Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.02.2013, 18:32   #1
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie FTS Newsletter 17[19]



[IMG]http://i48.************/24gkkrc.png[/IMG]

Baran 21.03-20.04
Jeżeli jesteś osobą samotną,
bacznie przyglądaj się swemu
otoczeniu. Koło Ciebie kręci się ktoś,
komu od dawna się podobasz.
Musisz natomiast uważać - jeżeli
posiadasz partnera - żeby związek
nie stanął na krawędzi rozłamu.
Może okazać się, że partner
od dawna już coś przed Tobą ukrywa.

Byk 21.04-20.05
Na twojej drodze stanie
naprawdę atrakcyjna osoba.
Będzie jak spełnienie twoich
najskrytszych marzeń.
Jeżeli jesteś osobą samotną,
nie spowoduje to życiowej rewolucji
i musu podejmowania decyzji,
jeżeli jesteś w związku, sprawy
będą się miały nieco gorzej.
Zadasz sobie zasadnicze pytanie:
„Kogo tak naprawdę kocham?”

Bliźnięta 21.05-21.06
Jeżeli w tym roku pragniesz
spełnienia w miłości,
koniecznie musisz przestać
siedzieć w domu i zamartwiać się.
Wyjazdy z przyjaciółmi i
aktywny wypoczynek spowodują,
że trafisz w nowe środowisko,
poznasz nowe osoby. Być może
spotkasz tam kogoś wyjątkowego.
Jeżeli jesteś w związku,
to czeka cię finalizacja
wcześniejszych wspólnych pomysłów.

Rak 22.06-22.07
Dla osób samotnych
nie jest to najlepszy
czas na spotkanie
ukochanej osoby.
Owszem, będą się
przewijały różne
znajomości, ale tak
naprawdę wiele
z nich przerodzi się
po prostu w przyjaźnie,
a wiele zakończy szybciej,
niż się zaczęło. Jeśli jesteś
w związku, to czeka Cię
poważne podsumowanie
wspólnego życia.

Lew 23.07-23.08
Wypiękniejesz w oczach,
wszyscy będą zwracać
na ciebie uwagę.
Okaże się po krótkim czasie,
że masz grono naprawdę
oddanych adoratorów/adoratorek
i już na myśl nie przyjdzie
Ci nawet, żeby pomyśleć,
że zostaniesz sam.
W stałych związkach
wystrzegaj się samodzielnego
podejmowania decyzji.

Panna 24.08-22.09
Jeżeli jesteś osobą samotną,
zakochasz się z wzajemnością.
Przyglądaj się uważnie chłopakowi,
który jest tobą bardzo zainteresowany.
Jeżeli jesteś w związku czeka Cię
czasu uniesień i radości.

Waga 23.09-23.10
Jeżeli nie jesteś w związku,
pewien silny i jednocześnie
emocjonalny człowiek
może stać się twoim partnerem
na życie.
Jeżeli masz kogoś,
staniesz przed trudnym dylematem,
czy trzymać się tego,
co znasz, czy wejść
w nową relację.
Właściwą wskazówkę
otrzymasz słuchając
głosu serca.

Skorpion 24.10-22.11
Samotne Skorpiony,
mimo przypisanej swojemu
znakowi energii,
będą trafiać na
nieodpowiednich partnerów,
bez polotu,
wykorzystujących i
często mściwych.
Jeżeli miałeś kłopoty z
partnerem, drogi Skorpionie,
zapomnisz o problemach
i związek nabierze
spokojniejszego charakteru.

Strzelec 23.11-21.12
Strzelce będące w związkach
również mogą przeżywać
prawdziwy renesans uczuć.
Znów poczujesz ten dreszczyk,
jak wtedy, gdy spotkałeś swojego
partnera po raz pierwszy.
Samotne Strzelce powinny wyjść
z domu. Gdzieś czeka na nich
wymarzona osoba, ideał na
całe życie.

Koziorożec 22.12-20.01
Koziorożce będące w związku
będą teraz przeżywać
gorsze chwile. Pojawi się
brak zaufania do partnera.
Niebawem jednak wróci
spokój i harmonia.
Dla osób samotnych to
nie jest dobry czas na
poznanie kogoś. Będą
trafiać na osoby o
wątpliwej prawdziwości
uczuć.

Wodnik 21.01-19.02
Jeśli jesteś w związku,
zmień swoje podejście do
partnera. Przestań być
zaborczy, zacznij słuchać,
co inni mają Ci do powiedzenia.
Jeśli jesteś samotny, teraz jest
idealny czas, aby się zakochać.
Miłość jest naprawdę blisko,
wystarczy szerzej otworzyć
oczy…

Ryby 20.02-20.03
Bardzo dobry rok
dla samotnych Rybek.
Nagle pojawi się wielu
adoratorów. Życie ulegnie
całkowitej zmianie.
Osobom w związku
również przytrafi się
wiele dobrego.
Partner bardzo mile Cię
zaskoczy. Pozwól mu
na odrobinę swobody.
zdjęcia z www.horoskop.wp.pl
tekst na podstawie www.horoskop.wp.pl
Charionette
Charionette jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.02.2013, 18:32   #2
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 17[19]




Klasa i Prostota
Dla simów, pragnących wyglądać elegancko i modnie.

