Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.09.2004, 16:17   #1
KiTiKeT
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie SERIAL (be continue)

jak by byly jakies niejasnosci i ktos by cos nie wiedzial to zapraszam do tematu >> telenowala ;] tam dowiecie sie wszystkiego od poczatku do konca

jesli nadal macie ochote robic serial to zglaszajcie swoje opinie pomysly i udzial na mojego maila [email protected] i teraz tak pelne zgloszenie ma wygladac nastepujaco:

KSYWA:

NUMER GG:

ADRES E-MAIL:

OPINIA NA TEMAT POMYSLU:

PROPOZYCJE
(musi byc przynajmniej jedna): np ile zglaszamy simow, czy kazdy zglasza swoja rodzine czy raczej kazdy zglosi a my wybierzemy poszczegolne simy w sondzie itp. rozumiecie prawda?

ZGLASZAM SIE DO ROBIENIA SCREENOW: tutaj prosze potwierdzic lub zaprzeczyac swoje zgloszenie do robienia zdjec (TAK?/NIE?)

WYRAZAM ZGODE NA POWSTANIE SERIALU I TYM SAMYM POTWIERDZAM SWOJ UDZIAL:

TAK?

NIE?


prosze wybrac jedna odp jesli macie tu cos do dopisania to bardzo prosze dopisac

no tak to mniej wiecej wyglada wiec prosze wysylac maile w momencie kiedy bede miala ich okolo 20 zaczniemy powazna dyskusje zbiore nr gg wszystkich ktorzy sie zglosili i zrobie rozmowe na gg i podam wam dalsze instrukcje co i jak

TYLKO PROSZE ZEBY ZGLOSZENIE BYLO WYPELNIONE TRESCIWIE LICZE NA DUZO POMYSLOW OBIECUJE ZE WSZYSTKIE PROPOZYCJE BEDA BRANE POD UWAGE BEZ WASZEJ POMOCY NIE DAM RADY!!!

WSZYSTKIE ZGLOSZENIA W KTORYCH JAKIE KOLWIEK POLA BEDA NIE WYPELNIONE ZOSTANA ODRZUCONE!

tak wiec prosze sie starac

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>

Dla ulatwienia podaje przykladowo wypelniona ankiete z moim autentycznym zgloszeniem, propozycjami i danymi


KSYWA: kitiket

NUMER GG: 3122527

ADRES E-MAIL: [email protected]

OPINIA NA TEMAT POMYSLU: uwazam ze pomysl jest ciekawy

PROPOZYCJE: moim zdaniem kazdy powienien zglosic swoja rodzine i dom w ktorym bedzie mieszkala i wyslac save osobie ktora podejmnie sie robienia screenow. Serial powinien byc podzielony na odcinki w ktorym poszczegolne osoby beda wystepowac a zostana wybrane poprzez ankiety i sondy, wydazenia w serialu powinny byc takze przedstawiane przez ogol a wybierane za pomoca sond.

ZGLASZAM SIE DO ROBIENIA SCREENOW: nie

WYRAZAM ZGODE NA POWSTANIE SERIALU I TYM SAMYM POTWIERDZAM SWOJ UDZIAL: tak

Bierzcie sie do roboty czekam na wasze zgloszenia do 10.03.2004 zgloszenia wyslane pozniej rowniez nie zostana przyjete
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.09.2004, 16:28   #2
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie lepiej poczkeac i zrobić to w ts2? Przecierz tak bedzie lepiej.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.09.2004, 08:30   #3
kasia:)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Caro94, wydaje mi sie ze KiTiKeT pisala ze to trzeba wyslac na jej maila, a nie tu pisac. A tak wogule to wydaje mi sie ze nic z tego nie wyjdzie, bo sie to troche pomotalo.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.09.2004, 12:34   #4
Caro'tka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by kasia@Sep 5 2004, 09:30 AM
Caro94, wydaje mi sie ze KiTiKeT pisala ze to trzeba wyslac na jej maila, a nie tu pisac. A tak wogule to wydaje mi sie ze nic z tego nie wyjdzie, bo sie to troche pomotalo.
wiec bardzo przeparaszam za chwile go skasuje
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.09.2004, 21:40   #5
KiTiKeT
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

dobra wiec tak jestem jak najbardziej za zeby zaczac wszystko jak wyjda ts2 ja napewno bede je miec w tepie expresowym

Kasia co masz na mysli mowiac ze to nie wyjdzie i ze sie pomotalo?

Caro mala prosba po1 wysli mi ankiete tak jak powiedzialam na maila [email protected] i w poppozycjach wpisz propozycje dotyczace organizacji a takie zgloszenia w stylu zglaszam swojego sima beda w dalszej kolejnosci, wiec prosze jeszcze raz i z gory dzieki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.09.2004, 19:15   #6
KiTiKeT
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

fajnie ;/ zostaly 3 dni a ja dostalam raptem jedno zgloszenie i to w sposob taki ze powinno zostac odrzucone ;./ ludzie co sie stalo? myslalam ze jestescie za

chyba ze czekamy az pojawi sie ts2 ? mowcie cos no....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.09.2004, 19:38   #7
kasia:)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by KiTiKeT@Sep 5 2004, 10:40 PM
Kasia co masz na mysli mowiac ze to nie wyjdzie i ze sie pomotalo?
Chodzi mi o ta Twoja mala sprzeczke z modernatorami. I wogule jest pomotane i tyle. Rzeczywiscie trzeba poczekac az bedzie TS2. A tak wogule to raczej moze bysmy to robili w ferie albo cos bo teraz, w roku szkolnym, nie mam za bardzo czasu. Wiem ze to dlugo, ale mysle ze orgazniacja i tak tyle by zajela.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.09.2004, 06:10   #8
KiTiKeT
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

to nie jest pomotone, moze dla was ale dla mnie jako organizatorki nie i wlasnie chodzi o to zebym chociaz ja wiedziala co jest grane, a organizacja (zalezy w ktorym kontekscie) zajela by mi najwyzej tydzien z tym ze faktycznie poczekamy na ts2 bo tam moze robic filmiki wiec bedzie jeszcze bardziej realnie ;] ja juz mam wszystko obmyslone, wiec jednym slowem, czekamy.... ;]
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023