Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.02.2015, 00:02   #1
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
pinkiego Pinki Awards 2015

[IMG]http://i60.************/ixy0z6.png[/IMG]

Jestem pewien, że mój gazetkowy dział TSP On Top nie powinien ograniczać się do polecania wartych uwagi dzieł użytkowników forum. Jestem też pewien, że tych najbardziej utalentowanych trzeba nagradzać, a tych mniej - mobilizować, aby oni też osiągnęli kiedyś mistrzostwo i otrzymali nagrodę! Dlatego pozostając w temacie Oscarów zapraszam wszystkich na galę Pinki Awards.


Tegoroczna gala będzie wyjątkowa, ponieważ zorganizowana zostanie po raz pierwszy. Dlatego też nie będzie ona zwieńczeniem twórczości użytkowników tylko z jednego roku, ale z całej, ponad dziesięcioletniej historii Forum The Sims! Daje to jurorom, redaktorom, a także wszystkim userom niezwykłe pole do popisu podczas nominacji.

W tym roku statuetki zostaną wręczone w następujących kategoriach:
  • Najlepsze zdjęcia - twórczość pisana - dla osoby, której fotografie zapierają dech w piersiach!
  • Najlepsze zdjęcia - Videostory - dla reżysera, którego kamera słucha bardziej niż kogokolwiek innego
  • Najlepsza fabuła - dla twórcy, który mógłby pisać świetne i interesujące scenariusze do filmów.
  • Najlepszy główny bohater - dla osoby, w której dziele główny bohater cieszy się największą popularnością spośród wszystkich postaci fikcyjnych na forum
  • Najlepsza charakteryzacja - ogólnie za stroje, nawiązania do tematyki i czasów, w których rozgrywa się akcja i tym podobnych...
  • Najlepszy projektant - bo kto powiedział, że tylko w rzeczywistości można stać się geniuszem w dziedzinie mody?
  • Czarny charakter - dla twórcy, który genialnie pokazał w swoich dziełach czarny charakter jakiegoś bohatera.
  • Mistrz budownictwa - dla osoby, która za pomocą kilku ścian i paneli potrafi zdziałać cuda!
  • Najlepsza scenografia - mistrz budownictwa, ale ograniczony do OJSG, FS oraz VS
  • Mistrz literacki - dla twórcy, który ma najbardziej lekkie pióro spośród innych pisarzy
  • Leonardo da Vinci - za całokształt dla twórcy, który jest, po prostu, najlepszy

Zwycięzcą w każdej kategorii zostanie tylko jedna osoba i zgarnie ona prestiżową statuetkę, którą będzie mogła dożywotnio posługiwać się w swoich tematach (z zaznaczeniem, w jakiej kategorii ją otrzymała). Statuetka zwie się Panterką, a prezentuje się bajecznie:

[IMG]http://i62.************/3151u68.png[/IMG]

Jednak zwycięzca Panterki w kategorii Leonardo da Vinci otrzyma statuetkę nieco różniącą się od pozostałych, bogatszą i jeszcze bardziej prestiżową, a także prawo do przyklejenia wybranego przez siebie tematu ze swoimi tworami aż do następnej gali Pinki Awards!

Prawo do nominowania we wszystkich kategoriach poza Leonardem da Vinci mają redaktorzy oraz specjalnie wyłonione jury, którego skład przedstawię na dniach. Leonarda wytypują wszyscy chętni użytkownicy.
5 najczęściej powtarzających się kandydatur trafi do ankiety, gdzie wszyscy będą mogli oddać głos. Wyniki gali zostaną upublicznione najprawdopodobniej w najnowszym wydaniu FTS Newsletter. Oznacza to, że macie kilka miesięcy na nominację. Wykorzystajcie dobrze ten czas, aby nominowani do statuetki zostali najlepsi z najlepszych

Ważne jest, że jurorzy mogą nominować redaktorów, a redaktorzy - jurorów. Nie można jednak nominować "samych siebie", tj. redakcja nie może nominować redaktora, a jury - jurora.

Jeśli ktoś ma pytania, temat stoi dla Was otworem. Zachęcam wszystkich do udziału w zabawie

Dziękuję Charionette za opiekę techniczną i graficzną ^^

Ostatnio edytowane przez Rainbow : 04.03.2015 - 18:34
Pink Panther jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.02.2015, 00:35   #2
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

Pomysł Ciekawy i w ogólę, ale wydaje mi się, że nagroda złotej kaczki byłaby lepsza XD

A serio, pomysł fajny XD szkoda, że nie robię nic związanego z pisaniem. Noale. Bywa D Mam nadzieję że się uda.
__________________
Lubie jest offline  
stare 27.02.2015, 19:00   #3
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

Cytat:
Napisał kontrowersyjna kaczuszka Zobacz post
szkoda, że nie robię nic związanego z pisaniem. Noale. Bywa D
Dlatego też Różowa Akademia Filmowa postanowiła dodać kategorię Najlepszy projektant dla wszystkich, którzy tworzą Simy, a kategorię Mistrz budownictwa rozszerzyć też do domów - w domyśle była to kategoria przeznaczona dla twórców OJSG/FS/VS, którzy zbudowali doskonałe miejsce akcji

~~~

Bycie jurorem w Pinki Awards jest równie prestiżowe, jak samo Pinki Awards. W tym roku ten zaszczyt mają:
  • Annetti
  • Shattered
  • Diana
  • no i ja, jako skromny organizator

W związku z tym, że jestem też redaktorem, rezygnuję z nominowania w dziale redakcyjnym kosztem obowiązku jurorskiego
Pink Panther jest offline  
stare 27.02.2015, 19:18   #4
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,456
Reputacja: 72
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

^ Ooo, trochę szkoda z tą zmianą w Mistrzu budownictwa. Akurat podobało mi się to, że ranga ta była ograniczona do FS/OJSG, bo rzadko kiedy są one oceniane pod tym względem. Może zamiast tego zostawić rangę budowniczego dla domów, a do fotostory dać rangę scenografa?
Caesum jest offline  
stare 27.02.2015, 19:20   #5
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

Cytat:
Napisał Szlachcic Zobacz post
Może zamiast tego zostawić rangę budowniczego dla domów, a do fotostory dać rangę scenografa?
Niezła myśl! Myślę, że faktycznie kategoria Najlepsza scenografia może być dodana.

Mnoży nam się tych kategorii :v
Pink Panther jest offline  
stare 27.02.2015, 19:28   #6
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

Czy to będą rangi, czy tylko te statuetki?
__________________
Lubie jest offline  
stare 27.02.2015, 19:29   #7
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,052
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

Tylko, a raczej AŻ statuetki
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline  
stare 27.02.2015, 19:40   #8
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

To są najbardziej prestiżowe statuetki na forum, więc lepsze niż rangi, krewetko
Pink Panther jest offline  
stare 27.02.2015, 19:46   #9
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

Cytat:
Napisał Pink Panther Zobacz post
To są najbardziej prestiżowe statuetki na forum, więc lepsze niż rangi, krewetko
no bo szlachcic wyskakuje z jakimis rangami, tylko w blad wprowadza XD (mówię, złota kaczka lepsza )
__________________
Lubie jest offline  
stare 01.03.2015, 17:51   #10
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

Czas na nominacje macie do 25 marca do 20:00 Pamiętajcie, że można nominować każdego, kto kiedykolwiek opublikował coś na FTS, nawet, jeśli miało to miejsce kilka lat temu
Pink Panther jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023