SIMKA:
-Fryzura
-Sukienka
-Buty
-Skin
-Bransoletka

SIM:
-Fryzura
-Marynarka
-Spodnie

+ Kanapa, zestaw: PullTab Living Set



Jednorazowa Przygoda
Dla niegrzecznych i zbuntowanych simów.
[img]http://oi46.************/2irq5pj.jpg[/img]
SIMKA:
-Tatuaż

SIM:
-Fryzura
-Brwi
-Zarost
-Włosy na ciele
-Kurtka
-Papieros+Poza
-Tatuaż
-Skin
Charionette jest offline  
stare 13.02.2013, 18:32   #3
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 17[19]



Pewnie zauważyliście, że w ciągu roku przewija się aż za dużo okresów okropnego przepychu? Niedawno było Boże Narodzenia i świąteczna mania kupowania, a już przed nami kolejna wielce obchodzona okoliczność – Walentynki. Nie wydaje mi się, bym musiał cokolwiek wam życzyć z okazji tego dnia, ale wszystkim parom, zakochanym, parom, które o sobie nie wiedzą, wszystkim mdlejącym fangirlom i fanboyom miłych 24 godzin w otoczeniu serduszek, amorków i innych strzałek. Wracając trochę do głównego tematu tego działu, w tym miesiącu mam pewny problem odnośnie Tematu Miesiąca, gdyż na chwilę obecną mam kryzys jakiejkolwiek weny twórczej. Cóż, może uda mi się coś wykombinować. Sami się zresztą przekonacie.

Wnętrzarska Moda
No to zaszalejmy. O tej porze zimy zaczynają wchodzić już lekko wiosenne i mocne odcienie zieleni, żółci, brązu i niebieskiego. Dość odważnie, nie powiem.
a) Spotkanie Wieczorowe
[IMG]http://i50.************/35d6xw8.jpg[/IMG]
garnitury i suknie
Od kilku miesięcy nieodłącznym elementem aranżacji jest szmaragd. Tak też jest i teraz. Ponadto do kolekcji dochodzi wręcz wściekła żółć, intensywny kobalt i aromatyczna woń ciepłej czekolady. Całość doprawi mała domieszka krwistej czerwieni.
Miesiąc: luty

b) Kamienie Szlachetne

naturalnie fantastyczne
Każdy z nas chociaż raz w życiu zastanawiał się, jak wygląda to wszystko poza naszą orbitą, na żywo. Artyści często interpretują kosmos w całkowicie odmienne sposoby, zazwyczaj jest on wyjątkowo fantastyczny i onieśmielający. Marcowe połączenie fuksji, winogrona, morskiego i kilku barw spomiędzy brązu i zieleni stworzy intrygującą mieszaninę, która nada wnętrzu oryginalności.
Miesiąc: marzec

Porada Miesiąca: Optyczne powiększenie
Jest to nowy cykl, który będzie pojawiać się w zamian za Temat Miesiąca. Będę tutaj proponował szybkie i w miarę proste rozwiązania, by nadać waszym wnętrzom lepszego wyglądu.

W lutym zaprezentuję wam kilka możliwości powiększenia tudzież poszerzenia wnętrza bez konieczności dobudowywania nowych metrów kwadratowych pomieszczenia. Zgaduję, że wielu z was mniej więcej orientuje się i wie, jak sobie z tym poradzić.



1. First of all, najlepszym, co możemy zrobić by nadać większej przestrzenności naszemu wnętrzu, jest urządzenie go w jasnych i świeżych barwach. Pastelowość i delikatność tych kolorów zlewa się ze światłem wpadającym do środka, powodując, że optycznie staje się ono większe.
2. Skoro już mowa o jasnym umeblowaniu i dodatkach, warto wspomnieć także o tym, że poziome paski (o czym chyba każdy wie) także przyczyniają się do – w tym przypadku – wydłużenia pokoju.
3. Najbardziej widocznym sposobem na oszukanie naszych oczu jest postawienie (przymocowanie) stosunkowo lub bardzo dużych luster po obu stronach pomieszczenia. Osobiście, najczęściej używam tych naściennych.
4. Przydatnym rozwiązaniem bywa także odpowiednio nasycone oświetlenie. Ono także sprawia, że widzimy nasz twór ilekroć większy. Zalecam także wykorzystanie metalowych (lub jakichkolwiek innych błyszczących się materiałów) mebli i dodatków. Odbijające się wówczas światło automatycznie zmienia nasz obraz

Mieszanka Wnętrzarska
Z racji tego, iż mam znowu problemy z simsami (tym razem – problem z zawartością zmodyfikowaną, nie mogę ustawiać na niektórych meblach żadnych innych przedmiotów a także nie mogę sobie poradzić ze znalezieniem pliku potrzebnego do działania TSR Rig Fix), muszę wykorzystać to, co udało mi się dotychczas i na czas zrobić, tak więc w tym miesiącu połączę dwa działy w jeden, serię „Wnętrza” i „Wybuchową Mieszankę”. Mam nadzieję, że za dwa miesiące uda mi się coś z tym zrobić.

Połączenie szmaragdu, fuksji i niewielkiej ilości czerwieni, stworzyło elegancki klimat, który idealnie komponuje się z nowoczesnym i mniej szykownym wystrojem. Całości towarzyszy aromatyczna barwa gorzkiej czekolady.



Charionette jest offline  
stare 13.02.2013, 18:32   #4
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 17[19]

[img]http://i43.************/257dbh1.jpg[/img]
„Love is in the air!”

