Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.09.2011, 10:25   #51
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Lovely Universe

no ok, czas na nadrobienie kilku FS, zacznę od tego
odcinek przeczytałam dawno, ale nie miała czasu by skomentować (ostatnimi czasy, nie miałam na nic czasu, ale to szczegół ;p)

zaskoczyło mnie zakończenie, nie powiem, jakoś inaczej to sobie wyobrażałam, że może ci z WAN-u jednak nie najadą na tę planetę
ale Ty wymyśliłeś to jeszcze lepiej, nie dość, że najechali to jeszcze Linn z Dave'em znaleźli się w jakimś całkiem obcym miejscu - podoba mi się to
jestem ciekawa co z moją Cass, gdzie ona przepadła? pewnie będzie ich szukać, co teraz już nie będzie takie proste

tradycyjnie - czekam na kolejny odcinek ^^
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.09.2011, 13:30   #52
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Lovely Universe

Searle

Dzięki za komentarz

Rudzielec

Również dziękuję za komentarz

A teraz mniej fajne rzeczy:
Otóż po pobraniu tego ohydnego dziadostwa, żywego diabła w ciele kodu jedynkowego, pieruńskiej aplikacji i niszczycielskiego żywiołu, jakim niewątpliwie jest "The Sims 3 Zwierzaki Demo" gra mi wysiadła. Ale ją uruchomiłem. Moja radość była jednak przedwczesna, gdyż jak się okazało, wymiotło mi wszelkie custom content. Ale nie byłoby problemu, bo spodziewałem się tego i porobiłem kopie zapasowe CC i savewów. Więc, o ile savy po przywróceniu działają poprawnie, o tyle reszty gra po prostu nie widzi. Postanowiłem więc wszystko odinstalować od nowa, a jako, że program startu u mnie nie działa od wieków, postanowiłem to zrobić przez TSR Launcher. I co - nie działa. Instaluje dodatki, po czym nie ma ich w grze. Więc... tak, chyba nikt nie chciałby zobaczyć tego FS obłożonego maxisowymi, szpetnymi akcesoriami, a ostatnim ratunkiem wydaje się być instalacja najnowszego dodatku - w tym wypadku jeszcze niepowstałych zwierzaków (o ile nie popsują czegoś jeszcze bardziej). Więc póki co będę się starał coś naprawić, ale wstępnie mogę powiedzieć, że póki nie uruchomię tego diabła Launchera, dopóty nie będzie nowego odcinka
Dziękuję.
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2011, 08:45   #53
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Lovely Universe

Przykro mi, Gio, że demo tak Cie załatwiło.
Nie będę ukrywała, że zdjęcia były sporym atutem tego FS i chciałabym ujrzeć jej jeszcze tak świetne, jak do tej pory.
No nic. Czekamy.
Życzę powodzenia w poprawnym uruchomieniu gry.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2011, 16:19   #54
Kjalvör
 
Avatar Kjalvör
 
Zarejestrowany: 19.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 272
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Lovely Universe

Nieee! Dlaczego!! *krzyczy kierując twarz w stronę nieba*
A tak poważnie to faktycznie współczuję, zwłaszcza, że FS stanęło właśnie w takiej chwili. Mam nadzieję, że uda ci się coś zdziałać, bo faktycznie nie mogę się doczekać dalszych części, w tym zdjęć. Więc powodzenia.
Kjalvör jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2011, 16:59   #55
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Lovely Universe

Dzięki dziewczyny za wsparcie I muszę przyznać, że prawie pomogło Udało mi się uruchomić Launchera, oczywiście podszedłem dziada z innego profilu na kompie Teraz już działa, ale dodatków, które "wchłonął" podczas poprzednich prób instalacji, niestety już nie ma ^^ Tak więc czeka mnie powrót do korzeni i ściąganie wszystkiego od nowa A jako, że póki co nie mam zbytnio czasu, zajmę się więc tym w weekend i myślę, że wtedy też opublikuję kolejny odcinek. Enjoy!

Pragnę też zauważyć, że jest to świetny moment do nadrobienia ewentualnych zaległosci przez niektórych czytelników, tudzież pozostawienia komentarza
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.09.2011, 09:05   #56
Rosari
 
Avatar Rosari
 
Zarejestrowany: 16.07.2011
Skąd: I'm closed in my own Wonderland ♥
Płeć: Kobieta
Postów: 202
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Lovely Universe

Mam nadzieję że dasz radę tylko radzę ci na przyszłość nie usuwaj plików .rar tylko zachowaj. Ja tak robie i nie mam problemów xD
__________________
Rosari jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.10.2011, 19:57   #57
Norellia
 
Avatar Norellia
 
Zarejestrowany: 16.10.2011
Skąd: kawaii kokoro 
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Lovely Universe

No i wchłonęłam wszystkie odcinki jednego dnia. Szczerze przyznam, że czytanie postów przez internet w telefonie było starsznie trudne, ale jakoś dałam rady. Powiem tyle: nieziemskie! Strasznie ciekawe, aż chce sie czytać zaraz po pierwszym odcinku. Ja błędów nie wytykam, bo sama prowadzę swój blog z opowiadaniem i też mi to idzie niezarewelacyjnie. Ogólnie 10/10 . Czekam na następne! : )
__________________
Twinkle Twinkle Little Star.
Norellia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023