Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.03.2015, 19:41   #21
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

Cytat:
Napisał Meryam Zobacz post
Ja to robiłam dla rozrywki, a nie dla rangi, więc nie rozumiem oburzenia związanego z ich usunięciem.
Ekhem, jakiego oburzenia? Zarzucasz nam (redaktorom), że zatrzymujemy swoje rangi dla picu, więc się bronimy. Czy to takie dziwne? Poza tym, jak to kilka innych granatów już wspominało, nie wiadomo czy gazetka zostanie usunięta czy nie, więc nie rozumiem Twojego oburzenia. A tak w ogóle, to prawdopodobnie same rangi będą nieco zmodyfikowane. I nie sądzę, że którzykolwiek z aktualnych redaktorów jest na tyle dziecinny, żeby być nim tylko i wyłącznie dla podpisu pod nickiem. Myślę, że wszystkie granaty robią to dla rozrywki, tak jak ty kiedyś

A poza tym, to bardzo dla redaktorów przykre, że czepiacie się takich szczegółów zamiast wyrazić smutek/radość/zdziwienie lub jego brak związane z samym zawieszeniem.
__________________

Ostatnio edytowane przez Hebe : 19.03.2015 - 19:43
Hebe jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.03.2015, 19:43   #22
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

Szkoda, ze zawieszacie gazetke. Sam mialem skomentowac ostatni numer, ale ciagle cos mi stalo na drodze. Wkrotce to zrobie
Brak komentarzy, to nie tylko domena FTSN, ale generalny kryzys wsrod dzialow tworczych. Nie sadze by taki "szantaz" wplynal na przyszla ilosc opini; jezeli juz, to na "wielki powrot", gdzie wszyscy beda sypac jak z rekawa "hurrami"
Co do rang, nie rozumiem tego oburzenia; niech sobie je maja, nic nam nie-redaktorom do tego
__________________
Malfurion jest offline  
stare 19.03.2015, 20:03   #23
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

Miałem się nie odzywać. Jakiś czas temu usunięto dobrą część rang z FA tylko dlatego, że było ich za dużo. Mówiono, że na range będzie zasłużyć mocniej, bo cośtam będzie bardziej unikalna. Teraz jak zawieszacie działalność gazetki (co dla mnie jest równoznaczne z zamknięciem jej do następnego numeru) chcecie mieć rangi za pisanie propozycji jak by tu nie ożywić gazetki? Co nowego tam wprowadzić? Do tego potrzebna jest ranga i kolorek? Jak tak, to może czas zacząć rozdawać rangi za regularne udzielanie się w offtopie. Dla mnie to nie robi różnicy.

Mówienie "tyle tą range miałem i kolorek, że smutno się z nią rozstawać" jest zdeczka śmieszne. Ja też miałem kolorek przez rok i się z nim zżyłem, miałem rangi, które mi zabrano (termin ważności się skończył). No cusz, życie. Rangi przychodzą i odchodzą.


Cytat:
Napisał Charionette Zobacz post
Poza tym jak forum trochę "zapomni" o FTSN to może później chętniej zajrzy, kto wie
Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Może czytelnicy po czasie docenią wartość tego forumowego pisemka albo szczerze zatęsknią za swoimi ulubionymi działami?
W takim razie można powiedzieć o was tak samo, że zatęsknicie za posiadaniem granatowego nicku i napisu pod nickiem a po powrocie chętniej będziecie pisać artykuły, bo za to jest "małe wynagrodzenie".


bo on tak gada bo oni mają a on nie ma i jest zazdrosny i ma ból dupy lol TAAAAK, na pewno.
__________________
Lubie jest offline  
stare 19.03.2015, 20:45   #24
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

Cytat:
Poza tym, jak to kilka innych granatów już wspominało, nie wiadomo czy gazetka zostanie usunięta czy nie, więc nie rozumiem Twojego oburzenia.
podjęcie takiej decyzji aż tyle zajmuje? żeby zawieszać gazetkę na rok? o.O tym bardziej ze temat gazetki był poruszony już od dawien dawna, mieliście na to dużo czasu. Proponuję się sprecyzować.
Poza tym popieram Lubicza, podobno na forum było za dużo rang? a teraz chcecie zostawić granatowe nicki za nic nie robienie? i to nie jest ból dupy tylko prawda. niech administratorzy też sobie zawieszą działnosć, ale rangi zostawią.
Cytat:
A poza tym, to bardzo dla redaktorów przykre, że czepiacie się takich szczegółów zamiast wyrazić smutek/radość/zdziwienie lub jego brak związane z samym zawieszeniem.
akurat to że gazetka długo nie wytrzyma było pewne. już od dawna nikomu nie chciało się komentować i czytać.
btw myslicie ze jak rpzez rok nie bedzie gazetki to cos zmieni? wtedy w ogole nie będzie się działo nic. wtedy nawet starych użytkowników nic tu nie będzie trzymać, może oprócz offtopu.
co do głosowania redaktorów i sondy - może zrobcie cos takiego, zeby kazdy mógł głosować i się wypowiedzieć?