Już wkrótce Walentynki, święto zakochanych (czyt. tych, którzy dostali strzałą przez klatkę piersiową, niezbyt przyjemne uczucie). Cały świat na jeden dzień staje się pełen czerwonych róż, lizaków, misiów pluszowych, i tak dalej, i tak dalej... My stwierdzamy: fuj. Za dużo słodkości.
W tym roku postanowiliśmy przyjrzeć się różnym formom miłości, nie tylko tej popularnej, do drugiego człowieka. Co z singlami? Chyba nikt nie lubi skazywać kogoś na wieczne fapanie pod kołdrą, czyż nie?
Zapewne wielu użytkowników naszego forum to no-life'y, osoby niemal uzależnione od komputera, jedzące przed komputerem, śpiące przed komputerem, żyjące przed komputerem. Uwaga, stwierdzamy szokujący fakt: to też jest miłość. Ludzie zakochani w komputerach żyją wśród nas. To niezwykłe uczucie okazujemy maszynie w przeróżny sposób (nic tak nie pomaga komputerowi, jak czyszczenie klawiatury z resztek jedzenia <3). Głównie jest to wielogodzinne przesiadywanie i wpatrywanie się w ekran, twierdząc „och, monitorze, jesteś taki zabawny!” co kilka minut. Wśród komputeroholików znajdziemy również poboczne uzależnienia, jak miłość do seriali lub portali społecznościowych. Takie osobniki nie mogą przeżyć bez obejrzenia kolejnego odcinka Supernatural lub bez sprawdzenia swojego Tumblra setny raz w ciągu dnia. Są jednak osoby, których takie okazywanie miłości nie przekonuje.
Drugi rodzaj miłości, to uczucie do jedzenia. W tym przypadku teksty typu „nie mogę bez ciebie przeżyć”, nie są tylko napisem na prawie każdej kartce walentynkowej, ale okrutną prawdą. Są jednak przypadki, gdzie osoba nie tylko kocha jedzenie, bo bez niego by nie przeżyła, lecz potrafi wręcz adorować jedzenie i wpychać je w siebie tonami. Mamy niemiłą wiadomość dla osób przeżywających tego typu uczucie: to toksyczny związek, to się leczy. My staramy przeciwstawić się temu uzależnieniu, ale to jest silniejsze od nas! Osobom lubiącym jeść polecamy zapychającą, gorącą czekoladę z Nutelli! Przepis sprawdzony i oczywiście pyszny wynik!
Kolejną oznaką braku życia towarzyskiego jest nadmiar nauki. Niektóre osoby nie mogą przeżyć bez uczenia się na cały następny tydzień lub zrobienia dodatkowych zadań na chemię. To chyba najgorsze, co można robić, żeby świętować Walentynki, jednak jeśli kogoś to odpręża, to chyba nie możemy tego zabronić. Może by tak zarabiać na odrabianiu lekcji? Połączenie uczucia i biznesu zazwyczaj się sprawdza
Istnieje jeszcze jeden rodzaj uczucia. To jednak bardzo ekstremalna sytuacja, gdy osoba kocha tylko siebie. Egoiści wokół nas powodują zazdrość, ba, są zazdrośni o samych siebie. Tego typu miłość zazwyczaj kończy się staropanieństwem/starokawalerstwem. 0/10, nie polecamy.
Tak oto przedstawiliśmy Wam kilka spotykanych na co dzień rodzajów miłości. Radzimy przyjrzeć się własnym zachowaniom i je przeanalizować, aby nie okazało się, że żyjecie w uzależniającym związku z komputerem bądź ze sobą.

Życzymy Wam niezwykłych Walentynek, a jeśli nie macie bratniej duszy – przyjemnego fapania

enobaria & kalafjor
Charionette jest offline  
stare 13.02.2013, 18:33   #5
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 17[19]






Hobbit Bilbo Baggins wyrusza w niebezpieczną podróż, by wraz z czarodziejem Gandalfem i trzynastoma krasnoludami pokonać smoka Smauga.
Moja opinia: Chyba nie będę jedyną, która stwierdzi, że oglądanie tego filmu było dla mnie wielką przyjemnością. Przez prawie trzy godziny seansu byłam wbita fotel i dosłownie nie mogłam oderwać się od ekranu. “Hobbit” zdecydowanie zasługuje na rozgłos, który zyskał.



Historia rodziny - Marii, Henry’ego i ich trzech synów - która przeżyła tsunami w Tajlandii w 2004 roku.
Moja opinia: Absolutnie niesamowity film, przy którym po prostu nie da się nie płakać, a fakt, że jest oparty na prawdziwych zdarzeniach sprawia, że emocje są jeszcze silniejsze.



Nastoletni Charlie jest uczniem pierwszej klasy liceum w Pittsburgu. Nieśmiały i wyobcowany outsider nie ma lekko w nowym środowisku. Nie pasuje do żadnej grupy a jego niekonwencjonalne poglądy nie ułatwiają mu procesu dopasowywania się do innych. Pierwsze miłosne doświadczenia, samobójstwo przyjaciela, relacje w rodzinie, narkotyki - z tym wszystkim Charlie zmaga się samotnie, aż do chwili, kiedy jego inteligencję i wrażliwość zauważają Sam i Patrick.
Moja opinia: Idealny film na spędzenie przyjemnego wieczoru. Wzruszający, a przede wszystkim z przesłaniem.



