!)

Nie pokazałeś CASTa, nie było nam dane zobaczyć wszechmogących suwaków, nie wyjaśniłeś działania systemu cech, nie zainteresowałeś się nawet innymi rodzajami strojów (wizytowe, piżama, bielizna, kąpielowe), nie pokazałeś takich bajerów jak zmiana rodzaju obuwia, dodawania pasemek, edycji makijażu... Dla mnie - gram w TS2, ale z TS3 też mogłam pograć, nawet niedawno zresztą - te wymienione rzeczy są CHOLERNIE ważne.
"Szalona simka" - "jesteś szalona, mówię ci!" <nuci>
"LOL" - No ja bym to zostawiła bez komentarza :>

Nie wiem, nad czym Ty się zastanawiasz przy wyborze domku - gracze powinni widzieć, jak wygląd tryb budowania i kupowania oraz ile czasu zajmuje umeblowanie mieszkanka. Wgl wypadałoby też pokazać całą okolicę...

Głośne wzdychanie "na wizji" jest trochę niegrzeczne.

Ej, to jakiś przypadek, że wprowadziłam swojego pierwszego sima (po 4 latach "przerwy") do tego samego domku? xD
"Nie każdy ma talent do simów" - problem w tym mój drogi, że u Ciebie to nie jest brak talentu, tylko czyste LENISTWO i pójście na łatwiznę.
Po 13 i pół minuty filmiku nadal nie wiem, o co chodzi z tą grupą wiekową
"No to kończymy odcineczek, nie?" - nie.

Nie dam łapki w górę, bo chyba sensowniej będzie mi Cię zdemotywować. Wielki minus za nieskupienie się na naprawdę istotnych rzeczach.

Strój z okazji zakończenia szkoły to toga
W 2. odcinku miał być pokazany tryb budowania i kupowania - jak nie było, tak nie ma. Kupienie miejsca do spania dla pieska się nie liczy.

Słabo.
1.Wiesz co Zrobiłem Inny film który IDEALNIE opisze ciebie-nie bedę o nim truł-poprostu dam Link:http://www.youtube.com/watch?v=x8hnnKlw8pI
2.O boże czepiasz się o byle stolec-a jakbym pier...[cenzura] o Cechach ITP.to by filmik był Nudny i trwał MINIMUM 40 minut a Widz sam Widzi na czym cechy polegają
3.Leniwa to jesteś ty bo sama masz Let's play do Odbytu
[email protected] nie sorry! TY GO WOGÓLE NIE MASZ 0_0
5.Jakoś innym Simka się podoba tylko tobie NIe
6.myślisz że Przejmuje się Ocenami Dzieci Ulicy? nie mam na to wy***ebane
7.to zrób lepiej jak Tak Krytykujesz
ps.O BOŻE Z JEDNEGO KONTA DAŁA LIKE'A A Z MULTIKONTA DIS LIKE'A O BOŻE LIV'E LOGIC!!!
Edit:a i jak jestem Chory to bedę nagrywał Odcinki po za tym patrz na Oceny pod tymi filmosami bo widze że Zazdrość cię rozpi....ee...wala
http://www.youtube.com/watch?v=CcznKGR_HDc 17 lajków i 3 dislaiki UPS...
http://www.youtube.com/watch?v=jm-Tv4fHWP8 6 laików i 8 dislaików...jedyny odcinek [łacznie z Audiologiem] Z SIMSÓW który ma więcej łapek w góre niż w dół
http://www.youtube.com/watch?v=e-XTL1zzx6Y ooo 25 laików i 3 Dislaiko OOOOOOO i to w niecałe 4 dni przy mojej liczbie widzów! łooo zazdrość Style!
http://www.youtube.com/watch?v=5D2LRnnf_uE ten Odcinek Dopiero się rozwija ale i tak ma Dość dobre oceny-2 Laiki 1 Dis lajk
Łącznie mamy:50 łapek w góre [łącznie z łapkami z Audiologa] i 10 Łapek w dół czyli mamy 40 łapek w góre więcej niż w dół....o chyba ktoś tu jest Zazdrosny i Hejtuje...
Edit 2:I ja kur...nie mówiłem nic takiego w 1 odcinku że w 2 pokaże Tryb Budowania i Kupowania Gimbo Zeschizofana.
__________________
Wbijać na mój kanał YT! nagrywam już długo mam dużo filmów ale mam mało widzów! oblukajcie:
http://www.youtube.com/user/thewrogar

Ostatnio edytowane przez zły chipsik wrogar : 20.09.2013 - 14:54
zły chipsik wrogar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.09.2013, 18:16   #8
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Kryształkowe Rozterki-zajrzyj LP!

O boshe, chyba zaraz popłaczę się ze śmiechu, jak Boga kocham

Prawdziwych hejterów, mój drogi, to Ty jeszcze nie spotkałeś. My tu na forum przynajmniej dajemy konkretne argumenty i mówimy, co jest do poprawiania - bez jakichkolwiek złośliwości! Jeści nie umiesz przyjąć na klatę konstruktywnej krytyki, to radzę póki co dać sobie spokój z youtube'em i szlifować warsztat.

I wystawianie oceny na podstawie łapek w górę czy w dół - nie uważasz, że to dziecinne? A nie, przepraszam, Ty jeszcze jesteś dzieckiem. I zapewne wszystkie osoby, które dały łapkę w górę też.

Obyś te filmiki skasował zanim podrośniesz - dla własnego bezpieczeństwa i kondycji psychicznej
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.09.2013, 19:46   #9
zły chipsik wrogar
 
Zarejestrowany: 10.12.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 173
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kryształkowe Rozterki-zajrzyj LP!

Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
O boshe, chyba zaraz popłaczę się ze śmiechu, jak Boga kocham

Prawdziwych hejterów, mój drogi, to Ty jeszcze nie spotkałeś. My tu na forum przynajmniej dajemy konkretne argumenty i mówimy, co jest do poprawiania - bez jakichkolwiek złośliwości! Jeści nie umiesz przyjąć na klatę konstruktywnej krytyki, to radzę póki co dać sobie spokój z youtube'em i szlifować warsztat.

I wystawianie oceny na podstawie łapek w górę czy w dół - nie uważasz, że to dziecinne? A nie, przepraszam, Ty jeszcze jesteś dzieckiem. I zapewne wszystkie osoby, które dały łapkę w górę też.

Obyś te filmiki skasował zanim podrośniesz - dla własnego bezpieczeństwa i kondycji psychicznej
spadaj dziecko neo widziałem twoje Filmy i są do pupy (: a i nie usune moich filmów i żaden twój film nie miał tyle łapek co mój.Pewnie zaczniesz mnie Hejtwoać...a i spieprzaj do swoich Tuckerów.
Do Mefisto:
beznadzieja jak ty.
__________________
Wbijać na mój kanał YT! nagrywam już długo mam dużo filmów ale mam mało widzów! oblukajcie:
http://www.youtube.com/user/thewrogar
zły chipsik wrogar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2013, 11:56   #10
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kryształkowe Rozterki-zajrzyj LP!

Zrobione tylko po to, by zbierać lajki.
Nic nie rozumiem, ale jestem już stara, więc słuch niedomaga
Niestety nie dotarłam do 2 odcinka.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023