Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.07.2004, 14:14   #11
Koteczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by mati9@Jul 20 2004, 12:40 PM
skąd te kryształy?!?!?!?!
A z tej strony można ściagnąć te kryształy.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.07.2004, 16:31   #12
viper_88
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja najbardziej lubię teleportację Jest bardzo przydatna
Cytat:
ja nie mam zadnego
P.S. Skąd te kryształy?

Ale mi chyba najbardziej podoba sie teleportacja
np.mara umie sie teleportowac a w pojedynku na dotkniecie muchomora to musi być!
Czy ja dobrze rozumiem, że ty przypuszczalnie najbardziej lubisz teleportację, skoro nie wiesz skąd się biorą kryształy?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2004, 06:09   #13
Koteczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Koteczek+Jul 20 2004, 03:14 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Koteczek @ Jul 20 2004, 03:14 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-mati9@Jul 20 2004, 12:40 PM
skąd te kryształy?!?!?!?!
A z tej strony można ściagnąć te kryształy. [/b][/quote]
SORRY!!!!!!!Z TEJ STRONY!!!!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2004, 09:32   #14
Megi
 
Avatar Megi
 
Zarejestrowany: 28.02.2004
Skąd: Equal in love
Postów: 321
Reputacja: 9
Domyślnie

oczywiscie teleportacja inne sa mi zbedne
__________________
nothing more.!

____in the night, no control

Megi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2004, 09:46   #15
ptasiex
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dla mnie także ulubionym kryształem jest teleportacja Bardzo się przydaje nie tylko do Muchomorowym Wyścigu, ale także w przemieszczaniu się w domu z parteru na pierwsze piątro ^_^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2004, 12:59   #16
Koteczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by kaczusia@Jul 26 2004, 10:46 AM
Dla mnie także ulubionym kryształem jest teleportacja Bardzo się przydaje nie tylko do Muchomorowym Wyścigu, ale także w przemieszczaniu się w domu z parteru na pierwsze piątro ^_^
Do tego służą schody! :o
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2004, 13:25   #17
ptasiex
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Koteczek+Jul 26 2004, 12:59 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Koteczek @ Jul 26 2004, 12:59 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'><!--QuoteBegin-kaczusia@Jul 26 2004, 10:46 AM
Dla mnie także ulubionym kryształem jest teleportacja Bardzo się przydaje nie tylko do Muchomorowym Wyścigu, ale także w przemieszczaniu się w domu z&nbsp; parteru na pierwsze piątro ^_^
Do tego służą schody! :o[/b][/quote]
Oczywiście wiem, że do tego służą schody, ale teleportacją Sim pojawi się szybciej na piętrze Bo zanim dojdzie pieszo do wyznaczonego miejsca na piętrze minie troche czasu, a Simowi energia spadnie Teleportacja jest i szybsza i wygodniejsza ^_^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2004, 13:05   #18
Koteczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by kaczusia+Jul 26 2004, 02:25 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (kaczusia @ Jul 26 2004, 02:25 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
Cytat:
Originally posted by Koteczek@Jul 26 2004, 12:59 PM
<!--QuoteBegin-kaczusia
Cytat:
@Jul 26 2004, 10:46 AM
Dla mnie także ulubionym kryształem jest teleportacja Bardzo się przydaje nie tylko do Muchomorowym Wyścigu, ale także w przemieszczaniu się w domu z* parteru na pierwsze piątro ^_^

Do tego służą schody! :o
Oczywiście wiem, że do tego służą schody, ale teleportacją Sim pojawi się szybciej na piętrze Bo zanim dojdzie pieszo do wyznaczonego miejsca na piętrze minie troche czasu, a Simowi energia spadnie Teleportacja jest i szybsza i wygodniejsza ^_^ [/b][/quote]
Tak,Kaczusia a rację.Jestem za.Teleportacja górą!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2004, 15:44   #19
Lama
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak wogole sie wykorzystuje te zaklecia na sobie ta releportacja jest w krysztale???
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2004, 16:15   #20
Koteczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No jak klikasz na ziemię to pokazuje Ci się opcja podejdź tu lub teleportuj się tutaj. To teleportacja,a gorąca stopa,to jak klikasz na sima innego,to pokazuje Ci się opcja zabaw,i klikasz i jest gorąca stopa,ale jest też magiczna sztuczka,duch,a ugaszenie,to jak masz pożar,to klikasz na pożar i jest opcja-ugaś i rzuć zaklęcie wygaszenie,no i sim czaruje i pojawiają się chmury z deszczem nad ogniem,tak jak w zaklęciu doskonały ogród i ogień pokonany
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023