Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.10.2009, 14:59   #1
sevi
 
Zarejestrowany: 04.10.2009
Skąd: hel
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Wink Historie ze Świata Zwierząt - wredne koty i psy

Powietcie co mam zrobić ze wrednymi kotami i psami one zawsze nocą rozwalają mi śmieci a nie lubie ich sprzątać bo każdego ranka są one rozwalone co robić ? Albo te kundle raz mi taki wszedł na podwurko a tam był muj Scooby i Reks i ten wredn kundel zaatakował Reksa na podwurku moje pieski wbiegły do domu i zdonrzyłam na szczęście zamknoć drzwi ale ten kundel był na moim podwurku dwa dni a Reks i Scooby nie korzystali ze własnego podwurka przez dwa dni a gdy sobie poszedł i wypuściłam Reksa oraz Scoobiego to on zaraz wrucił ale zamknełam furtke tylko że ja mam trzy simy a nie jednego co robić by furtka mogła być otwarta , by Reksowi i Scoobiemu nic nie zagrarzało oraz by wredne koty i psy przestały być wredne i nie rozwalały mi śmieci ?

Ostatnio edytowane przez Caesum : 30.07.2023 - 13:11
sevi jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.10.2009, 14:34   #2
sevi
 
Zarejestrowany: 04.10.2009
Skąd: hel
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: wredne koty i psy

Mam pytanie czy to tak samo jak ze skunksem dzwoni się po chycla czy jak ????????????? POMOCY!!!!!!!!!!!
sevi jest offline  
stare 06.10.2009, 15:34   #3
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wredne koty i psy

Dzwonienie po hycla nic nie da, mnie tez psy wywalają śmieci i co z tego? rano przychodzi sprzątaczka i robi porządek
 
stare 06.10.2009, 18:08   #4
sevi
 
Zarejestrowany: 04.10.2009
Skąd: hel
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: wredne koty i psy

A umnie nie przychodzi i nie sprząta . No i dlaczego jeden wredny pies pogryzł się z moim kochanym psem Reksem ????
sevi jest offline  
stare 06.10.2009, 20:52   #5
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wredne koty i psy

Dżizas... no i co z tego? Umarł? To że sie gryzą to nic takiego, naturalne -.-
 
stare 06.10.2009, 23:09   #6
sevi
 
Zarejestrowany: 04.10.2009
Skąd: hel
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Wink Odp: wredne koty i psy

tak wiesz umarł !!!! Nie nie umarł ale ja nie lubie jak ktoś lub coś zagraża życiu moim zwierzęciom nawet w moim prawdziwym życiu mam 3 psy yorki oraz 3 papugi nimfy chce dokupić jeszcze 4 psy 2 chinskie grzywacze ( nagie) i 2 biewiery , zrobić woliere dla ptaków i mieć ich nawt 20 w przyszłości zamierzam nawet kupić konie oraz legwana zielonego i 2 dodatkowe durze psy ja poprostu kocham zwierzęta ja mam już wiele gier i nie mam żadnej gdzie wogule nie występują zwierzęta w karzdej jest jakieś zwierze np ,, Barbie zawody jeździeckie " To kupowałam gdy miałam 6 lat , ,, Dogz 2 " , ,, Dogz " , ,,Dogz 5 " ,, Catz 2 " , ,,Catz " , ,, Catz 5 " , ,,Horsez" , ,, Konie i kucyki najlepsi przyjaciele " , ,, Konie i kucyki jerzdze konno " , ,, Konie i kucyki akademia jazdy konnej " , ,,stajnia marzeń jesienny galop " , ,, Stajnia marzeń zimowy rajd " ,, Stajnia marzeń wiosenna przygoda " , ,, Stajnia marzeń letnie zawody " , ,, Kocham konie " , ,,Kocham konie 2 " , ,,Młody doktor łapy i pazury " , ,,Młody doktor łapy i pazury 2 " i teraz ,, The sims historie ze świata zwierząt " !!!! No i co ty na to !!!! JA DBAM O MOJE ZWIERZĘTA NAWET W TYCH GRACH !!!!!

Ostatnio edytowane przez sevi : 06.10.2009 - 23:11
sevi jest offline  
stare 06.10.2009, 23:20   #7
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: wredne koty i psy

Ale nic na to nie poradzisz, że gra jest tak skonstruowana, ze psy mogą się nie lubić i będą się gryzły.
__________________
Searle jest offline  
stare 07.10.2009, 12:01   #8
amite
 
Avatar amite
 
Zarejestrowany: 04.05.2009
Skąd: mogę wiedzieć?
Płeć: Kobieta
Postów: 171
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: wredne koty i psy

