Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Kto powinien wygrać 7 edycję "User Awards"?
Bjork 12 34.29%
Caesum 13 37.14%
kedziorek 4 11.43%
Libby 3 8.57%
Perplexite 3 8.57%
Głosujących: 35. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.09.2013, 19:16   #11
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: User Awards 7

Maq, no Ty to chyba jesteś ostatnią osobą, która powinna wypowiadać się o byciu miłym. Takie odnoszę wrażenie, jak czytam wszystkie Twoje posty. Może myślisz, że te nominacje są taką chęcią podlizania się adminom? Redakcja, wierz lub nie, jest niezależna od forumowych władz, więc nie ma mowy o takich rzeczach. W redakcji jest około 15 osób. Każdy na forum robi coś innego, każdy może mieć odrębne zdanie na temat użytkowników. Kandydaturę do UA mógł zgłaszać każdy z redaktorów przez kilka tygodni, jakoś nikt nie zgłosił żadnych obiekcji (tym bardziej dziwi mnie post Flo, która najpierw siedzi cicho, a potem ma pretensje ). Mam jeszcze jedno takie pytanie: kogo Ty byś nominował? To tak z czystej ciekawości, nie zamierzam czepiać się tych osób. Obawiam się, że nie rozumiesz idei tego konkursu. "Najaktywniejszy użytkownik kwartału", czyli ktoś, kto w ciągu ostatnich miesięcy wykazał się wzmożoną aktywnością na forum. Jeśli ktoś pisze poczytne fotostory, a do tego tworzy inne rzeczy w grze, aktywnie wypowiada się w różnych tematach, czy organizuje życie na forum - jak najbardziej zasługuje na nominację.

Od początku stawiałem na Bjorkę i Caesuma, a głos idzie na tego drugiego. Powodzenia wszystkim
Mroczny Pan Skromności jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.09.2013, 19:32   #12
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: User Awards 7

@Mroczny i Charionette - tak, siedziałam cicho. Czemu? Gdybym napisała, że Bjork mi tutaj nie pasuje zapewne byście wywalili ją z listy, tak? No błagam was, nie wydaje mi się. Tamten temat był, nie wypowiedziałam się. To były propozycje. Chyba po to jest teraz ten, żeby napisać swoje zdanie, tak? I kierując się to ideą skleiłam tutaj posta, nie wiem po co te pretensje do mnie. Zagłosowałam na Caesuma, bo on według mnie zasługuje na tą rangę najbardziej. Dziękuje, dobranoc.
La Tortura jest offline  
stare 13.09.2013, 19:38   #13
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: User Awards 7

Ja bym nie wywalił, wiesz czemu? Bo nie mam takich kompetencji Ale Nyśka pytała wprost, czy każdemu odpowiadają kandydatury. Mylisz się, tamten temat był po to, żebyśmy w naszym gronie omówili wszystko, przedyskutowali, czy wszystkim wszystko odpowiada, żeby później nie było takich kwiatków jak ten. Pretensji nie mam żadnych, po prostu nie rozumiem.
A najlepsze jest to, że ostatecznie nasze głosy i tak się pokrywają
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 13.09.2013, 19:39   #14
Björk
Administrator
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: User Awards 7

Ej. Ale ja Was bardzo proszę - dajcie sobie spokój. Szczególnie, że ani Maqryll, ani Flo nie napisali nic obraźliwego. Wręcz zgadzam się z ich zdaniem, że część rzeczy należy do moich obowiązków i naprawdę nie potrzebuję za to nagród i poklepywań po plecach. Chociaż przyznaję - bardzo miło być docenioną
Ale do tego wystarczyły Wasze posty i odnowienie oraz nawiązanie kilku naprawdę fajnych znajomości.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 13.09.2013, 20:28   #15
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: User Awards 7

Cytat:
Napisał Flo Zobacz post
@Mroczny i Charionette - tak, siedziałam cicho. Czemu? Gdybym napisała, że Bjork mi tutaj nie pasuje zapewne byście wywalili ją z listy, tak? No błagam was, nie wydaje mi się. Tamten temat był, nie wypowiedziałam się. To były propozycje. Chyba po to jest teraz ten, żeby napisać swoje zdanie, tak? I kierując się to ideą skleiłam tutaj posta, nie wiem po co te pretensje do mnie. Zagłosowałam na Caesuma, bo on według mnie zasługuje na tą rangę najbardziej. Dziękuje, dobranoc.
Tamten temat był po to, aby zaproponować kogoś, ale także wyrazić swoje zdanie. Zdanie każdego jest dla mnie ważne i wzięłabym je pod uwagę, przedyskutowalibyśmy to. Na tym polega praca w zespole... Przecież nie gryzę (ani nikt z ekipy), nie wyśmieję, nie usunę posta żeby było wygodniej. Jeżeli ktoś się nie wypowiada, dla mnie oznacza to akceptację.
To przykre, że o sprawach takich wewnątrz gazetkowych musimy pisać tutaj. Nikt nie broni redaktorom wypowiadać się tutaj, ale takie sprawy śmiało można poruszać w dziale dla redaktorów. Tyle ode mnie.
Charionette jest offline  
stare 13.09.2013, 21:06   #16
Everlasting
 
