Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.02.2011, 18:49   #1
kovalenko14
 
Zarejestrowany: 24.04.2010
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 134
Reputacja: 10
Domyślnie O.n.a

Prolog
Główną bohaterką jest Beatris Wagner,rodzice Adolf i Valentyna Wagnerowie.Beatris po śmierci obojga rodziców ,którzy zginęli w wypadku samochodowym wyprowadza się z Berlina i znajduje małe mieszkanie w paryskiej kamienicy.Kobieta zapoznaje sąsiadkę,Która mieszka piętro niżej jest nią niejaka Renée Chauvet(czyt.Szowe) po krótkiej rozmowie Renée zaprasza na kawę do siebie Beatris,kobiety plotkują,śmieją się i zartują ... po tym wieczorze obydwie zostały swoimi przyjaciółkami,dalsze losy Beatris..uwiecznone będą w odcinkach Koniec Prologu

Beatris


Uploaded with ImageShack.us
kamienica i mieszkanie


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
rozmowa kobiet


Uploaded with ImageShack.us
kuchnia Renée,razem z Beatris piją kawę i rozmawiają


Uploaded with ImageShack.us

Odcinek1.
Pierwszego dnia Beatris je śniadanie i słyszy pukanie do drzwi,gdy otwiera w progu drzwi zastaje Renée ,która zaprasza ją na wieczorną imprezę z okazji jej urodzin Beatris zgadza się i po chwili bierze taksówkę i jedzie w miasto na zakupy.W mieście kobieta kupuje prezent i przymierza pare ciuchów na siebię,po paru godzinach wraca do domu i szykuje się na party gdy dobiega odpowiednia godzina idzie do domu przyjaciółki i zastaje ją, kobietę i mężczyznę,składa życzenia przyjaciółce i wręcza prezent,pojawia się alkochol i jedzenie wszyscy są wyluzowani i tańczą mężczyzna prosi do tańca Beatris ona chętnie się zgadza i z nim tańczy.Beatris pocałowała Pascala bo tak on ma na imię i udają się do niej do mieszkania.(koniec odc1)



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
DZIĘKUJĘ ZA PRZECZYTANIE! TO MOJE PIERWSZE FOTOSTORY ODCINEK2 JUŻ W DRODZE
kovalenko14 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.02.2011, 20:11   #2
Lorette
 
Avatar Lorette
 
Zarejestrowany: 27.07.2006
Skąd: ąbruje
Płeć: Kobieta
Postów: 1,021
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: O.n.a

Nienienienie coś jest nie tak. Zdecydowanie. Przede wszystkim - streściłeś nam coś bardzo ważnego, a konkretnie fakt, że ona zapoznała się z tą całą sąsiadką, powinienieś to opisać jakoś, nawet zająć tym cały drugi odcinek. Potem wklejasz zdjęcia, które przedstawiają dwie babki, po za tym widać kryształek, a przekrój domu prawdę mówiąc średnio mnie interesuje. Po za tym piszesz to jak streszczenie, a nie jak opowiadanie. Nawet nie chciało mi się czytać drugiego zdania w "odcinku 1" jak to nazwałeś. 1 odcinek to z pewnością nie kilka linijek tekstu i milion zdjęć. Poczytaj sobie może jakieś inne, dobre fotoopowiadania (np. Eternal fight albo Marzenie jutra) Nie wiem co jeszcze mam napisać, liczę na to że kolejny odcinek będzie znacznie lepszy, albo chociaż dłuższy i nie w formie streszczenia serialu (Rysiek wpadł pod taksówkę, Grażynka strasznie rozpaczała. Bożnka poszła na trening tańca) tylko w poprawnej formie opowiadania, bądź czegoś podobnego.
__________________
Lorette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2011, 20:47   #3
Candle
 