Ekranizacja powieści Yanna Martela. Podczas morskiej podróży z Indii do Kanady statek z całą rodziną Pi Patela tonie. Bohaterowi udaje się przetrwać na łodzi z hieną, orangutanem, zebrą i tygrysem.
Moja opinia: Z pewnością temu filmowi nie da się odmówić oryginalności, ale im dłużej siedziałam w kinie, tym bardziej się nudziłam. Jednakże warto go obejrzeć dla samych efektów, bo wizualnie prezentuje się świetnie, bo w swoją historię nie wciąga tak, jak powinien.



Pat Solitano, po tym, jak stracił pracę, dom oraz żonę, spędził w szpitalu psychiatrycznym kilka miesięcy. Wrócić do społeczeństwa pomagają mu rodzice, przyjaciele i piękna dziewczyna.
Moja opinia: Film jest świetny mimo tego, że wiele osób uważa go za nudny. Nie jest to tylko ckliwa i romantyczna historia w ładnej oprawie. Chyba trzeba samemu się przekonać, na czym polega fenomen tego filmu.


1.Cassandra Clare - Miasto kości

Tysiące lat temu, Anioł Razjel zmieszał swoją krew z krwią mężczyzn i stworzył rasę Nefilim - pół-ludzi, pół-aniołów. Mieszańcy człowieka i anioła przebywają wśród nas. Ukryci, ale wciąż obecni, są naszą niewidzialną ochroną. Nazywają ich Nocnymi Łowcami. Nocni Łowcy przestrzegają praw ustanowionych w Szarej Księdze, nadanych im przez Razjela. Ich zadaniem jest chronić nasz świat przed pasożytami, zwanymi demonami, które podróżują między światami, niszcząc wszystko na swej drodze. Ich zadaniem jest również utrzymanie pokoju między walczącymi mieszkańcami podziemnego świata, krzyżówkami człowieka i demona, znanymi jako wilkołaki, wampiry, czarodzieje i wróżki. W swoich obowiązkach są wspomagani przez tajemniczych Cichych Braci. Cisi Bracia mają zaszyte oczy oraz usta i rządzą Miastem Kości, nekropolią znajdującą się pod ulicami Manhattanu, w której leżą martwe ciała zabitych Nocnych Łowców. Cisi Bracia prowadzą archiwa wszystkich Nocnych Łowców, jacy kiedykolwiek żyli. Strzegą również Darów Anioła, trzech boskich przedmiotów, które anioł Razjel powierzył swoim dzieciom. Jednym z nich jest Miecz, drugim - Lustro, trzecim - Kielich.
2.Josephine Angelini - Spętani przez bogów

Ich przeznaczeniem jest odwieczna nienawiść.
Ich pragnieniem – wieczna miłość…
Czy miłość zdoła przezwyciężyć przeznaczenie?
Helena Hamilton przez całe swoje szesnastoletnie życie czuła się inna, choć nie chciała tego okazywać. A teraz zaczyna dręczyć ją sen... Powraca co noc. Helena wędruje przez jałową pustynię. Rano budzi się cała w pyle i krwi. A w dzień widzi trzy płaczące kobiety w bieli...
W liceum zjawia się Lucas, najpiękniejszy chłopak, jakiego spotkała. Wzbudza w niej, tak nieśmiałej i łagodnej, szaleńczą nienawiść. Dlaczego pierwszego dnia Helena próbuje zabić go na oczach całej szkoły?
Wkrótce Lucas odkrywa przed nią, że oboje mają odegrać rolę w tragedii napisanej przez los tysiące lat temu i zsyłanej na świat przez greckie boginie zemsty.
Co stanie się z ich miłością?

3. Kelly Creagh - Nevermore: Kruk

Uważaj, czego pragniesz... Możesz to otrzymać.
Uporządkowane życie Isobel, kapitan szkolnej drużyny cheerleaderek, właśnie zaczyna się walić. Pan Swanson, nauczyciel literatury, wymyślił następny ze swoich koszmarnych projektów. W parach. Kazał Isobel pracować razem z Panem-Ciemności-Varenem, niesympatycznym, wykolczykowanym gotem, z którym nikt z klasy nie zamienił nigdy bodaj jednego słowa. Może dlatego, że z kamieniami ciężko rozmawiać?
Przy bliższym poznaniu Varen okazuje się jeszcze mniej czarujący, niż się zapowiadało. Wesoły jak cmentarzysko, ciepły jak granitowa płyta, a na dodatek potwornie zgryźliwy. Ale ma to, czego rozpaczliwie potrzebuje Isobel – wiedzę na temat twórczości Edgara Allana Poego. Co więcej, jest gotów wziąć na siebie większą część zadania. Walcząc z uczuciem, że podpisuje cyrograf, Isobel przystępuje do projektu. W końcu wspólna praca nie będzie trwała wiecznie...
Albo będzie trwała, jeśli koszmar, który nosi w sobie Varen, wyrwie się na wolność. Wystarczy kilka dni, by przyjaciele odwrócili się od Isobel, kilka dni, by zmieniło się całe jej życie i kilka nieprzyjemnych słów, by najmroczniejsze marzenia zaczęły się urzeczywistniać. Uważaj, czego pragniesz – możesz to otrzymać.