Avatar Everlasting
 
Zarejestrowany: 16.09.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: User Awards 7

A się zdziwicie, ale zagłosowałem na Perplexite. Nigdy się z nim nie kłóciłem, on jest miły i robi fajne avatary. Libby była prowadzącą i pomysłodawcą forumowej mafii, gry, która odniosła gigantyczny sukces i była naprawdę fajna, lecz nie podobało mi się trochę to narzucanie woli (Nie ma żadnych biosoczków, parków, jesteśmy w innej galaktyce, tu nie ma takich i takich rzeczy), lecz wierzę, że sama Libby jest naprawdę sympatyczną osobą. Co do Bjork i Caesuma to nigdy nie miałem z nimi większego kontaktu, ale po tym, co zrobili dla forum wierzę, że są to naprawdę mili ludzie. To samo kędziorek. W końcu do User Awards nie trafia byle kto i samo to, że czyiś nick jest w sondzie świadczy, że osoba musi być lubianym userem
Everlasting jest offline  
stare 13.09.2013, 21:10   #17
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: User Awards 7

Cytat:
Napisał Everlasting. Zobacz post
(Nie ma żadnych biosoczków, parków, jesteśmy w innej galaktyce, tu nie ma takich i takich rzeczy)
<33333

Ja zagłosowałem na ... o kurde, już nie pamiętam. Ale to na pewno była Bjork lub Ceasum. Pozdrawiam.
__________________
Lubie jest offline  
stare 13.09.2013, 21:33   #18
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: User Awards 7

co do UA. nie zagłosuję na nikogo, gdyż nie dałem swoich propozycji. dlatego też nie poczuwam się do jakiegokolwiek obowiązku głosowania do tego nie zgadzam się z niektórymi nominacjami.

pozdrawiam.
kubuss jest offline  
stare 13.09.2013, 22:36   #19
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: User Awards 7

Nie podobają mi się te nominacje...
Wśród zgłoszonych logicznym wyborem się wydaje jedynie Caseum, który serio robi coś na tym forum, pomaga i ew. Bjork oraz Libby, no ale błagam, administratorkom już wystarczy nagród, za moich czasów stawiałem bardziej na docenianie zwykłych userów, którzy wyróżniają się z tłumu, ale róbta co chceta, głos idzie na Caseuma
__________________


I found my own way... :]
neville jest offline  
stare 14.09.2013, 10:46   #20
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,946
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: User Awards 7

Administratorzy to też użytkownicy. Im też raz na jakiś czas należy się jakieś wyróżnienie.
Poza tym, co za ironia, wszyscy narzekają, jak to źle, że Bjork jest w ankiecie, a jak na razie to właśnie ona wygrywa...

Ogarnijcie się troszkę, proszę was. Może zamiast się kłócić o nominacje, na które notabene większość z was nie ma wpływu, pójdziecie skomentować nowy numer gazetki, i przy okazji nominacje do UA? Nam też to by sprawiło większą frajdę.
To po pierwsze. Po drugie, nie uważacie, że na tym forum było już dość kłótni o takie drobnostki? Ostatnio z tego forum zrobiło się jakieś pole bitwy, trzeba uważać co się mówi, bo można za przeproszeniem dostać po ryju, no błagam. Ja rozumiem, że to jest forum dyskusyjne, ale czasami chyba przesadzacie z tymi dyskusjami. Kłócić się o takie byle gówienko? Serio? Czy wy jesteście poważni? Skoro tak bardzo wam się nie podobają niektóre z nominowanych osób, to głosujcie na kogoś innego, a nie robicie z igły widły. Cała redakcja układała nominacje, każdy z redaktorów miał prawo głosu, nieważne czy to Mroczny, czy Flo, czy ktokolwiek inny. Ale wy, reszta, nie macie wpływu na nominacje. Macie za to wpływ na to, kto wygra.
Zakończcie tę bezsensowną dyskusję. Nominacje zostały zapostowane, nie będą zmienione. Mówi się trudno, idzie się dalej.
__________________

Meryam jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023