Avatar Candle
 
Zarejestrowany: 19.11.2009
Skąd: <3
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: O.n.a

tak jak wyżej. Nawet prologi innych opowiadań są takie jak twój prolog i "odcinek 1" razem wzięte.A nawet komentarz embrouillé jest taki jak odcinek 1 . powinieneś opisać każde zdarzenie chociaż 3 zdaniami.I już byś miał trochę więcej tekstu. WIĘCEJ TEKSTU MNIEJ ZDJĘĆ!!! Nie podoba mi się narracja. Zdjęcia powinny być przeplatane tekstem. Wiem, łatwo jest pisać takie rzeczy komuś kto nie pisał ( a tak właściwie napisałam coś, niestety niewypał )
Poczytaj opowiadania innych, np.: Liv, embrouillé, kathyselden.
__________________
mod edit: nieregulaminowa sygna.
Candle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2011, 21:30   #4
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: O.n.a

Szczerze? Jakbym czytał bełkot jakiegoś pijanego żula. I dlaczego zdjęcia nie są pomiędzy tekstem, tylko dopiero po? Naprawdę, radzę Ci trochę poczytać książek, czy chociaż innych FS na forum, bo jest kiepsko. Tu już nie chodzi o to fotostory, ale np. nie wyobrażam sobie jak Ty napiszesz jakiekolwiek wypracowanie z polskiego.

pozdrawiam.
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2011, 21:43   #5
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 876
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: O.n.a

i dzieje się to, a potem tamto i w ogóle niedługo później... - tak to wygląda.

Myślałam, że po chaotycznym prologu, będzie chodź 1.5 strony w wordzie, przeplatanej zdjęciami.

Coraz częściej myślę, że FS na tym forum z czasem tworzą się na zasadzie - 'a, nie zrobiłem jeszcze FS, spróbuję. Nie mam jeszcze pomysłu, ale... jakoś to będzie'.
Niestety w wielu przypadkach NIE, nie będzie.

Jednakże życzę powodzenia i dokształcenia się nieco, a raczej chęci do tego.
__________________
Well well well...
Volturia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2011, 13:11   #6
kovalenko14
 
Zarejestrowany: 24.04.2010
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 134
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: O.n.a

Tak myślałem,że to będzie nie wypał no cóż chyba zaprzestane pisać ...
kovalenko14 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2011, 13:29   #7
Lorette
 
Avatar Lorette
 
Zarejestrowany: 27.07.2006
Skąd: ąbruje
Płeć: Kobieta
Postów: 1,021
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: O.n.a

Daj spokój, sądzisz że wszyscy wielcy forumowi pisarze zostali nimi od razu? Chyba większość z nich robiła miliony błędów, po za tym lepiej dokończyć coś co się zaczęło, niż skończyć i nie wiedzieć czy zrobiło się postępy w swojej pisaninie czy nie.
__________________
Lorette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2011, 17:27   #8
Candle
 
Avatar Candle
 
Zarejestrowany: 19.11.2009
Skąd: <3
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: O.n.a

poczytaj, zastosuj się do rad innych. Nie poddawaj się. Możesz jeszcze uratować to FS. Napisz następny odcinek, zrób zdjęcia i wstaw na forum. Tylko odnieś się do rad innych. W tekst wpleć np.: opis pokoju w którym dana postać się znajduje, jak wygląda. Takim oto sposobem przedłużasz tekst.Dodawaj dialogi. I w tekst wplataj zdjęcia. Tak jak embrouillé napisała wielcy pisarze na tym forum także mieli początki. Nie każdy od razu pisał jak nie wiadomo kto. To jest twoja szansa i nie zmarnuj jej. Nie poddawaj się!.
__________________
mod edit: nieregulaminowa sygna.
Candle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2011, 18:26   #9
pensivelane
 
Avatar pensivelane
 
Zarejestrowany: 22.07.2009
Skąd: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Postów: 960
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: O.n.a

Wytłumacz mi jedną rzecz... Od kiedy po jednej rozmowie zostaje się BFF? Nie wiem, mnie to chyba nie dotyczy.

