Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.06.2006, 19:53   #1
miracidium
Guest
 
Postów: n/a
Question jak wprowadzic kandydata??

Mam zalozone bractwo studenckie. Zaprosilam 2 simów do przylaczenia sie do bractwa. Wyskoczyl komunikat ze po okresie próbym kandydaci stana sie czlonkami i beda mogli sie wprowadzic do siedziby bractwa, ale kiedy mija ten okres?? Stanie sie to automatycznie czy trzeba cos kliknac?? (oczywiscie patrzac od strony sima który jest czlonkiem bractwa i zaprasza tego drugiego)
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.06.2006, 14:03   #2
myszka95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał miracidium
Mam zalozone bractwo studenckie. Zaprosilam 2 simów do przylaczenia sie do bractwa. Wyskoczyl komunikat ze po okresie próbym kandydaci stana sie czlonkami i beda mogli sie wprowadzic do siedziby bractwa, ale kiedy mija ten okres?? Stanie sie to automatycznie czy trzeba cos kliknac?? (oczywiscie patrzac od strony sima który jest czlonkiem bractwa i zaprasza tego drugiego)

NIE MA żadnego okresu próbnego. Zakładasz np. Janem Nowakiem bractwo, Jan spotyka Annę, poznaje ją i się z nią zaprzyjaźnia, jest opcja "zaproponuj wstąpienie do bractwa" czy jakoś tak. Anna albo sie godzi albo nie, jeżeli tak to jest członkiem bracatwa... Całą filozofia! :con:
 
stare 19.06.2006, 13:57   #3
miracidium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no wlasnie nie. Ta przykladowa Anna sie zgodzila!!! I jak klikam sprwdz status bractwa to tam jest napisane ze jest 3 czlonków i 2 kandydatów. I co zrobic zeby przestali byc kandydatami a wstapili do bractwa??
 
stare 20.06.2006, 07:19   #4
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał miracidium
no wlasnie nie. Ta przykladowa Anna sie zgodzila!!! I jak klikam sprwdz status bractwa to tam jest napisane ze jest 3 czlonków i 2 kandydatów. I co zrobic zeby przestali byc kandydatami a wstapili do bractwa??
Anna nie zgodziła się bo nie chciała;p. a żeby tamci kandydaci stali się członkami to musisz się z nimi zaprzyjaźnic i zaprosic do bractwa. jeśli sie nie zgodzą to trudno.
 
stare 20.06.2006, 08:35   #5
miracidium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Czy ja pisze nie wyraźnie?? Ania sie ZGODZILA!!!!!!!!!!!!!!!!! I na ekranie pojawil sie komunikat ze teraz jest okres próbny gdzie moge naklaniac Anie nie tracac przy tym punktów. Czyli przykladowo klikam naklon do.. Sprzątnij i Ania to robi i ja nie trace punktów. I to jest okres próbny.
 
stare 20.06.2006, 10:33   #6
semus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja już wiele razy zakładałem bractwo xP i żeby kandydat stał się pełnoprawnym członkiem musisz mu wydawać polecania typu: napisz moją pracę semestralną, posprzątaj i takie tam. ( u kandydata do bractwa nie będzie cię to kosztować żadnych punktów). Po jakimś czasie, czyli ok 2 dniach, kiedy go znowu zaprosisz i wydasz kilka poleceń pojawi się jakiś napis, że już wystarczająco dużo zrobił i staje się płnoprawnym członkiem bractwa.
 
stare 20.06.2006, 11:53   #7
miracidium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

dziękuje za odpowiedz :*
 
stare 24.08.2006, 13:22   #8
simsonia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Oto OdpowiedŹ

Ten okres mija po kilku dniach. W tym czasie sim którego zaprosiłęś do bractwa musi wykonuwać twoje polecenia. Gdy ten okres minie sim którego zaprosiłęś sam się wprowadza
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023