co do samej gazetki - moim zdaniem poziom strasznie spadł. pamiętam stary skład gdzie była Fallen, ja, Mery, Katerina i reszta starej ekipy. Weźmy np. świat w pigułce. Fallen robiła artykuły naprawdę ciekawe, wystarczy przejrzeć archiwum. I nawet jeśli ja, która nie lubię geografii z chęcią to czytałam. A teraz? Nawet nie wiem kto prowadzi ten dział, ale te rosliny... i te definicje z wikipedii... jedyne co zrobiłam to scrollowanie. Pamiętam Katerine/Rosemarie która wstawiała mnóstwo ciekawych ksiązek, seriali - chętnie to przeglądałam. A teraz stare seriale, które pewnie większosć użytkowników nie pamięta wtf. Ja sama mam 19 lat, a nie kojarze z tego nic. Jednym słowem - nuda.
Jedyne artykuły które mnie ciekawiły to rankingi, wtedy gdy zmieniałam nick >D i polecane ts2, choc polecanych ostatnio też nie przeglądam, bo folder cc jest pełny.
Spadł poziom, odechciało się czytać. Moim zdaniem powinniście albo zmienić redakcje, albo zamknać gazetkę. I tbh wole tą drugą opcje...
Cytat:
@up: oczekiwań czytelników? Z ankiety wynikło, że nie ma za bardzo czytelników, nie mówiąc już o oczekiwaniach
nie spełniliście oczekiwań, więc liczba czytelników spadła
Cytat:
Co do rang, okazuje się, że każdy z nas ma inne zdanie i musimy to rozwiązać na drodze głosowania - mam nadzieję, że patrzenie przez jeszcze kilka dni na "Redaktorów FTS Newsletter" nie zaszkodzi Ci za bardzo? A jeśli tak, to proponuję na ten czas odpocząć od tego niedoskonałego forum i jego userów - samolubnych i obłudnych do niemożliwości. A nuż ubędzie nam rangi pod nickiem i tym samym zakończy to Twoje poczucie niesprawiedliwości tudzież rozwiąże problem braku logiki w naszym postępowaniu?
Tak Liv, za to podejście "nie podoba sie to won" na pewno zmieni nastawienie userów do forum i do gazetki (y)


EDIT: tak btw to chciałabym powiedzieć, że może zmieńcie redaktora naczelnego bo tu też jest moim zdaniem problem. Ja i kilka innych osób stworzyliśmy niedawno swoją forumową gazetkę i uwaga zainteresowanie tematem jest ogromne. Działy są stworzone pod każdego, pisane tak by zaciekawić itp. Wyniki są świetne, mamy ponad 20 komentarzy w dwa dni. Także zastanówcie się że może "góra" jest zła
__________________


Ostatnio edytowane przez La Tortura : 19.03.2015 - 20:59
La Tortura jest offline  
stare 19.03.2015, 20:54   #25
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

A ja mam takie pytanie do redakcji: mysleliscie nad zmiana koncepcji prowadzenia gazetki? Mysleliscie moze o czyms takim ?
__________________
Malfurion jest offline  
stare 19.03.2015, 21:21   #26
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

Cytat:
Napisał Malfurion Zobacz post
A ja mam takie pytanie do redakcji: mysleliscie nad zmiana koncepcji prowadzenia gazetki? Mysleliscie moze o czyms takim ?
O czymś podobnym myśleliśmy i będziemy myśleć

Dobra, przechodzę do odpowiedzi etatowej hejterce.

Cytat:
Napisał La Tortura Zobacz post
podjęcie takiej decyzji aż tyle zajmuje? żeby zawieszać gazetkę na rok? o.O tym bardziej ze temat gazetki był poruszony już od dawien dawna, mieliście na to dużo czasu. Proponuję się sprecyzować.
Tak, aż tyle zajmuje Poza tym przecież się sprecyzowaliśmy - zawieszamy na kilka miesięcy. Gdzie tu widzisz niedoprecyzowanie?