Cytat:
Napisał kovalenko14 Zobacz post
pojawia się alkochol i jedzenie wszyscy są wyluzowani
JEZUSMARIA, błąd, który był wielu osobom wytykany tyle razy, że aż serce ściska, kiedy się go znowu widzi :c
Ogólnie miałam wrażenie jakbym czytała plan wydarzeń, taki oparty wyłącznie na równoważnikach zdań. Bez ładu, bez składu. Następnym razem wysil się trochę, bo coś takiego to ew. do sms'a jak się spieszysz.
__________________
pensivelane here

I can feel your heartbeat under your black, black leather
In your gateway call, boy take me away forever
pensivelane jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2011, 07:09   #10
kovalenko14
 
Zarejestrowany: 24.04.2010
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 134
Reputacja: 10
Arrow Odp: O.n.a

Odcinek2.
Gdy weszli,nic do siebie nie mówiąc całowali się, byli już tak blisko...
aż pewnym momencie on powiedział
-Nie mogę
-Ale dlaczego?!-spytała
nie odpowiadając wyszedł z mieszkania.Beatris pół nocy się zastanawiała co takiego zrobiła,że on uciekł zdecydowała iż opowie wszystko swojej koleżance Renée
nazajutrz poszła do niej i powiedziała o wczorajszej nocy z Pascalem...



-No mówię ci całowaliśmy się ,aż tu nagle ni z gruszki ni pitruszki uciekł czar prysł
-no ale tak bez powodu sobie uciekł ?
-tak nawet zastanawiałam się co zrobiłam źle.
-No i po tym jak doszłaś do tego,to co zrobiłaś nie tak?
-No tego właśnie nie wiem
-Aha ...a podoba ci się ?
-Tak i to nawet bardzo ale może jest bardzo nieśmiały?
-Tego nie wiem ale pogadam z nim
-OK ja muszę lecieć do pracy pa
-Pa
Tego dnia Beatris pięknego przedpołudnia wyszła do pracy,lecz w pracy bardzo jej się nudziło,gdy dobiła godzina 16,kobieta skończyła pracę i poszła do domu.


Wchodząc dosiadła do swojego czarnego laptopa i sprawdziła pocztę zobaczyła ,że dostała maila od Pascala w treści było napisane;
Hej troszkę głupio mi za wczoraj,zachowałem się jak kompletny idiota i tchórz.Może byśmy to jakoś nadrobili?Czekam z kolacją na ciebie w Hotelu Cristal mam nadzieję,że przyjdziesz do zobaczenia.
Beatris nie mogła uwierzyć,że się odezwał była strasznie szczęśliwa i podekscytowana.Na ten wieczór postanowiła zaszaleć i ubrała się ekstrawagancko,wzięła telefon do ręki i zadzwoniła po taksówkę...Chwilę po tym wsiadła do niej i pojechała do hotelu.



Gdy była na miejscu spytała recepcjonistki
-Dobry wieczór pani
-Dobry wieczór w czym mogę pomóc?
-Yyy...Szukam niejakiego pana Pascala Le Chaffaud(czyt.Ly Szafo) czy czasem nie zatrzymał się u państwa?
-Chwileczkę sprawdzę
-Tak jest o takim nazwisku pewien mężczyzna
-Bardzo dziękuję a ,który to pokój?
-313 pierwsze piętro
-Dziękuję bardzo
-Proszę i powodzenia!
po tej krótkiej rozmowie Beatris wsiadła do windy i udała się na 1 piętro z windy prosto do pokoju numer 313.




wchodząc do pokoju Za oszkloną ścianą zobaczyła Pascala i Renée razem w łóżku ujrzawszy to co robili wybiegła rozpłakana i zła z hotelu.Poszła pieszo do domu przez ciemny,ponury park po 15 minutach doszła do domu i z dzisiejszymi emocjami położyła się do łóżka i śniła o lepszym jutrzejszym dniu.

Koniec odcinka 2. jeżeli ten także uznacie za niewypał to poprostu przestane pisać,bo po co mam się cały czas kompromitować przed wami...;//
kovalenko14 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023