4. Cynthia Hand - Nieziemska

Wzruszająca opowieść o przeznaczeniu, pierwszej miłości i dramatycznej walce między głosem obowiązku a głosem serca - tak nieziemska jak pierwszy pocałunek chłopaka ze snów.
Na początku jest chłopak, który stoi wśród drzew. Mniej więcej w moim wieku, już nie dziecko, ale jeszcze nie mężczyzna, ma może siedemnaście lat. Nie jestem pewna, skąd to wiem. Widzę tylko tył jego głowy, wilgotne ciemne włosy kręcą mu się na karku. Palące słońce wysysa soki ze wszystkiego, co żyje. Niebo na wschodzie ma dziwną pomarańczową barwę. Czuć gryzący zapach dymu. Przez chwilę przepełnia mnie tak przytłaczający żal, że aż trudno oddychać. Nie wiem dlaczego. Robię krok w stronę chłopaka i otwieram usta, żeby go zawołać, ale nie znam jego imienia. Ziemia chrzęści mi pod stopami. Usłyszał. Zaczyna się odwracać. Jeszcze chwila, a zobaczę jego twarz.
I wtedy wizja opuszcza mnie. Mrugam i już jej nie ma.
Dziewczyna-anioł rozdarta pomiędzy swoim pierwszym anielskim obowiązkiem a pierwszym ziemskim uczuciem.
Clara usiłuje odkryć swoją drogę w świecie, którego nagle nie rozumie, ale zmierzy się z niewidzialnym niebezpieczeństwem i wyborami, jakich nie przeczuwała – pomiędzy prawdą a kłamstwem, miłością a obowiązkiem, dobrem a złem. Lecz kiedy wreszcie wybuchnie ogień z jej wizji, czy będzie gotowa zmierzyć się ze swoim przeznaczeniem?

5.Alexandra Adornetto - Blask

Do sennego miasteczka Venus Cove przybywają trzy anioły: Gabriel – wojownik, Ivy – uzdrowicielka oraz najmłodsza, a przy tym mającą w sobie najwięcej z człowieka, Bethany. Zadaniem aniołów jest nieść dobro światu, który w coraz większej skali ulega wpływom ciemności. Podczas misji zmuszeni są ukrywać swe nadnaturalne zdolności, świetlistą poświatę, a także – co najtrudniejsze – anielskie skrzydła. Pomagając całej społeczności, próbują nie przywiązywać się do pojedynczych ludzi… I wtedy Bethany poznaje w szkole Xaviera. Żadne z nich nie potrafi oprzeć się wzajemnemu przyciąganiu. Kiedy zaczyna łączyć ich prawdziwe uczucie, zdają sobie sprawę, że przekraczają granice ustalone przez niebo. I nie jest to jedyne zagrożenie dla ich szczęścia. Ciemne moce nie czekają i wciąż rosną w siłę. Nie ma czasu do stracenia. Czy miłość do człowieka stanie się źródłem klęski Bethany i jej misji?
6. Kerstin Gier - Czerwień rubinu

Pewnego dnia piętnastoletnia Gwen odkrywa, że jest posiadaczką genu podróży w czasie – niespodziewanie przemieszcza się o sto lat wstecz. Okazuje się, że nie jest jedynym podróżnikiem - istnieje całe tajne bractwo, zajmujące się kontrolą dwunastu podróżników w czasie – Gwen jest ostatnim z nich. Szybko odkrywa, że jedenastym jest bardzo atrakcyjny dziewiętnastolatek: Gideon. Ale zakochiwanie się nie jest takie proste, gdy się skacze tam i z powrotem w czasie i gdy trzeba wypełnić niebezpieczną misję w XVIII wieku.
7. Sophie Jordan - Ognista

Jacinda tęskni do wolności i buntuje się przeciw oczekiwaniom innych. Gdy łamie najświętszą regułę swojej wspólnoty, o mało nie kończy się to tragicznie. Piękny nieznajomy daruje jej życie, mimo że poluje na takich jak ona. Jacinda jest bowiem dragonką – potomkinią smoków, a jej najsilniejszą bronią jest sekretna zdolność do przybierania ludzkiej postaci.
Zmuszona wraz z rodziną do ucieczki i zaszycia się w świecie śmiertelników, Jacinda usiłuje dostosować się do nowego otoczenia. Marzy o Willu, zachwycającym i jednocześnie trudno osiągalnym chłopaku. Will i jego krewni są bowiem myśliwymi, powinna więc za wszelką cenę go unikać. Jej smocza natura powoli usycha – i jeżeli umrze, Jacindzie pozostanie tylko życie w ludzkim wcieleniu. Dziewczyna stara się zrobić wszystko, by temu zapobiec. Nawet jeżeli oznacza to zbliżenie się do najgroźniejszego wroga.



Rosemarie
Charionette jest offline  
stare 13.02.2013, 18:34   #6
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 17[19]


Ostatnie dwa miesiące to okres dużych zmian na Forum. Administracja zdecydowała się powołać Promotora, którego zadaniem ma być reklamowanie Forum w internecie. To, co działo się później, wywołało istną burzę. Pierwszym działaniem było założenie stron o Forum na Facebooku i Twitterze. Początkowo fanpage nie wyglądały okazale, co spowodowało niezadowolenie części użytkowników. Przez pewien czas wydawało się, że Ƅlack będzie musiał zrezygnować ze stanowiska, jednak część userów przekonała się do promotora, ponieważ udało mu się rozpocząć współpracę ze stroną TwojeSimy.com. Jakie będą jej owoce, przekonamy się, miejmy nadzieję, wkrótce.
Należy także wspomnieć, że nim Ƅlack został Promotorem, pomógł w nominowaniu naszego Forum do nagród Sims Web Awards w trzech kategoriach. Obecnie trwa etap głosowania.