Cytat:
Napisał La Tortura Zobacz post
co do głosowania redaktorów i sondy - może zrobcie cos takiego, zeby kazdy mógł głosować i się wypowiedzieć?
Każdy miał okazję wypowiedzieć się podczas ankiety, odpowiedzi ograniczyły się do "tak/nie/ok". Serio? Teraz nagle Wam się zachciało wypowiadać?

Cytat:
Napisał La Tortura Zobacz post
co do samej gazetki - moim zdaniem poziom strasznie spadł. pamiętam stary skład gdzie była Fallen, ja, Mery, Katerina i reszta starej ekipy. Weźmy np. świat w pigułce. Fallen robiła artykuły naprawdę ciekawe, wystarczy przejrzeć archiwum. I nawet jeśli ja, która nie lubię geografii z chęcią to czytałam. A teraz? Nawet nie wiem kto prowadzi ten dział, ale te rosliny... i te definicje z wikipedii... jedyne co zrobiłam to scrollowanie. Pamiętam Katerine/Rosemarie która wstawiała mnóstwo ciekawych ksiązek, seriali - chętnie to przeglądałam. A teraz stare seriale, które pewnie większosć użytkowników nie pamięta wtf. Ja sama mam 19 lat, a nie kojarze z tego nic. Jednym słowem - nuda.
Jedyne artykuły które mnie ciekawiły to rankingi, wtedy gdy zmieniałam nick >D i polecane ts2, choc polecanych ostatnio też nie przeglądam, bo folder cc jest pełny.
Spadł poziom, odechciało się czytać. Moim zdaniem powinniście albo zmienić redakcje, albo zamknać gazetkę. I tbh wole tą drugą opcje...
Mówi to osoba, która wyleciała z gazetki bez możliwości powrotu? Oh, God...
A co do seriali, to chodzi w tym o Powrót do przeszłości, ale widzę, że u niektórych czytanie ze zrozumieniem zatrzymało się na etapie gimbusa. Cóż, bywa.

Cytat:
Napisał La Tortura Zobacz post
tak btw to chciałabym powiedzieć, że może zmieńcie redaktora naczelnego bo tu też jest moim zdaniem problem. Ja i kilka innych osób stworzyliśmy niedawno swoją forumową gazetkę i uwaga zainteresowanie tematem jest ogromne. Działy są stworzone pod każdego, pisane tak by zaciekawić itp. Wyniki są świetne, mamy ponad 20 komentarzy w dwa dni. Także zastanówcie się że może "góra" jest zła
Chętnie bym zobaczył tę Waszą gazetkę, pochwal się dziełem
A każdy powód jest dobry, żeby uczepić się znienawidzonej redaktor naczelnej, prawda?

A akcji z rangami w ogóle nie ogarniam, bo widzę, że niektórzy są tak zapatrzeni w robienie gównoburz wszędzie, że nie rozumieją, co znaczy cały czas myślimy, co zrobić z rangami i gdy to ustalimy, damy Wam znać. Chociaż to zdanie wielokrotnie złożone, faktycznie mogą być z nim problemy :/

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 19.03.2015 - 21:31
Pink Panther jest offline  
stare 19.03.2015, 21:47   #27
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

