Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.12.2003, 20:07   #1
Vel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ostatnoi odkryłem ,że czar ,,ożywienie" mżna rzucać na tą nową lodówke z Abrakadabry i szachy....w niczymto nie pomaga tylko przedmioty się ruszają.....czy wy znaleźliście jeszcze jakieś?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.12.2003, 20:12   #2
Czarodziejka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja tez odkryłam to z lodówką... jak chciałam obiad podać... ale wiecie co jest głupie? że jak na ta lodówkę jest rzucone zaklęcie to z nią sie nie da nic robić... próbowałam z ożywioną lodówką zrobić "podaj obiad" itp. itd. i nic... od razu mi sie kasowało...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2003, 08:10   #3
Natasza
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja żuciłam na krasnale i flamingi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2003, 09:00   #4
mada.mistrz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Czy zaklęcie ożywienia mogą stosować również dorośli? bo u mnie jak na razie tylko dzieci... a co robią flamingi kiedy się je ożywi?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2003, 09:08   #5
Nikee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zaklecie ozywiene moga rzucac tez dorosli. Da sie rzucic to zaklecie na duzo przedmiotow jak naprzyklad strach na wroble.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2003, 10:28   #6
Joniss
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by mada.mistrz@Dec 11 2003, 11:00 AM
Czy zaklęcie ożywienia mogą stosować również dorośli? bo u mnie jak na razie tylko dzieci... a co robią flamingi kiedy się je ożywi?
jak rzucisz zaklęcie na flaminga, wtedy pojawi się przeistoczy w tancerkę Flamingo (pewnie jakiś [przekręt z flamenco) jest cała różowa i od czasu do czasu skrzeczy jak flamingi kiedy się je kopnie, jest taka jak tancerka z tortu (w balandze) też flirtuje, rozmawia, jest też coś takiego "złap przesłanego całusa" itp. ale uważaj bo naraz możesz rzucić czar tylko na trzy tancerki, bo ja rzuciłam na cztery i ta czwarta się zapaliła...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2003, 13:13   #7
Konwalia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Sasza@Dec 11 2003, 11:08 AM
Zaklecie ozywiene moga rzucac tez dorosli. Da sie rzucic to zaklecie na duzo przedmiotow jak naprzyklad strach na wroble.
Właśnie na stracha się nie da. To, że na filmiku pokazali to wcale nie musi być prawda Ja próbowałam go ożywić i nic, było tylko podziwiaj.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2003, 13:19   #8
Nikee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi se udalo. Strach zacza tanczyc
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2003, 13:22   #9
Filen
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wątpię. ja kupiłam wszyśtutenkie przedmioty i próbowałam rzucac ozywienie ! na strcha nie działało
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2003, 13:23   #10
Konwalia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jakim sposobem ??? Ja próbowałam i nic - stał dalej jak słup soli. Klikam i klika a tam tylko podziwiaj i nic, a czar miałam na pewno. Jak to wogóle wygląda i przedewszystkim czy odstrasza te króliki co zjadają marchewki???
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023