Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.03.2007, 23:14   #31
szynszylam
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To zależy jak się nimi opiekujesz. Jak masz złotą range i porozmawiasz z pomidorami to szybcie będę "kwitnące" i wydadzą owoce.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.03.2007, 20:52   #32
ewelinaczenczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja mam problem, bo w dodatku "cztery pory roku" nie pojawiają się dodatki ściągnięte z internetu, to znaczy fryzury, ubrania, meble i tym podobne. To taka już wada "wrodzona" tego dodatku, czy coś da się zrobić żeby działały?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2007, 21:06   #33
vanity
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
A ja mam problem, bo w dodatku "cztery pory roku" nie pojawiają się dodatki ściągnięte z internetu, to znaczy fryzury, ubrania, meble i tym podobne. To taka już wada "wrodzona" tego dodatku, czy coś da się zrobić żeby działały?
A pobierasz meshe do danego dodatku? Radze sie zapoznac z tym tematem: http://forum.thesims.pl/showthread.p...highlight=mesh
Tam jest wyjasnione jak i gdzie wgrac dodatki

Ostatnio edytowane przez Polia : 28.03.2007 - 21:09
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2007, 22:01   #34
Darlene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ewelinaczenczek
A ja mam problem, bo w dodatku "cztery pory roku" nie pojawiają się dodatki ściągnięte z internetu, to znaczy fryzury, ubrania, meble i tym podobne. To taka już wada "wrodzona" tego dodatku, czy coś da się zrobić żeby działały?
No i coś mi się o uszy obiło, że przed instalacją następnego EP trzeba skopiować folder "Downloads" a po instalacji wkleić go z powrotem xD No albo tak jak mówi Polia - potrzebujesz meshy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2007, 22:43   #35
ewelinaczenczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Meshe mam a właśnie kopiowałam ten folder, bo mi się nie chciał zmieścić na C, teraz jest spowrotem tam gdzie był. No i w poprzednich dodatkach(zwierzaki i biznes) mi działały downloady...
Przy okazji, to mam jeszcze pytanie: Jak zrobić żeby sim który jest roślinką stał się spowrotem normalny? Gram teraz w tym domku, gdzie jest Róża i Stokrotka, i chciałabym je ujrzeć w ludzkiej odsłonie Próbowałam zadzwonić po przedstawiciela Klubu Ogrodników, ale nie ma w ogóle takiej opcji:/ Nie wyświetla się taka usługa... nie ważne, czy dzwoni Róża, czy jej mąż...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.03.2007, 12:53   #36
Justa95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Musisz kliknąć na telefon zadzwoń... usługi... Klub Ogrodnika. Pojawi się komunikat kliknij tak. Przyjdzie simka albo sim powitaj go i poszukaj opcji kup nazwa (nie pamiętam jej - jestem w szkole na informatyce i nie mogę sprawdzić).

UWAGA! Małego dziecka nie można wyleczyć. Będzie to możliwe dopiero jak dorośnie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.03.2007, 14:19   #37
irex1993
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

jak zrobić podziemia??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.03.2007, 22:32   #38
zmrozona
Guest
 
Postów: n/a
Post płyta się nie włącza

kupiłam CPR i jak wkładam płytę do napędu to nic się nie dzieje a płytki inne chodzą dodam że jest to napęd DVD i i uojego brata chodzi ta pyta ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.03.2007, 22:40   #39
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał zmrozona
kupiłam CPR i jak wkładam płytę do napędu to nic się nie dzieje a płytki inne chodzą dodam że jest to napęd DVD i i uojego brata chodzi ta pyta ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
Może błędna płyta? Jeśli to oryginał, możesz napisać do ea games, i wymienią Ci płytkę
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2007, 16:36   #40
zmrozona
Guest
 
Postów: n/a
Post

Cytat:
Napisał 13_aga_13
Może błędna płyta? Jeśli to oryginał, możesz napisać do ea games, i wymienią Ci płytkę
Hmmm... Byłam w Empiku i wymienili ale nadal to samo ;( ;(
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023