Cytat:
Dobra, przechodzę do odpowiedzi etatowej hejterce.
nie jestem hejterką, mówię jak jest. przyjmij to w końcu do wiadomości (y)
Cytat:
Tak, aż tyle zajmuje Poza tym przecież się sprecyzowaliśmy - zawieszamy na kilka miesięcy. Gdzie tu widzisz niedoprecyzowanie?
boze pinki, nauka czytania... dla mnie kilka miesięcy na podjęcie decyzji wsród kilku osób to zdecydownie za duzo. i sprecyzujcie się czy zamykacie się, czy nie. bo zawieszenie gazetki to utknięcie w środku na zasadzie "no nie wiemy co zrobimy, moze tak moze nie, któż to wie"...
Cytat:
Każdy miał okazję wypowiedzieć się podczas ankiety, odpowiedzi ograniczyły się do "tak/nie/ok". Serio? Teraz nagle Wam się zachciało wypowiadać?
ankieta była na zasadzie ocen redaktora, a nie co myslisz o zamknięciu gazetki i zostawieniu redaktorom rang na bagatela rok za nic nie robienie.
Cytat:
Mówi to osoba, która wyleciała z gazetki bez możliwości powrotu? Oh, God...
mowi to osoba, która prowadziła gazetke dluzej niz ty, widziala więcej i pamięta stare czasy i klimat jaki panował w gazetce
Cytat:
A co do seriali, to chodzi w tym o Powrót do przeszłości, ale widzę, że u niektórych czytanie ze zrozumieniem zatrzymało się na etapie gimbusa. Cóż, bywa.
ja wiem o co chodzi, twierdzę że powrót do przeszłości to nudny pomysł. nie wiem jaki problem ze zrozumieniem tego...
Cytat:
Chętnie bym zobaczył tę Waszą gazetkę, pochwal się dziełem
linczek na pw
Cytat:
A każdy powód jest dobry, żeby uczepić się znienawidzonej redaktor naczelnej, prawda?
znienawidzonej? proszę Cię, ja sama do osoby Nyski nie mam nic. nie wiem co ty insynuujesz, ale do Chario jako do człowieka mam szacunek i naprawdę ją lubie. chodzi mi o to, ze moim zdaniem inna osoba sprawdziłaby się lepiej.
Cytat:
A akcji z rangami w ogóle nie ogarniam, bo widzę, że niektórzy są tak zapatrzeni w robienie gównoburz wszędzie, że nie rozumieją, co znaczy cały czas myślimy, co zrobić z rangami i gdy to ustalimy, damy Wam znać. Chociaż to zdanie wielokrotnie złożone, faktycznie mogą być z nim problemy :/
myślenie nad tym rok, kilka miesiecy to dosyc duzo. a wtedy oprocz myslenia nie robicie nic - o to cała sprawa. w czasie tego "myślenia" nosili byście rangi za coś czego już nie robicie.

Pinki - naprawdę, chcesz mnie cytować to chociaż przeczytaj (ze zrozumieniem) to co piszę...
__________________

La Tortura jest offline  
stare 19.03.2015, 21:51   #28
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

Cytat:
Napisał La Tortura Zobacz post
Pinki - naprawdę, chcesz mnie cytować to chociaż przeczytaj (ze zrozumieniem) to co piszę...
I vice versa, bo tez nie rozumiesz, co do Ciebie piszę.

I z mojej strony rozmowę kończę, bo ona nie ma chyba sensu. Chyba że chcesz przenieść się na PW, to zapraszam.

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 19.03.2015 - 22:04
Pink Panther jest offline  
stare 19.03.2015, 21:52   #29
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

Ata, to co wy proponujecie to zwykle kopiuj wklej FTSN. Brak jakiejkolwiek inwencji tworczej, wkladu wlasnego na POMYSL (bo same artykuly wiadomo, ze inne bo przeciez wtedy mielibysmy plagiat ;])
Dla niewiedzacych o co cho, mala, ale jakze sugestywna podpowiedz: Centrum Simow
__________________
Malfurion jest offline  
stare 19.03.2015, 22:07   #30
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

Cytat:
Napisał Meryam Zobacz post
Czy koniecznie potrzeba wam zawieszenia działalności, żeby przemyśleć nową koncepcję? Macie kilka miesięcy między numerami, czy to naprawdę taka konieczność, żeby zawieszać działalność, "bo chcecie przemyśleć nową koncepcję gazetki"? No i skoro już zawieszacie działalność, to może trochę konsekwencji w swoich czynach i zabranie rang? Skoro zawiesiliście działalność, to dlatego że wasza praca nie spełniała oczekiwań czytelników, a skoro tak, to chyba ktoś po prostu nie wypełniał odpowiednio swoich obowiązków, a chyba już nie muszę mówić, do kogo należy ta robota...
Gazetkę zawieszamy przede wszystkim z powodu znikomego zainteresowania, nie dlatego, żeby obmyślać nową koncepcję (to zrobimy w "międzyczasie", żeby wrócić w ciekawym stylu). Gazetkę zawieszamy, nie usuwamy, dlaczego więc mamy usuwać rangi? Idąc tym tokiem myślenia powinniśmy je "zawiesić" czyli zmienić.
Co do oczekiwań czytelników: czekaliśmy, stworzyliśmy sondę, chcieliśmy się dostosować, ale w większości otrzymaliśmy opinie "ok" lub "źle". Więc widocznie żadnych oczekiwań nie było.

