Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.01.2005, 18:59   #1
ania500
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Pomysły na imiona i nazwiska Simów

ej sorki jestem tu nowa, więc może taki temat już był, ale chciałam sie zapytać: czy macie pomysły na imiona dla simów??? bo znudziły mi sie kasie i basie... daje casem zagraniczne imiona. z góry dzieki

Ostatnio edytowane przez lithium : 03.08.2010 - 17:00
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.01.2005, 19:17   #2
asiolin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ania500
ej sorki jestem tu nowa, więc może taki temat już był, ale chciałam sie zapytać: czy macie pomysły na imiona dla simów??? bo znudziły mi sie kasie i basie... daje casem zagraniczne imiona. z góry dzieki
Temat chyba taki był,ale jesteś nowa i okej .
Ja różne daje..Zadko jednak tworze simów,bo nei chce mi sie potem ich zamieszczać w jakimś domu,bo musze umeblowywać..Ja zazwyczaj daje jakies pospolite,no ale czasem daje jakieś dzikei..ostatnio dałam:Norbert,Natalia,Monika,Marcin,Rafał,Roxana,E welina,Eurybia(nie dziwcie sie,bo to było w rodzinei Dziwaczewkich),Daniel,Anna,Agneiszka,Dominika,Kasi a,Stefania,Kundzia itp.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 19:20   #3
ajatakarozczochrana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Takich tematow bylo pelno a pozatym czy nie latwiej sobie wejsc np. na ta strone http://www.skarbczyk.com
A ja uzywam najczesciej takich imion :

Justyna Julka Emilia Iwona Dominika Weronika Zuzia Iza
lub:
Paweł Mateusz Igor Robert Rafał Bartek Norbert Darek
Przemek

Ostatnio edytowane przez 35C4R00N : 21.01.2005 - 23:05
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 19:24   #4
tinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał AleX
Takich tematow bylo pelno a pozatym czy nie latwiej sobie wejsc np. na ta strone http://www.skarbczyk.com
A ja uzywam najczesciej takich imion :

Justyna
(...)
Ja jestem Justyna A podoba ci się to imie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 19:54   #5
Betaa
Guest
 
Postów: n/a
Cool

Dla kobiet: Tiffany, Jane, Jean, Amanda, Meg, Megi, Megan, Wendy, Kate, Lori, Emma, Emily, Amelia, Sarah, Lara, Kelly, Lilly, July, Donna, Tori, Emi, Nelly

Dla facetów: Jack, Dick, Quinn, Fred, Max, Zack, John, Tom, Kurt, Dan, Don, Alex, Jerry, Mathew, David, Coddy, Andy, Paul, Robbie, James, Brian, Woody, Phillip, Tommy, Ron, Harris, Aron, Hulk, Sam, Timothy, Mark, Stewart, Mel, Rod, Roger, Ivan
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 20:12   #6
ReGiNa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hmmm:

Regina ,Katrina ,Karen ,Gretchien ,Wiola ,Monika ,Manuela,Ania,Sebastian,Barek,Grzesiek,Krzysiek,Da niel,MAGDA (moje imionko) ,Nicola ,Jagoda,Adam,
Dawid ,Daniel, Marta ,Jowita,Marzena,Marianna,Adrianka,Ada,Adrian, Patryk,Adrian.Inga,Ewa,Weronika,Malwina,Klaudia,Ma rlena, Karolina,Łukasz,Karol,
Kamil,Dominik,Norbert,Rubi,Ashley,Mery-Kate,Asia,Aneta.

Troszku ich dużo, ale te imionka nie są (chyba) często używane

Ostatnio edytowane przez ReGiNa : 22.01.2005 - 17:17
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 20:16   #7
Artusek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmmm... To sa moje ulubione:
Zenskie:

Martyna Marta Lucyna Łucja Justyna Julia Jolanta Eulalia Liliana Maria Iwona Renata Cecylia Katarzyna Agata Dominika Beata Małgorzata Ludwika Majka Lidia Agnieszka Kasandra Kornelia Jokasta Kunegunda Ryszarda Stanislawa Rozalia Róża Magdalena Anna Karolina Felicja

Meskie:

Piotr Artur Władysław Henryk Witold Arkadiusz Alfred Hubert Stanisław Jacek Jarek Jurek Jan Andrzej Lech Aleksander Mariusz Marek Miron Honoriusz Łukasz Robert Dawid Filip Antoni Felicjan Lesław Czesław i wieeeeele innych .

Ostatnio edytowane przez 35C4R00N : 21.01.2005 - 23:10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 20:19   #8
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Sprawdziłem swoje imiona i kika moge napisać ( zagraniczne nie muszą sie one zgadzać z orginalną pisownią bo nie wiem ja ksie je pisze) : Lara , Jane ,Scot , Tom , Marco , Iwonka , Damian , Julia , Jorg , Marek , Lili , Megi , Helen , Bob , Maks , Max , Wiola , Violete . Lucjan , Halley , Britney , Pamela , CHristina . Krystian , Ola , Alex , Body , Ray , Cindy , Brenda , Theo , Sam , Glover , Misty , Mitsy , Cameron , Charly więcej nie pamiętam

Ostatnio edytowane przez Toxic : 21.01.2005 - 20:25
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 21:12   #9
nossace
 
Avatar nossace
 
Zarejestrowany: 14.09.2003
Skąd: mars landing party
Płeć: Kobieta
Postów: 684
Reputacja: 10
Domyślnie

Ja daje zawsze angielskie Nie bede je tu wymieniac bo tylko zasmiecam Ale mam pare ulubionych
__________________


last summer you asked me if i loved you enough to give up writing.

now i can finally call myself a poet.

nossace jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2005, 21:29   #10
Ka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja zawsze wymyślam. Kombinuję z polskimi i zagranicznymi imionami, żeby było originalnie, i potem podoba mi się jak jest A najlepsze imiona wychodzą mi jak szybko piszę, i przez przypadek wcisnę nie ten klawisz
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023