Forum Awards trwają po raz kolejny. W tym roku po raz pierwszy swoją nagrodę otrzyma twórca najlepszego OJSG - ranga SimStoryk zastąpiła Kacze Pióro. Poza tym zmian brak. Bo po co zmieniać coś, co jest dobre?
Etap pierwszy, czyli nominacje, potrwa do 24 lutego. Do tego czasu możecie w odpowiednim temacie tego działu nominować użytkowników, którzy, Waszym zdaniem, zasłużyli na daną rangę. Oto ich pełna lista:
Posiadacz najlepszej sygnatury,
Posiadacz najlepszego nicka,
Posiadacz najlepszego avatara,
Twórca najlepszego posta,
Fotostoryteller,
Videostoryteller,
Złota Rączka,
prof. Miodek,
pLaStIcZeK,
Oko Saurona,
Picasso,
Szatan / Pipa Ciemności,
Pudzian,
Mędrzec,
Śmieszek,
Miluch,
Forumoholik,
Trendsetter,
SimStoryk,
Styler roku,
Architekt roku / Domator,
Mistrz obiektywu / Szklane Oko,
Downloader.

Drugi etap, głosowanie w sondach, zakończy się 3 marca o godzinie 20:00.
Wszystkim nominowanym życzymy powodzenia!

Wkrótce poznamy wyniki Czterech Żywiołów. Konkurs póki co wygrywa drużyna Wody, która zdobyła łącznie 9 punktów. Aby wygrać, w ostatnim zadaniu muszą być lepsi od Ziemi, ponadto Powietrze nie może znaleźć się na miejscu pierwszym. W najtrudniejszej sytuacji znajduje się Ogień - może co najwyżej doprowadzić do remisu wszystkich drużyn.

1. Ogień: 6pkt+4pkt=10pkt
2. Powietrze: 7pkt+3pkt=10pkt
3. Ziemia: 8pkt+2pkt=10pkt
4. Woda: 9pkt+1pkt=10pkt


Członkowie zwycięskiej drużyny będą mogli wybrać sobie nagrodę: specjalny kolor nicka lub dowolną rangę.

Tej zimy odbył się jeszcze jeden konkurs: Make Them Up!, zorganizowany przez Charionette. Tym razem zadaniem stylistów było wykonanie metamorfozy Izabeli Montek [TS2] lub Svetlany Baker [TS3]. Chętnych do zdobycia tytułu Stylist(k)a Zimy było wielu, jednak zgodnie z regulaminem mogły go otrzymać tylko dwie osoby. Byli to Malin [TS2] oraz noir [TS3]. Gratulacje!

Pozostajemy w temacie konkursów, choć tym razem nie będą to miłe informacje. W styczniu byliśmy świadkami iście żywiołowej wojny. Długo by wymieniać wszystkie jej przyczyny. Nieważne, kto zawinił, faktem jest, że na jakiś czas Cztery Żywioły stanęły pod znakiem zapytania. Ostatecznie konkurs wznowiono, kilku zawodników zostało zastąpionych nowymi i oficjalnie doszło do pojednania. Jednak niechęć pozostała. Ciekawe, jak to będzie w przyszłym roku...

Ostatnio edytowane przez Charionette : 13.02.2013 - 18:40
Charionette jest offline  
stare 13.02.2013, 18:34   #7
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 17[19]


Specjalne podziękowania dla Flo, za pomoc w tworzeniu artykułu.

Mamy luty, który, choć jest zazwyczaj najbardziej zimnym miesiącem, wielu z nas kojarzy się tylko i wyłącznie ciepło. A to rzecz jasna za sprawą Walentynek. Święto miłości to, także dla samotnych, świetna okazja do obejrzenia głupawej komedii romantycznej albo przeczytania nudnego romansidła. Albo do zajrzenia do romantycznych dzieł naszych utalentowanych użytkowników! Przedstawiamy najlepsze romansidła naszego Forum!

Tytuł: Rodziny Koniny
Autor: Horsez
Opis:
Gwiazda pop nie ma wzięcia, kolejne dziewczyny nie mogą zaakceptować tego, że ma dziecko. Aż na horyzoncie pojawia się Maya. Talante zakochuje się w niej z wzajemnością. Czy i jak pokonali przeciwności? Dowiedz się, odwiedzając OJSG Horsez.


Tytuł: Rodzinki evyee
Autor: evyee
Opis:
To OJSG opisuje historię dwóch miłości. Jedna z par to Sutton i Tony, którzy początkowo rywalizują ze sobą, gdyż każdy chce być mądrzejszy od drugiego. Brat bliźniak Tony'ego, Kise, związuje się zaś z przyjaciółką Sutton - Malaną. Zobacz koniecznie, co przyniósł im los!


Tytuł: Stories by Kicaj
Autor: Kicaj
Opis:
Kolejna para o imionach Tony i Sutton. Sutton przyjeżdża w odwiedziny do starszego rodzeństwa. Tony'ego poznaje przypadkowo, gdy ten znalazł jej zagubionego kota. To tylko jedna z wielu ciekawych historii w OJSG autorki.


