Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.11.2011, 15:45   #1
kovalenko14
 
Zarejestrowany: 24.04.2010
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 134
Reputacja: 10
Domyślnie Makeover Home Edition [BRAK ZDJĘĆ]

Hi! Zapraszam do obejrzenia przerobionego domu ,który znajduje się przy ul.Aleja Simowa 7

Jest to dom państwa Nowaków
dom przed renowacją
na zewnątrz

w środku

Dom po renowacji
na zewnątrz

miejsce do grillowania

Dom w środku
kuchnia

jadalnia

przedpokój(hol)

łazienka

salon

pokój do grania w szachy i czytania ; DD

sypialnia

Ostatnio edytowane przez Charionette : 27.01.2015 - 22:43
kovalenko14 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.11.2011, 16:11   #2
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Makeover Home Edition

No to ocenię
Bryła: ładna taka cukierkowa, ale kolor dachu do zmiany. Samo zagospodarowanie przestrzenne wokół niej nie jest złe, nie podoba mi się to jeziorko z chaszczami tuż obok domu.
Kuchnia: Mimo brytyjskich akcentów, pomieszczenie nie spodobało mi się. Głównie przez te okna, które zupełnie nie pasują do nowoczesnych wnętrz. Niebieska lodówka z flagą stanowi jednak za duży kontrast w tym pomieszczeniu. Nie podoba mi się jeszcze dywan.
Przedpokój: Dość jasne i prosto urządzone pomieszczenie, jedynym jego minusem są oczywiście te okna( tak jak we wszystkich pomieszczeniach w domu).
Łazienka: Trochę dziwnie urządzona. Na jednej połowie bardzo nowocześnie, na drugiej już trochę mniej.To nie wygląda dobrze.
Salon: Zupełnie odbiega od reszty pomieszczeń. Wystrój w nim jest bardziej klasyczny.
Pokój do gier: Najbardziej mi się podoba Nie ma pomieszanych stylów (z wyjątkiem okien )
Sypialnia: Nie mógłbym się odprężyć, jeśli ściany były by w tak jaskrawym kolorze. Meble są bardzo nowoczesne i minimalistyczne co w zestawieniu z moim ulubionym :< oknem daje wybuchową mieszankę.
Podsumowując: Dom na pierwszy rzut oka jest bardzo ładny, jednak po przyjrzeniu się widać mankamenty, takie jak pomieszane style i inne mniejsze niedoróbki.
Oceniam na 6/10. Projekt nie wywarł na mnie tak dobrego wrażenia jak twoje poprzednie.
Pozdrawiam,
Einarr
 
stare 30.11.2011, 19:18   #3
kovalenko14
 
Zarejestrowany: 24.04.2010
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 134
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Makeover Home Edition

Cytat:
Napisał Einarr Zobacz post
No to ocenię
Bryła: ładna taka cukierkowa, ale kolor dachu do zmiany. Samo zagospodarowanie przestrzenne wokół niej nie jest złe, nie podoba mi się to jeziorko z chaszczami tuż obok domu.
Kuchnia: Mimo brytyjskich akcentów, pomieszczenie nie spodobało mi się. Głównie przez te okna, które zupełnie nie pasują do nowoczesnych wnętrz. Niebieska lodówka z flagą stanowi jednak za duży kontrast w tym pomieszczeniu. Nie podoba mi się jeszcze dywan.
Przedpokój: Dość jasne i prosto urządzone pomieszczenie, jedynym jego minusem są oczywiście te okna( tak jak we wszystkich pomieszczeniach w domu).
Łazienka: Trochę dziwnie urządzona. Na jednej połowie bardzo nowocześnie, na drugiej już trochę mniej.To nie wygląda dobrze.
Salon: Zupełnie odbiega od reszty pomieszczeń. Wystrój w nim jest bardziej klasyczny.
Pokój do gier: Najbardziej mi się podoba Nie ma pomieszanych stylów (z wyjątkiem okien )
Sypialnia: Nie mógłbym się odprężyć, jeśli ściany były by w tak jaskrawym kolorze. Meble są bardzo nowoczesne i minimalistyczne co w zestawieniu z moim ulubionym :< oknem daje wybuchową mieszankę.
Podsumowując: Dom na pierwszy rzut oka jest bardzo ładny, jednak po przyjrzeniu się widać mankamenty, takie jak pomieszane style i inne mniejsze niedoróbki.
Oceniam na 6/10. Projekt nie wywarł na mnie tak dobrego wrażenia jak twoje poprzednie.
Pozdrawiam,
Einarr
Dziękuję za obszerne ocenienie
może nie wywarł takie wrażenia ponieważ brak dodatków to powoduje? Nie chce ciągle dawać takich samych rzeczy a co do okien pasują jak dla mnie do bryły ,ściany i dachu wielu osobą poza forum dach pasuje no ale innym może się też nie podobać ja rozumiem .. a co do lodówki to wiem ,że tam nie pasowała ale mam wielki sentyment do niej ponieważ jakoś strasznie mi się ona podoba
kovalenko14 jest offline  
stare 03.01.2012, 21:13   #4
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Makeover Home Edition

