Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.01.2011, 13:13   #1
martyna
 
Avatar martyna
 
Zarejestrowany: 06.01.2011
Skąd: Far, far away...
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Kuzynki

Króciutki ( naprawdę króciutki ) wstęp: czytajcie. Wiem, że mało, ale takie będą niestety odcinki. Mam nadzieję, że błędów dopatrzycie się mniej niż w moim poprzednim FS. Zaczynamy.

ROZDZIAŁ I.

Złota polska jesień… Małe mieszkanko w starej, stuletniej kamienicy. Trzydzieści cztery metry kwadratowe, dwa pokoiki, parkiet pamiętający jeszcze monarchię austro-węgierską. Sztukateria, a raczej jej resztki, na suficie. Mosiężne klamki. Drzwi pomalowano w przeszłości kilka razy olejną farbą, ale udało się je odskrobać. Niewielkie lokum, w sam raz dla młodej dziewczyny.
Stuletnią walizkę wrzuciła na pawlacz. Nad drzwiami zawiesiła srebrny krzyżyk przywieziony z Aksum. Stolik po poprzednich właścicielach nakryła koronkową, XIX-wieczną serwetą. Z antykwariatu przydźwigała mosiężny samowar, wyprodukowany w rosyjskim mieście Tuła, pochodzący z tego samego okresu co serweta. Umieściła go na szerokim parapecie. Na ścianie skrzyżowała wydobyte ze skrytki szable. Przeleżały w ziemi pół wieku, zawinięte w nasączone parafiną szmaty. Jednak, podobnie jak ciężki rosyjski nagan, zniosły tę próbę zaskakująco dobrze. Rewolwer został na wszelki wypadek przestrzelany, a teraz leży na swoim miejscu, w torebce. Ciemnozielone zasłonki i wąskie łóżko z twardym materacem dopełniały wystroju wnętrza. Skórę renifera, grubą jak mech, przywiozła z Warszawy.
Lustro w wąskiej drewnianej ramie odbija obraz dziewczyny leżącej na skórze. Spoczywa na brzuchu, machając niefrasobliwie stopami. Przegląda w zadumie repertuary teatrów. Nazwiska wykonawców niewiele jej mówią. Ale przecież ma mnóstwo czasu, by nadrobić zaległości… Pod łóżkiem stoi wieża Grundig i dwie kolumny. Głos Fiodora Szalapina odtworzony ze starej płyty, oczyszczono komputerowo z szumów i trzasków. Ech, carska Rosja. Tam były teatry…

[img][/img]
martyna jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.01.2011, 13:27   #2
yaoi fan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kuzynki

Cytat:
Napisał martyna Zobacz post
Sztukateria, a raczej jej resztki, na suficie. Mosiężne klamki. Drzwi pomalowano w przeszłości kilka razy olejną farbą, ale udało się je odskrobać.
To zdanie jest dziwnie pooddzielane kropkami. Brakuje mi czegoś.
Np.
Sztukateria, a raczej jej resztki, na suficie oraz mosiężne klamki.

Poza tym zapowiada SIĘ CIEKAWIE. Tytuł jest intrygujący xD Także czekam na więcej

Ostatnio edytowane przez yaoi fan : 09.01.2011 - 13:32
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.01.2011, 13:35   #3
ferbetka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kuzynki

Nie zauważyłam żadnych błędów. To chyba lepiej. :d

Szkoda tylko, że taki krótki wstęp, bo na razie wiemy tylko jak wygląda mieszkanie, w którym najwidoczniej będzie toczyć się akcja FS.
Widzę, że tutaj mamy reakcję Polska-Rosja.

Mi się podoba. Będę zaglądać. 10/10.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023