Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.04.2013, 19:36   #11
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE

>> Moi drodzy, tak w ogóle to zostawiam u was mojego 666 posta!!! (specjalnie dla Mroka ) <<

No dopsz. Ogarnęłam wreszcie gazetkę, bo jakoś wcześniej nie miałam chęci do niczego, a do czytania czegokolwiek to już w ogóle... ;/
No i tym razem stwierdzam, że trochę się zawiodłam, bo nie ma mojego ulubionego działu, a mianowicie "Polecane TS2"! Why, oh why? Zawsze na niego czekam z niecierpliwością, a tym razem zonk! :< Mam nadzieję, że nie zrezygnowaliście z niego całkowicie dlatego, że większość woli trzaskać w TS3?

"Forum mówi" - muszę przyznać, że wypowiedź modeste nt. przeniesienia forum rozbawiła mnie. "co nas trzyma na tym forum??" - to jakiś żart? Mam nadzieję, że tak, dlatego nawet nie skomentuję. Co do moderatorów, zgadzam się z niektórymi opiniami. Rzeczywiście są modzi, których obecność naprawdę widać, oni coś robią, interesują się swoimi działami, ale są i tacy, którzy modami są chyba tylko dla rangi. Już nie mówię nawet o braku widoczności na forum, ale o kompletnym braku aktywności. Wyrażając chęć bycia modem trzeba sobie zdawać sprawę, że to pewna odpowiedzialność i swego rodzaju zobowiązanie do poświęcania tej godziny czy dwóch, by tu zajrzeć i ogarnąć swój dział. A niektórym chyba się nie chce tracić czasu, bo przecież są inni, którzy mogą to zrobić... Coś mi tu nie gra.

"Trochę kultury, człowieku" - jestem tym razem bardzo, BARDZO niekulturalna. Właściwie nic mnie nie zainteresowało. No, od biedy to może sięgnęłabym po "Atrofię", ale reszta kompletnie nie dla mnie. Filmy znów o wampirach (mi całkowicie wystarczył "Zmierzch"), książki znów o igrzyskach, a żeby było śmieszniej, to nawet podróbki igrzysk, czyli wszystko na jedno kopyto. Słuchajcie, ja naprawdę rozumiem, że są gusta i guściki, jeden lubi to, a drugi tamto, ale męczy mnie jedno zasadnicze pytanie: ile można?! Mnie już naprawdę mdli od tej wałkowanej od jakiegoś czasu tematyki. Nie ma nic świeżego, tylko powielanie utartych schematów. Gdzie jakakolwiek kreatywność? Czyżby autorom książek zabrakło wyobraźni? Przeraża mnie to, że od czasu mojego ukochanego "Harry'ego Pottera" ja nie mam czego poczytać, a kiedyś nad książkami siedziałam autentycznie całe boże dnie, dorabiając się nawet znacznej krótkowzroczności...

Wywiad z Noirem bardzo mnie zaskoczył, w zasadzie już na samym wstępie. Nie wiedziałam, że ma 14 lat! Sama nie wiem, czego się spodziewałam... 20? Więcej? Ta 14-tka mnie zaszokowała
Cytat:
Napisał Noir
[ulubiony serial] Queer as Folk
Mój też!!! I love you!

Po przeczytaniu artykułu o nołlajfach zaczęłam się zastanawiać, czy ja aby na pewno do tego gatunku się zaliczam (jak sądziłam do tej pory). No bo: myję się, na jedzenie nie żałuję, nie trolluję (chyba? ), zdjęć nie robię sobie, tylko moim simom, ale przed kompem spędzam praktycznie całe dnie. No i tu już przestaje być śmiesznie. Niektórzy już po prostu tak mają, że coś im w życiu nie wychodzi i siedzą w domu. Nołlajfienie z przymusu nie jest zabawne. Czasem by się chciało to zmienić, ale nie da rady. Rzeczywiście, większość z nas to są te typowe trolle, którym chyba brak w życiu rozrywek i wolą pozatruwać życie innym, tym bardziej, że w sieci są bezkarni i mogą wszystko, ale są i tacy, dla których ten monitor to okno na świat i jedyny sposób kontaktu z innymi. Na początku ten artykuł mnie bawił, ale z każdym kolejnym podpunktem mina mi rzedła, bo uświadomiłam sobie, jak ja jestem tak naprawdę postrzegana i trochę mi przykro. Chyba muszę coś zmienić w życiu. O, już nawet wiem, co - zacznę się godzinami gapić w sufit. Będzie pięknie <3
Btw.
Cytat:
(...) możemy zająć się [niespodzianka] foto-trollowaniem. Są różne metody uprawiania tegoż procederu: zabawne przeróbki zdjęć, robienie memów, odpowiadanie na wypowiedzi innych gifami
Wy offtopowe TROLLE!