Tytuł: Zwyczajne Historie Niezwyczajnej Rodziny
Autor: Charionette
Opis:
Kto powiedział, że miłość to przywilej młodych? Starsi ludzie, Henry i Violet, zakochują się w sobie bez pamięci. Sielankę zakłóca fakt, że córka Violet, dawniej była kochanką Henry'ego. Po tę historię zaglądajcie do OJSG Charionette.


Tytuł: Moonlight Falls
Autor: Myrtek
Opis:
OJSG tej autorki należy do najchętniej czytanych, więc jeśli ktoś jeszcze tam nie zaglądał, powinien to niezwłocznie zrobić. W "Moonlight Falls" znajdziemy między innymi historię Alice i Roba, którzy poznają się w pracy. Bycie agentem niesie za sobą duże ryzyko, a wykonywanie zadań wymaga poświęceń i prowadzi do spięć między parą. Warto zajrzeć!


Tytuł: Historia kedziorka
Autor: kedziorek92
Opis:
Mimo mało zachęcającego tytułu, to godna polecenia, bardzo zabawna historia miłości dwóch niezdarnych czarowników. Gdy Kyoko i Kensei poznają się, ona nie może go ujrzeć, gdyż ma twarz schowaną w zaspie. Kiedy jednak ponownie spotyka swojego wybawiciela, zaczyna się między nimi rodzić uczucie. Świetny materiał na komedię romantyczną w stylu "Bridget Jones" i doskonałe OJSG na poprawę nastroju.


Tytuł: A Neverending Dream (Marzenie jutra), Powrót do przeszłości, Szansa
Autor: Liv
Opis:
Nikogo nie powinna dziwić obecność tych fotostory w naszym rankingu. Seria AND opowiada losy Lily, która po narodzinach trafia do domu dziecka, ale w wyniku nieprzewidzianych wypadków udaje jej się odnaleźć ojca i zamieszkuje w Polsce. Jako młoda dorosła, Lily w czasie wakacji odwiedza rodzinę swojej matki w USA. Nagły wypadek sprawia, że jest zmuszona znaleźć pracę i przez jakiś czas zająć się swoimi małymi kuzynami. W klubie, w którym niegdyś poznali się jej rodzice, ona spotyka mężczyznę, który ostatecznie okazuje się miłością jej życia. Ich związek jest jednak dość skomplikowany i będą musieli włożyć dużo sił, żeby uratować swoją rodzinę i, przede wszystkim, samych siebie.


Tytuł: Belle Rose
Autor: rudzielec
Opis:
Nie mogło być inaczej! Historia Li Mei zakochanej po uszy w Królu Złodziei szybko podbiła serca czytelników. Fanki [i fana(ów?)] urzekła nie tylko miłosna historia głównych bohaterów. Tak samo, a może bardziej, uwielbiana stała się para Alii i Colina. Tło dla miłosnych zawirowań stanowił ciekawy wątek kryminalny. Pamiętajcie, Belle Rose to obowiązkowa pozycja każdego miłośnika romansideł!
Charionette jest offline  
stare 13.02.2013, 18:35   #8
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 17[19]

Wybierzemy się dzisiaj w podróż do miejsca łamiącego prawa fizyki. Krążą o nim plotki mrożące krew w żyłach. Eksperci od lat spierają się w kwestii natury zjawisk, do których tam dochodziło... Oto Trójkąt Bermudzki.
------------------------------------------------------
Trójkąt Bermudzki – nazwa pewnego obszaru Atlantyku (niedaleko Bermudów), gdzie z niewyjaśnionych nam przyczyn znikają statki, jachty, samoloty. Fascynaci zjawisk paranormalnych uważają, iż na tym obszarze wykrywana jest obecność obcych cywilizacji. W poszczególnych legendach miejskich kształt trójkąta opisywany jest różnie.

Zacznijmy od tego, jak to się wszystko zaczęło. 5 grudnia 1944 roku pięć amerykańskich samolotów torpedowo-bombowych Grumman TBF Avenger zniknęło z radarów bazy lotniczej na Florydzie. Według czasopisma „American Legion” dowodzący miał powiedzieć: „Wchodzimy do białej wody”. George Sand - autor artykułu, który został opublikowany w 1952r. na łamach magazynu „Fate” zasugerował, że udział w zaginięciu eskadry miały siły nadnaturalne. Krzysztof Kolumb zaobserwował w okolicach Trójkąta „tańczące na horyzoncie światła”. W 1965 roku Gaddis opublikował książkę zatytułowaną „Invisible horizons”, w której opisał tę legendę.

Brytyjski marynarz złożył oświadczenie, że w roku 1955 był zatrudniony na statku „Atlantic City”. Podczas rejsu Morris wraz z oficerem zauważyli, że wystąpił problem z nawigacją, statek pływał w kółko, a po chwili ujrzeli ognistą kulę. Ta bezdźwięcznie prześlizgnęła się nad nimi. Żyrokompas i urządzenia elektryczne nie funkcjonowały do końca podróży.