To jest dom zbudowany kompletnie od nowa, więc po co się bawić w "Makeover"?

Ale skoro to już jest dom państwa Nowaków, to skąd w sypialni nagrody za sławę? Nie wiem czy jestem dobrze poinformowany, ale za udział w tym programie chyba nie dostaje się platynowej płyty ani Simmy?

Pokój do grania w szachy i czytania - łatwiej byłoby powiedzieć po prostu "przedpokój".

ogólnie domek oceniam na 8/10. Jest lepszy niż twoje poprzednie moderny, chyba wziąłeś się za siebie.

Edit: Jak teraz tak patrzę, to bryła mi się naprawdę podoba.
__________________
indywidualnyobserwator.blogspot.com

Ostatnio edytowane przez Brutus : 04.05.2012 - 06:36
Brutus jest offline  
stare 05.01.2012, 20:53   #5
kovalenko14
 
Zarejestrowany: 24.04.2010
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 134
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Makeover Home Edition

Cytat:
Napisał Brutus Zobacz post
To jest dom zbudowany kompletnie od nowa, więc po co się bawić w "Makeover"?

Ale skoro to już jest dom państwa Nowaków, to skąd w sypialni nagrody za sławę? Nie wiem czy jestem dobrze poinformowany, ale za udział w tym programie chyba nie dostaje się platynowej płyty ani Simmy?

Pokój do grania w szachy i czytania - łatwiej byłoby powiedzieć po prostu "przedpokój".

ogólnie domek oceniam na 8/10. Jest lepszy niż twoje poprzednie moderny, chyba wziąłeś się za siebie.
To miło mi słyszeć ,takie fajne komplementy na temat tego projektu..
Powiem tyle ,że bawienie się w Makeover jest fajne ten projekt jest stworzony troszeczkę ze starej bryły reszta oczywiście nowa . Natomiast nagrody sławy są tam dlatego ,że grałem wcześniej tą rodziną .. i to są nagrody Jana Nowaka ... a platynowe płyty są dlatego ,że jest on jak dla mnie najlepszym muzykiem ;D (w moich simsach) pięć gwiazdek i to nie jakimś lustrem czy Bóg wie jakim obrazem zyskał te 5 gwiazdek wszystko naturalnie Można po części powiedzieć ,że wziąłem się za siebie chciałem się postarać ponieważ wygłaszam oficjalnie ,że to był mój ostatni projekt domu z The Sims (1) mnie się spodobała bardzo bryła jeszcze takiej do tej pory nie zrobiłem.
kovalenko14 jest offline  
stare 16.06.2012, 13:14   #6
Pantera
 
Avatar Pantera
 
Zarejestrowany: 15.06.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Makeover Home Edition

Bryła jest świetna, ale te kolory... Pozostawiają wiele do życzenia.
Na pierwszy rzut oka mogę stwierdzić, że to jeden z najlepszych domów, jakie widziałam na tym forum. Niedociągnięcia oczywiście są, ale niewielkie. Wnętrza pomieszczeń są przemyślanie urządzone (jedynie salon i sypialnia są zbyt pstrokate). Nie rozumiem idei flagi w kuchni, motyw ten nie pasuje do jasnozielonych szafek. Lodówkę można było dobrać w odcieniu srebra, takim jak owe kuchenne blaty. Wykładzina dywanowa w kuchni? Nie przemawia to do mnie, można było lepiej położyć drewnianą podłogę lub niezastąpione kafelki.
Pantera jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023