O nauczycielach już nie czytałam. Wybaczcie, ale lata szkolne już dawno mam za sobą i zainteresowanie w tym kierunku zupełnie u mnie zanikło.

Na zakończenie podziękuję jeszcze tylko za wzmianki o mnie i jeszcze raz za nominację i głosy w UA. No i czekam na kolejny numer, mam nadzieję, że tym razem z moim ukochanym "Polecane TS2"!
Malin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.04.2013, 19:42   #12
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
"Trochę kultury, człowieku" - jestem tym razem bardzo, BARDZO niekulturalna. Właściwie nic mnie nie zainteresowało. No, od biedy to może sięgnęłabym po "Atrofię", ale reszta kompletnie nie dla mnie. Filmy znów o wampirach (mi całkowicie wystarczył "Zmierzch"), książki znów o igrzyskach, a żeby było śmieszniej, to nawet podróbki igrzysk, czyli wszystko na jedno kopyto. Słuchajcie, ja naprawdę rozumiem, że są gusta i guściki, jeden lubi to, a drugi tamto, ale męczy mnie jedno zasadnicze pytanie: ile można?! Mnie już naprawdę mdli od tej wałkowanej od jakiegoś czasu tematyki. Nie ma nic świeżego, tylko powielanie utartych schematów. Gdzie jakakolwiek kreatywność? Czyżby autorom książek zabrakło wyobraźni? Przeraża mnie to, że od czasu mojego ukochanego "Harry'ego Pottera" ja nie mam czego poczytać, a kiedyś nad książkami siedziałam autentycznie całe boże dnie, dorabiając się nawet znacznej krótkowzroczności...
To się nie zgadzamy, bo jest MILION książek, które warto przeczytać, a ocenianie, bo to "o wampirach" zdarzyło mi się nieraz, ale zdanie zmieniłam, bo nawet książkom z motywami przerobionymi na tysiące sposób zawsze daje szansę i muszę przyznać, że w większości przypadków właśnie mi się podobają. Niestety, ale autorom brak kreatywności, sięgają po sprawdzone pomysły, zamiast wypróbować czegoś nowego. Wiem, że w tym numerze wyszło ubogo, ale w zasadzie było to robione na ostatnią chwilę, w kolejnym numerze będzie więcej czegoś dla każdego, mam już nawet plany.
__________________
Rosemarie jest offline  
stare 23.04.2013, 20:52   #13
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE

Dziękuję za tę przewspaniałą i Mroczną dedykację

Pozwolę sobie odpowiedzieć na pytanie dot. "Polecanych TS2" - po prostu dla wielu osób, zwłaszcza maturzystów, nastał czas ciężkiej pracy i niektórzy nie mają już czasu na inne rzeczy
Skoro już w tym temacie jestem, to przypomnę, że od paru ładnych miesięcy szukamy redaktorów, bo kolejne osoby rezygnują, a chętnych do ich zastąpienia niestety brak. Przykro patrzeć, jak z 15. redaktorów (tylu było, gdy zaczynałem, jeśli nie więcej) zrobiło się tylko 10, a z 20. i więcej komentarzy - 13, łącznie z naszymi odpowiedziami.