Cytat:
Napisał Meryam Zobacz post
Ja to robiłam dla rozrywki, a nie dla rangi, więc nie rozumiem oburzenia związanego z ich usunięciem. Chyba że się mylę, i robicie to tylko dla rang?
Ale czyjego oburzenia nie rozumiesz? Bo ja widzę oburzenie głównie ze strony userów, nie redaktorów. Jako były redaktor wiesz, że żeby stworzyć artykuł trzeba poświęcić swój wolny czas (który można było spędzić na oglądaniu kotków w internecie, taki przykład oczywiście ) i dla MNIE ranga oraz kolorowy nick to nagrodzenie tego, że komuś się chciało. Nikt nam za to nie płaci, robimy to, co lubimy i chcemy, żeby nasza praca sprawiała przyjemność innym.

Cytat:
Napisał La Tortura Zobacz post
podjęcie takiej decyzji aż tyle zajmuje? żeby zawieszać gazetkę na rok? o.O tym bardziej ze temat gazetki był poruszony już od dawien dawna, mieliście na to dużo czasu. Proponuję się sprecyzować.
Poza tym popieram Lubicza, podobno na forum było za dużo rang? a teraz chcecie zostawić granatowe nicki za nic nie robienie?
Podana przez mnie "data" była orientacyjna, nadal to omawiamy. Szczerze to nie spodziewałam się takich emocji przy tym ogłoszeniu, nie mamy jeszcze wszystkiego omówione. Chcemy pozostawić granatowe nicki, bo gazetka wciąż istnieje (chyba się powtarzam). Poza tym uważam, że redaktorom należy się jakieś uhonorowanie, jeśli będziemy zupełnie kończyć działalność pomyślimy także o byłych redaktorach. Póki co nadal tworzymy zespół.


Cytat:
Napisał La Tortura Zobacz post
co do samej gazetki - moim zdaniem poziom strasznie spadł. pamiętam stary skład gdzie była Fallen, ja, Mery, Katerina i reszta starej ekipy. Weźmy np. świat w pigułce. Fallen robiła artykuły naprawdę ciekawe, wystarczy przejrzeć archiwum. I nawet jeśli ja, która nie lubię geografii z chęcią to czytałam. A teraz? Nawet nie wiem kto prowadzi ten dział, ale te rosliny... i te definicje z wikipedii... jedyne co zrobiłam to scrollowanie. Pamiętam Katerine/Rosemarie która wstawiała mnóstwo ciekawych ksiązek, seriali - chętnie to przeglądałam. A teraz stare seriale, które pewnie większosć użytkowników nie pamięta wtf. Ja sama mam 19 lat, a nie kojarze z tego nic. Jednym słowem - nuda.
Jedyne artykuły które mnie ciekawiły to rankingi, wtedy gdy zmieniałam nick >D i polecane ts2, choc polecanych ostatnio też nie przeglądam, bo folder cc jest pełny.
Spadł poziom, odechciało się czytać. Moim zdaniem powinniście albo zmienić redakcje, albo zamknać gazetkę. I tbh wole tą drugą opcje...
To jest Twoje zdanie, masz do niego prawo. Ja jednak będę trzymać się sondy, według której poziom utrzymywał się na tym samym, wysokim, poziomie.



Cytat:
Napisał La Tortura Zobacz post
EDIT: tak btw to chciałabym powiedzieć, że może zmieńcie redaktora naczelnego bo tu też jest moim zdaniem problem. Ja i kilka innych osób stworzyliśmy niedawno swoją forumową gazetkę i uwaga zainteresowanie tematem jest ogromne. Działy są stworzone pod każdego, pisane tak by zaciekawić itp. Wyniki są świetne, mamy ponad 20 komentarzy w dwa dni. Także zastanówcie się że może "góra" jest zła
Gratuluję gazetki i pomysłu
Może jestem zła, nikt nie jest doskonały.

Cóż, ciężko będzie dojść w tej kwestii do porozumienia na linii userzy-redaktorzy. My uważamy, że ten czas zawieszenia to nie czas "nic nierobienia" tylko raczej czas pracy niewidocznej dla ogółu forum. Naprawdę tak będzie razić Was 10 rang dla osób, które nadal są w gazetce i będą pracować nad tym by spełnić oczekiwania czytelników (jakiekolwiek one są)?
Charionette jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023