Wydarzenia łączone z istnieniem Trójkąta Bermudzkiego – KLIK

Czy udało się wyjaśnić tę mroczną zagadkę? Hipotezy są różne.
• Erupcje metanu z podwodnych złóż w tych rejonach.
Gdy dochodzi do przesunięć skorupy ziemskiej, spod dna morskiego wydobywają się ogromne ilości gazu ziemnego. Pod powierzchnią oceanu znajdują się jego znaczne pokłady. Płyn powstały z wody i pęcherzyków „błękitnego paliwa” ma gęstość niższą niż woda, przez co statki tracą wyporność i toną. Jeśli chodzi o katastrofy samolotów – metan unosi się z wiatrem. Przy dużym stężeniu mieszanka z powietrzem pod wpływem pracy silników uległaby eksplozji bądź zapłonowi.
• Odkrycie piramidy na dnie oceanu przez amerykańsko-francuski zespół naukowy.
Obiekt o wysokości 200m, długości podstawy 300m ma znajdować się na głębokości 2 tys. metrów. Podobno jest to struktura o gładkiej powierzchni. Według informacji, na szczycie znajdują się dwa otwory, gdzie z ogromną prędkością przepływa morska woda. W ten sposób powstaje gigantyczny wir tworzący potężne fale, oraz mgła – której zadaniem jest to ukryć. Mówi się, że piramida jest stworzona przez mieszkańców Atlantydy, jednak tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
• Pozostałe teorie: piraci, baza nieodkrytej cywilizacji w okolicach Trójkąta, wyznawcy Voodoo.

Co z „białym płynem”, o którym pisałam wyżej? Prawdopodobnie jest to rozrzedzona woda morska nasycona tlenem/metanem, która nie jest w stanie unieść statków.
Pierwsze odnalezienie dużego francuskiego żaglowca „Rosalie” nastąpiło w 1840, zaś ostatnie zaginięcie odnotowano w 1971, gdzie dominikański statek „El Caribe” z 30 osobami na pokładzie przepadł jak kamień w wodę.

„Bratem” Trójkąta Bermudzkiego jest Trójkąt Benningtoński, zwanym również Vermonckim. Jak widać, nie jest to jedyne miejsce na świecie, gdzie dzieją się niewytłumaczalne zjawiska, ale zapewne najsłynniejsze, no bo kto nie słyszał mrożących krew w żyłach legend o tym obszarze?
Fallen
Charionette jest offline  
stare 13.02.2013, 18:35   #9
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 17[19]





Czas na wydatki!

Walentynki to czas, w którym wyznajemy naszym drugim połówkom, co do nich czujemy, a dobrym sposobem na przekazanie tego może być prezent. Oto mały przegląd propozycji drobnych i tych trochę większych upominków.



Słuchawki... Czyli mów co chcesz, ja i tak nie słucham!
Sony MDR-ZX100 - Oferują wysoką jakość dźwięku, a oprócz tego posiadają 30 milimetrowy przetwornik. Zostały zaprojektowane z myślą o wygodnym noszeniu. 1,2-metrowe, obustronne złącze zapobiega plątaniu się, więc obdarowywana osoba nie musi martwić się, że spędzi długie wieczory na odplątywaniu kabelków. Dostępne są w czarnej, białej lub różowej wersji kolorystycznej. Pasują do odtwarzaczy WALKMAN� i innych mp3.


Telefon, czyli... Pozostańmy w kontakcie na wieki!

Nokia Lumia 800 - Wypuszczone ostatnim czasem na rynek telefony z serii "Lumia" szybko zdobywają sławę i uznanie wśród użytkowników. Już od pierwszego wejrzenia można się w nim zakochać, choćby dzięki nowoczesnemu designowi. Charakteryzują się również płynną pracą i dobrą jakością filmów/zdjęć zrobionych w dzień - nocą sprawa ma się gorzej. System operacyjny tych telefonów to MS Windows Phone 7.5 Mango. Pamięć RAM to aż 512 MB, więc ze spokojem pomieści tam dużo aplikacji. Pamiętaj jednak, żeby telefon nie stał się oczkiem w głowie twojej dziewczyny/twojego chłopaka, w końcu on/a należy do ciebie.


Gra, czyli... Baw się chłopie i nie zawracaj mi głowy!

Far Cry 3 - Trzecia odsłona gry jest pewnym "dowodem" na to, że firma Ubisoft wyciągnęła wniosek z dość rozczarowującej drugiej wersji. Jako gracze wcielamy się w postać Jasona Brody'ego, który w wyniku skoku ze spadochronu ląduje na wyspie, którą przejęli pozbawieni skrupułów piraci. Dostępne są zarówno tryby kampanii, jak i multiplayer. Główny cel gry? Zabicie wszystkich wrogów! Doskonała zabawa na nudne, zimowe dni.



neville
Charionette jest offline  
stare 13.02.2013, 18:36   #10
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 17[19]



DamianPL - Ƅlack - - najlepsza zmiana! To była naprawdę dobra decyzja. Nowy nick jest bardzo prosty, ale przez oryginalne 'b' staje się innowacyjny. Świetna robota panie 'czarny'
Męczennica Losu - Julsowa - - zmiana bardzo pozytywna. Nick jest krótszy, łatwiejszy do zapamiętania i rzucający się w oczy.
helly - rosex - - bardzo pozytywna zmiana, mimo iż poprzedni nick również był bardzo dobry. Prostota rządzi!
Watchman - Wielebny- - właściwie nie mamy zdania. Zmiana nie jest ani dobra, ani zła.
Milka - Czyniąca_Hałas - - jeden z gorszych nicków na forum. Poprzedni był o wiele lepszy, ten jest tylko imiesłowową pomyłką.
neville & Charionette
Charionette jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023