Co do no-life'ów, Malinko, nie bierz tego tekstu do siebie Dużo rzeczy zostało wyolbrzymionych, ponadto dość trudno pisać o tak szerokiej i zróżnicowanej grupie, dlatego nie wszyscy w takim obrazie no-life'a ujrzą siebie
Na usprawiedliwienie się dodam jeszcze, że w tym numerze miał być inny artykuł, ale nastąpiła nagła zmiana planów, stąd artykuł może nie jest aż tak dobry, jak mógłby być.
Co do jednego, nie do końca się z Tobą zgadzam: trudno mi sobie wyobrazić, że ktoś może być no-lifem "z przymusu". Oczywiście - wielu ludziom (na przykład mi) dość trudno przychodzi złapanie kontaktu z ludźmi w "realu", niemniej myślę, że każdy, stosując odpowiedni trening i będąc zmotywowanym, jest w stanie wykształcić w sobie więcej śmiałości. No, ale nie zamierzam się kłócić, bo każdy ma swoje zdanie, a zresztą może w ogóle co innego miałaś na myśli

Na koniec jeszcze w imieniu wszystkich podziękuję za Twój obszerny komentarz, bo dzięki takim odpowiedziom naprawdę możemy dowiedzieć się, co sądzą czytelnicy i wiemy, że doceniają nasz wysiłek
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 23.04.2013, 21:12   #14
anizali
 
Avatar anizali
 
Zarejestrowany: 19.01.2013
Skąd: Polska :)
Płeć: Kobieta
Postów: 396
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE

Mogę coś tam skrobnąć do FTS Newsletter
__________________
...Czym że jest nazwa?
To co zwiemy różą pod inną nazwą równie pięknie by pachniało...
anizali jest offline  
stare 23.04.2013, 22:20   #15
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE

Cytat:
Why, oh why?
I've been busy recently getting ready to my matura exam and had more important things to focus on.

O ile będziecie komentować, "Polecane - TS2" nie znikną. Tak samo korekta. Bo nie chce mi się siedzieć nad tym wszystkim po kilka godzin i nic z tego nie mieć
Chociaż ta zasada w sumie tyczy się wszelkich moich tworów

Cytat:
Czyżby autorom książek zabrakło wyobraźni?
Czuję się szczęśliwa, że ostatnimi czasy mam co czytać I są to książki RÓŻNORODNE! Jeśli przejdzie mój pomysł na artykuł, może odpoczniemy trochę od wampirów

Malin, kocham Twoje rozbudowane wypowiedzi. Czytanie tego posta made my day!
I w zasadzie tylko do Twojego komentarza się odniosę, bo jest w nim wspomniane coś niecoś o moim dziale. Dzięki.

Chrupciu, ale tekst o no-life'ach jest bardzo prawdziwy i trafiony! (no a że pokazałeś ich w krzywym zwierciadle - no cóż, niemal wszystko można przedstawić w ironiczny sposób) Ja sama zaliczam się do takich osób, więc coś o tym wiem

@up: PM do Nyśki i się zobaczy
WIĘCEJ MATURZYSTÓW W GAZETCE!

Ostatnio edytowane przez Liv : 23.04.2013 - 22:22
Liv jest offline  
stare 23.04.2013, 22:36   #16
anizali
 
Avatar anizali
 
Zarejestrowany: 19.01.2013
Skąd: Polska :)
Płeć: Kobieta
Postów: 396
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE

Czyli do kogo pm mam napisać?
__________________
...Czym że jest nazwa?
To co zwiemy różą pod inną nazwą równie pięknie by pachniało...
anizali jest offline  
stare 24.04.2013, 00:03   #17
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE

Cytat:
Napisał Clarissa
To się nie zgadzamy, bo jest MILION książek, które warto przeczytać, a ocenianie, bo to "o wampirach" zdarzyło mi się nieraz, ale zdanie zmieniłam, bo nawet książkom z motywami przerobionymi na tysiące sposób zawsze daje szansę i muszę przyznać, że w większości przypadków właśnie mi się podobają.
Cytat:
Napisał Liv
Czuję się szczęśliwa, że ostatnimi czasy mam co czytać I są to książki RÓŻNORODNE!
To mam chyba zwyczajnego pecha do wyboru lektury, bo wszystko, co mi ostatnio polecają, niemożliwie mnie męczy. "Przeczytaj to, o TO, jest milion razy ciekawsze, niż ten cały 'Zmierzch', zakochasz się!" - po czym ja, przeczytawszy... ekhm, PRZEMĘCZYWSZY połowę książki, rzucam ją w kąt, bo jest to dla mnie straszna udręka, a nie przyjemność z czytania. Nuda, po prostu nuda wokół. Mam dodatkowo bardzo, bardzo zły nawyk porównywania czytanych książek do moich ulubionych. Nie podchodzę do nich ze świeżym umysłem, tylko np. jeśli zabieram się za fantasy, to wszędzie widzę nawiązania do Harry'ego (który dla mnie jest kultowy) i uważam je za kiepskie podróbki. Tak jest z każdą inną książką.
Strasznie denerwuje mnie to ciągnięcie na siłę jednego motywu. Jakoś nie pamiętam, żeby wcześniej było zatrzęsienie krwiopijców. A nie, przepraszam, w latach mojej młodości był taki fajny serial "Buffy, postrach wampirów" Ale tylko tyle. Starczyło. A teraz? Wyszedł sobie taki "Zmierzch", a nagle po nim narobiło się tych wampirzych treści tyle, że już tego nie ogarniam. A inni korzystają z pomysłu, bo się to opłaca ($$$). Nieważne, że jest kiepskie, że męczące. Zero polotu, tylko żądza pieniądza. Takie przykre to po prostu... Kiedyś dla mnie książki miały duszę, a teraz jej nie dostrzegam, bo wszędzie widzę tylko pisane na siłę wg schematu, drukowane na szybko pozycje. Byle sprzedać, dopóki jest moda.

Cytat:
Napisał Szatan
Co do no-life'ów, Malinko, nie bierz tego tekstu do siebie Dużo rzeczy zostało wyolbrzymionych, ponadto dość trudno pisać o tak szerokiej i zróżnicowanej grupie, dlatego nie wszyscy w takim obrazie no-life'a ujrzą siebie
Pipko Mrocznej Ciemności, zrozumiałam :* Ja wiem, że to jest z jajem pisane, ale sporo w tym jednak prawdy i trochę się chyba przeraziłam

Cytat:
Napisał Szatan
Co do jednego, nie do końca się z Tobą zgadzam: trudno mi sobie wyobrazić, że ktoś może być no-lifem "z przymusu". Oczywiście - wielu ludziom (na przykład mi) dość trudno przychodzi złapanie kontaktu z ludźmi w "realu", niemniej myślę, że każdy, stosując odpowiedni trening i będąc zmotywowanym, jest w stanie wykształcić w sobie więcej śmiałości. No, ale nie zamierzam się kłócić, bo każdy ma swoje zdanie, a zresztą może w ogóle co innego miałaś na myśli
Dokładnie co innego miałam na myśli Czasem po prostu zdrowie nie pozwala wychodzić z domu na dłużej niż 5 minut. Wtedy jest to przymuszenie do siedzenia przed kompem. Bo lepiej już coś przeglądać w sieci cały dzień, niż godzinami siedzieć i gapić się bezsensownie w okno. ;/ To też "nołlajfienie", ale wolę jednak to wirtualne.

I przyjęłam do wiadomości wyjaśnienia nt. "Polecanych TS2" Ja po prostu czasem zapominam o waszym wieku i o tym, że macie też inne obowiązki, zwłaszcza tę maturę... Wybaczam więc

ps. Jeśli nic nie rozumiecie z mojego komentarza, nie przejmujcie się. Piszę go z nosem na blacie, bo po prostu padam ze zmęczenia, ale jak już zaczęłam pisać, to postanowiłam skończyć. Wyszedł chyba jakiś bełkot, ale co tam. Zatwierdzam! (ufając, że coś jednak z tego da się zrozumieć :>)
Malin jest offline  
stare 24.04.2013, 06:56   #18
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE

anizali oraz każdy, kto chciałby zostać redaktorem:
PM ze zgłoszeniem wysyłasz do Charionette, a w treści należy napisać swój nick, dział, który chcesz prowadzić i próbny artykuł

Malinko, w tej sytuacji sprawa jest trochę bardziej skomplikowana. Muszę Ci przyznać rację, lepiej mieć taki kontakt z ludźmi, niż żadnego

No i, Livko, dziękuję za pochwałę artykułu Btw, powodzenia na maturze
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 06.05.2013, 14:14   #19
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Cool Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE

Tak się zbieram z napisaniem komenta od kiedy mi wrócił net i nie mogę się pozbierać...

No dobra, to może kilka słów naskrobię na temat tego numeru gazetki.

