Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.08.2007, 15:16   #61
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Cytat:
Napisał mabda
taaa... jeszcze jakby to pomagalo... posprzatalam sobie i z ci i z cm i jakos dalej dzieciaki nie przynosza pracy domowej, a na dodatek ich rodzice nie moga jechac do pracy
i badz tu madry i pisz wiersze no... :/
A próbowałaś może przenieść gdzieś cały folder Downloads w inne miejsce i zobaczyć w grze, czy wtedy ten błąd też występuje?
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.08.2007, 16:25   #62
tysiacpostaci
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

w jakie inne miejsce?
na tym nowym linku co któaś z was podala tez cepa nie widze moze jestem slepa ja zaraz z tymi dodatkami dostanę nerwicy. nie ma ani fryzur ani koni. wrrrrr
a tak poza tym to jak myslicie gdzie sa mniej wadliwe dodatki na modthesims2.com czy na tym http://xmsims.com/sims2/ehtm/hair/hair26.htm ???

Ostatnio edytowane przez tysiacpostaci : 27.08.2007 - 16:35
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2007, 16:57   #63
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Cytat:
Napisał tysiacpostaci
w jakie inne miejsce?
W obojętnie jakie, np. na Pulpit.
Wtedy po odpaleniu gry gra uruchomi się bez dodatków i będzie można zobaczyć, czy błędy występują, jak ich nie ma.
Cytat:
na tym nowym linku co któaś z was podala tez cepa nie widze moze jestem slepa ja zaraz z tymi dodatkami dostanę nerwicy. nie ma ani fryzur ani koni. wrrrrr
a tak poza tym to jak myslicie gdzie sa mniej wadliwe dodatki na modthesims2.com czy na tym http://xmsims.com/sims2/ehtm/hair/hair26.htm ???
Tutaj podałam działające linki do CEP-a:
http://forum.thesims.pl/showpost.php...2&postcount=52
Rzeczywiście pierwszy był nieprawidłowy (nie spokpiwał mi się dobrze), przepraszam... Teraz podmieniłam i jest tam CEP jako link "CEP_Windows-AutoInstaller.zip" do pobrania.
Albo można wejść na drugi podany w tamtym poście link i kliknąć "Download CEP".

I osobiście myślę, że "mniej wadliwe" dodatki są na xmsims.com, bo tam są "sprawdzeni" autorzy, a na nmodthesims2 mogą dodawać dodatki wszyscy, zarówno bardzo doświadczone osoby, jak i amatorzy (to jest po prostu forum, gdzie na przykład Ty albo ja możemy dać swoje dodatki, pod warunkiem, że Moderator zaakceptuje - jeśli wszystko będzie zgodnie z Regulaminem ).
Choć na modthesims2 jest w tej chwili wielu doświadczonych Kreatorów, którzy starannie dopracowują swoje dodatki i znają się na rzeczy.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2007, 18:44   #64
tysiacpostaci
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

no coz moze tak byc ale sciagnely mi sie dodatki tylko z xmsims.com . aha i mam problem bo działają mi już simy i ciuchy i wszystko jest okej, ale mam jeszcze pościągane konie i co ważniejsze domy. zainstalowałam te domy i chyba przez nie wyskakuje mi tabliczka "działanie programu zakłocone. aplikacja zostanie zamknięta" gdy tylko na nie kliknę czy coś. da sie je teraz odinstalowac, bo chyba sa wadliwe? a jesli tak to gdzie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2007, 18:57   #65
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Cytat:
Napisał tysiacpostaci
no coz moze tak byc ale sciagnely mi sie dodatki tylko z xmsims.com . aha i mam problem bo działają mi już simy i ciuchy i wszystko jest okej, ale mam jeszcze pościągane konie i co ważniejsze domy. zainstalowałam te domy i chyba przez nie wyskakuje mi tabliczka "działanie programu zakłocone. aplikacja zostanie zamknięta" gdy tylko na nie kliknę czy coś. da sie je teraz odinstalowac, bo chyba sa wadliwe? a jesli tak to gdzie?
Domki to pliki .package, możesz je znaleźć w folderach Downloads i Teleport, tak samo jak inne dodatki możesz je sobie ręcznie usunąć. Jeśli masz trudności z ustaleniem, które to, możesz sobie pomóc programem Clean Installer (przeskanować Downloads i Teleport).
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2007, 20:03   #66
tysiacpostaci
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

no ale wlasnie ja recznie usunelam a nadal sa w grze
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2007, 23:24   #67
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Cytat:
Napisał tysiacpostaci
no ale wlasnie ja recznie usunelam a nadal sa w grze
Widocznie jakieś pliki domków musiały zostać...
Jeśli na pewno skasowałaś odpowiednie pliki to jeszcze w folderze Moje dokumenty -> EA Games -> The Sims 2 -> LotCatalog są jakieś pliki domków, ale nie mam zbyt dużego pojęcia o nich... Nazwa folderu wskazuje, że to mogą być domki z katalogu parcel, więc może i tu trzeba coś usunąć... Ale pewna nie jestem.

Jeśli już dom postawiłaś w okolicy na podłożu i nie możesz go ręcznie usunąć (bo gra się wtedy zacina), to znaleźć go możesz w folderze Moje dokumenty -> EA Games -> The Sims 2 -> Neighborhoods -> numer sąsiedztwa -> Lots. I tu są wszystkie domki z całej okolicy, niestety nie wiem, jak mogłabyś je rozróżnić, proponuję po dacie modyfikacji (przypomnieć sobie, w którym dniu stawiałaś ten dom w okolicy i wziąć pod uwagę pliki, które mają ten dzień podany jako datę modyfikacji).
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2007, 11:32   #68
tysiacpostaci
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

nietety nie ma tego tam. a domy sie sa w otoczeniu, tylko w skrzyni rodzin...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2007, 12:34   #69
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Cytat:
Napisał tysiacpostaci
nietety nie ma tego tam. a domy sie sa w otoczeniu, tylko w skrzyni rodzin...
Nie masz folderu LotCatalog?
Jeśli tak, to pliki widocznie są w Downloads albo Teleport i nie zostały usunięte wszystkie... Albo są w jeszcze innych folderach (nie znam się niestety).
Natomiast na 100% pliki domków muszą być gdzieś w folderze EA Games, bo po jego usunięciu/przenisieeniu/zmienieniu nazwy po odpaleniu gry tworzą się na nowo okolice i w skrzyni domów ściągniętych doków nie ma. Także ich pliki muszą gdzieś jeszcze być, skoro domki pojawiają się u Ciebie w grze. W Clean Installerze takie domki mogą pojawiać się bez zdjęć i opisu, nie należą do żadnej kategorii.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2007, 17:44   #70
Coli
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik

Witam, mam znowu problem.
Ściągnełam sobie postać simki z tej str:http://www.sims2cri.com/eng_simscompleti_5.php, to jest ta ostatnia simka-Viktoria zainstalowałam packa, w chodze do gry i nie mam tej simki tam gdzie moge wybrać rodziny już stworzone, również jej nie ma tam gdzie się tworzy postać, to znaczy się chyba jej oczy są tylko do wyboru i rzęsy reszty nie ma, czyli ogólnie zarysów twarzy na których mi tak bardzo zależy.
Czy ktoś mi pomoże....

Dodam jeszcze, że klikłam tylko na download nic więcej nie ściągałam, ponieważ ściągnoł mi się pack.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dodatki, dodatki z internetu, internet, meble, nie działają, obiekty zmodyfikowane, package, pomoc, sims, sims 2


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023