Cytat:
Napisał sevi Zobacz post
tak wiesz umarł !!!! Nie nie umarł ale ja nie lubie jak ktoś lub coś zagraża życiu moim zwierzęciom nawet w moim prawdziwym życiu mam 3 psy yorki oraz 3 papugi nimfy chce dokupić jeszcze 4 psy 2 chinskie grzywacze ( nagie) i 2 biewiery , zrobić woliere dla ptaków i mieć ich nawt 20 w przyszłości zamierzam nawet kupić konie oraz legwana zielonego i 2 dodatkowe durze psy ja poprostu kocham zwierzęta ja mam już wiele gier i nie mam żadnej gdzie wogule nie występują zwierzęta w karzdej jest jakieś zwierze np ,, Barbie zawody jeździeckie " To kupowałam gdy miałam 6 lat , ,, Dogz 2 " , ,, Dogz " , ,,Dogz 5 " ,, Catz 2 " , ,,Catz " , ,, Catz 5 " , ,,Horsez" , ,, Konie i kucyki najlepsi przyjaciele " , ,, Konie i kucyki jerzdze konno " , ,, Konie i kucyki akademia jazdy konnej " , ,,stajnia marzeń jesienny galop " , ,, Stajnia marzeń zimowy rajd " ,, Stajnia marzeń wiosenna przygoda " , ,, Stajnia marzeń letnie zawody " , ,, Kocham konie " , ,,Kocham konie 2 " , ,,Młody doktor łapy i pazury " , ,,Młody doktor łapy i pazury 2 " i teraz ,, The sims historie ze świata zwierząt " !!!! No i co ty na to !!!! JA DBAM O MOJE ZWIERZĘTA NAWET W TYCH GRACH !!!!!
Ha ha ha ha spadłam z krzesła xD Oh lol ... w jakie ty grasz ... nie no nie mogę ... ale wykład. ;D
__________________
mushroom, mushroom.
amite jest offline  
stare 07.10.2009, 17:51   #9
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wredne koty i psy

Cytat:
Napisał sevi Zobacz post
tak wiesz umarł !!!! Nie nie umarł ale ja nie lubie jak ktoś lub coś zagraża życiu moim zwierzęciom nawet w moim prawdziwym życiu mam 3 psy yorki oraz 3 papugi nimfy chce dokupić jeszcze 4 psy 2 chinskie grzywacze ( nagie) i 2 biewiery , zrobić woliere dla ptaków i mieć ich nawt 20 w przyszłości zamierzam nawet kupić konie oraz legwana zielonego i 2 dodatkowe durze psy ja poprostu kocham zwierzęta ja mam już wiele gier i nie mam żadnej gdzie wogule nie występują zwierzęta w karzdej jest jakieś zwierze np ,, Barbie zawody jeździeckie " To kupowałam gdy miałam 6 lat , ,, Dogz 2 " , ,, Dogz " , ,,Dogz 5 " ,, Catz 2 " , ,,Catz " , ,, Catz 5 " , ,,Horsez" , ,, Konie i kucyki najlepsi przyjaciele " , ,, Konie i kucyki jerzdze konno " , ,, Konie i kucyki akademia jazdy konnej " , ,,stajnia marzeń jesienny galop " , ,, Stajnia marzeń zimowy rajd " ,, Stajnia marzeń wiosenna przygoda " , ,, Stajnia marzeń letnie zawody " , ,, Kocham konie " , ,,Kocham konie 2 " , ,,Młody doktor łapy i pazury " , ,,Młody doktor łapy i pazury 2 " i teraz ,, The sims historie ze świata zwierząt " !!!! No i co ty na to !!!! JA DBAM O MOJE ZWIERZĘTA NAWET W TYCH GRACH !!!!!

Święty Józefie...

Matko jedyna, to jest tylko gra! Co ty myślisz że jak one sie pogryzą to wielka krzywda im się dzieje? Nie mówie że ja nie dbam o simów i zwierzaki kiedy gram, tylko że jak ja bym miała przejmować się każdą błachostką, nawet tym że mój pies pije z kibla czy sika na skrzynke pocztową to wylądowałabym w białym pokoju bez klamek.
 
stare 07.10.2009, 18:43   #10
sevi
 
Zarejestrowany: 04.10.2009
Skąd: hel
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: wredne koty i psy

Ja dbam o zwierzęta nawet w simach np w grze konie i kucyki najlepsi przyjaciele nie zadbasz o konia przez trzy dni nienapoisz go lup nie wyczyścisz koniec jag go się nie czyści to zabierają go do schroniska jak niebędziesz go leczył np : gdy złamie noge albo zachoruje lub karmił i poił to wtedy umiera i ruwnierz jest koniec gry !!!! ZROZUM ŻE JA DBAM O ZWIERZĘTA W ŻECZYWISTOŚCI JAK I RUWNIERZ W GRACH !!!!!
sevi jest offline  
Zamknięty Temat

Tagi
kocury, kundle, wredne


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023