Cytat:
Napisał Malinella Zobacz post
No i tym razem stwierdzam, że trochę się zawiodłam, bo nie ma mojego ulubionego działu, a mianowicie "Polecane TS2"! Why, oh why? Zawsze na niego czekam z niecierpliwością, a tym razem zonk! :<
Nic dodać, nic ująć, w każdej gazetce patrzę na ten dział, bo podobają mi się dodatki, które są tam prezentowane. No ale rozumiem, że matura to teraz najważniejsza rzecz i zdać ją trzeba, dlatego wybaczam
Czekam jednak na ten dział w następnej gazetce! :3

Jeśli chodzi o "Forum mówi" to raczej pominę komentowanie, bo odnośnie przeniesienia forum już się wypowiedziałam, a na temat modów wypowiadać się nie będę ze względu na to, że sama nim jestem. Mam tylko taką małą, kulturalną prośbę do Modeste, żeby w końcu się zdecydował co do zdania na temat innych, bo zmienia je jak wiatr zawieje

"Trochę kultury, człowieku" - fajnie, że wychodzą artykuły na temat książek, może w końcu przeczytam jakąś, bo zbieram się z tym już od dobrych kilku lat... Nie miałam w ręku książki odkąd skończyłam szkołę, a było to daaawno temu (dobrze przeczytaliście, to nie jest żart! ). Teraz doszedł jeszcze ograniczony czas, gdyż praca zabiera mi go tyle, że książka to ostatnia rzecz za jaką chce mi się zabrać, a tak być nie powinno. Muszę w końcu wziąć się za siebie i skusić się na jakąś dobrą powieść
Odrzuca mnie jednak fakt, że większość książek dotyczy wampirów, wilkołaków i innych "zwierząt" które mi się już przejadły, dlatego pewnie zanim coś wybiorę minie jeszcze trochę czasu.

Co do "On Top" to dziękuję za kolejne wyróżnienie Miło wiedzieć, że ktoś jeszcze pamięta o moich wypocinach.
Może wrócę niedługo do czegoś, co postanowiłam porzucić jakiś czas temu, ale póki co nie będę pisać o który temat chodzi, gdyż to nic pewnego (choć niektórzy mogą sie domyślać :>)
Żałuję natomiast, że Neville zakończył na prologu, wypada mu skopać za to cztery litery i za porzucenie gazetki również!

Horoskop Japoński, to miła odmiana od zwykłego "przepowiadacza przyszłości", w sumie cyfra 6, która mi wyszła, idealnie pasuje do mojej osoby

Co się tyczy trudnych spraw, to kiedy przeczytałam artykuł, w każdym przykładzie znalazłam nauczyciela, który uczył mnie w szkole Dosłownie występował każdy z tych "przypadków" xD Fajnie było się cofnąć do czasów szkolnych myślami :3

Jeśli chodzi o wywiady to jest to fajna sprawa, ale szkoda, że przeprowadzacie je tylko z redaktorami gazetki. Nie żebym miała cokolwiek do tego, ale chętnie poczytałabym wywiad z jakimś userem z forum, który nie należy do zacnego grona redaktorów, a takich ciekawych, pojedynczych osobistości jest w forumowym gronie sporo Choć nie powiem, nie spodziewałam się, że znajdę tu kogoś jeszcze, kto oglądał "Queer as Folk" (oprócz Malinki oczywiście ;p) i tego, że Noir jest taki młody, również się nie spodziewałam

Ach te no-life'y! Czasami chciałabym się zaliczać do jednych z nich, ale z drugiej strony cieszę się, że tak do końca nim nie jestem, choć każdy z nas ma w sobie coś z no-life'a i nie da się temu zaprzeczyć :>
Ciekawie napisany artykuł, można się pośmiać, no ale czego innego się spodziewać od Pana Mroka (z dużych liter, bo zaraz mnie poprawi ), jak dobrego tekstu z nutą humoru? :3

Bardzo fajnie wychodzi Wam ta gazetka i aż żal patrzeć, jak odchodzą kolejni redaktorzy, którzy odwalali dotąd kawał dobrej roboty. Po cichu liczę, że znajdą się chętni, którzy wprowadzą do redakcji powiew świeżości i napiszą coś równie ciekawego :3
Życzę wielu udanych artykułów, weny no i... To chyba byłoby na tyle. Czekam na kolejny numer
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023