Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.04.2010, 21:25   #1
Invidia Semper
 
Avatar Invidia Semper
 
Zarejestrowany: 23.08.2007
Skąd: Spod oka mistrza i łuku amora
Płeć: Kobieta
Postów: 2,144
Reputacja: 10
Question Ostatni Strzał

Dobra, chwila uwagi: to jest moje drugie FS i mam do zakomunikowania bardzo ważną rzecz: nie zapewniam, że je dokończę i co ile będę dodawać rozdziały. W przypadku Heltemodiga miałam jasno zarysowana, nieskomplikowaną fabułę, w dodatku tylko kilka części. Tutaj planuje się nieco dłużej rozpisać, jednak idzie mi to nieciekawie, dlatego pomyślałam, że jeżeli wstawię prolog to Wasze komentarze zmotywują mnie do pisania ;p Dlatego każdego bardzo proszę o przynajmniej dwuwyrazowy komentarz, żebym wiedziała, czy jest sens dalej pisać.
Z góry przepraszam za tak kiczowatą nazwę, ale był to tytuł roboczy, a potem się już do niego przyzwyczaiłam i nawet polubiłam xd
No to jedziemy.


[img]http://i43.************/24fijx4.jpg[/img]








[img]http://i39.************/1h3yx2.jpg[/img]

Majestatycznie wznoszące się drapacze chmur przesłoniły blask bijący z zachodzącego słońca. Po chwili całe miasto ogarnęłaby ciemność, jednak dzięki niezliczonym latarniom Nowy Jork nigdy nie pójdzie spać.
Mdłe światło lamp oświetlało podziemny garaż. Tu panowała cisza, co jakiś czas brutalnie raniona przez ryk silnika samochodowego. Po chwili pewne i wyraźne stukanie obcasów o betonową podłogę odbijało się echem od ścian. Sprawcą tego zjawiska był mężczyzna, około lat czterdziestu. Ubrany w nieskazitelny garnitur, ściskał w ręce skórzaną teczkę. Uśmiechał się lekko. Tak, to był dobry wieczór.

[img]http://i40.************/mt450l.jpg[/img]

Błysnęły światła alarmu w luksusowym samochodzie. Otwierając drzwi zobaczył jego- zakapturzonego mężczyznę z długim nożem w ręce. Nie zdążył się nawet poruszyć. Padł na beton, przygwożdżony ciałem napastnika. Szamotali się przez chwilę, potargał swoją drogocenną koszulę. Czuł, że nie ma szans z tym zbirem, był o wiele silniejszy.
-Kim jesteś?- wycharczał, zakapturzony bowiem przewrócił go na plecy, trzymając za gardło.
-Twój koszmar senny- syknął, błyskając spod kaptura białym uśmiechem. Uniósł rękę i wbił nóż w potarganą koszulę. Biel zmieniła się w czerwień, a mężczyzna zaczął rżeć. Piana potoczyła mu się z ust. Napastnik przewrócił go na brzuch, aby krew nie poplamiła pobliskich samochodów. Drgając w konwulsjach nie zdołał wypowiedzieć już ani słowa. Potem znieruchomiał.

[img]http://i40.************/200u54l.jpg[/img]

Mężczyzna w kapturze wyrwał z jego martwej dłoni teczkę, po czym wyciągnął z kieszeni białą, lnianą chusteczkę. Wytarł skrwawione ręce i skrupulatnie wyczyścił nóż. Lubił wykonywać swoją pracę w sposób czysty.

[img]http://i44.************/25059nl.jpg[/img]



Machnę nawet bonus przed I rozdziałem

[img]http://i40.************/11qix40.jpg[/img]

[img]http://i42.************/vwq0c0.jpg[/img]
__________________
Lecz straszny los, okrutna śmierć
W udziale im przypadła:
Króla zjadł pies, pazia zjadł kot,
Królewnę myszka zjadła.

Atelier
Ostatni Strz

Ostatnio edytowane przez Invidia Semper : 06.04.2010 - 13:55
Invidia Semper jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.04.2010, 21:44   #2
misterio
 
Avatar misterio
 
Zarejestrowany: 16.08.2007
Skąd: Kartonowe pudełko =D [Uć] :))
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 744
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

Dlaczego kiczowaty tytul?
Podoba mi sie styl pisania. Dobrze dobrane slowa, jak w ksiazkach ;] Chociaz z drugiej strony mam wrazenie, jakbys w niektorych momentach na sile pisala jak najladniej, zeby calosc prezentowala sie schludnie. ale mimo to, podoba mi sie. Poczekam , co bedzie sie dzialo dalej. Jesli obchodziloby Cie moje zdanie - pisz dalej Bede czekac
Oprocz dwoch ostatnich, zdjecia sa super. Dopracowane, dobry kadr i uchwycone najwazniejsze elementy uchwycone. Bo te ostatnie sa odrobine nudne xD
Jedyne, co moim zdaniem wywoluje sprzecznosc - mezczyzna, ktory ma rzekomo 40 lat, wyglada bardzo mlodo. conajmniej na 30. To mi sie nie spodobalo, bo jest troche mylace
To wszystko, dziekuje za uwage.
__________________
I'll be your dream
I'll be your wish I'll be your fantasy...

Ostatnio edytowane przez misterio : 05.04.2010 - 21:47
misterio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2010, 22:31   #3
Anique
 
Avatar Anique
 
Zarejestrowany: 25.08.2009
Skąd: ztamtont
Płeć: Kobieta
Postów: 691
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

Moim zdaniem wyszło ci bardzo dobrze. Wszystkie zdjęcia są ok, a niektóre opisy są naprawdę bardzo dobrze 'ubrane w słowa'. (Co ja mówię? Większość opisów!)
Powinnaś pisać dalej - dobrze ci idzie.

A tytuł nie jest kiczowaty.
Anique jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2010, 23:26   #4
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

Zainteresowało mnie no i ładne zdjęcia.
Więcej się niestety nie wypowiem, nie mam weny na długi komentarz no i tekst też dość krótki. Czekam na pierwszy odcinek
__________________
Melodia Strachu v2
Wattpad
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2010, 07:40   #5
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

Oprócz tego, że krótkie, to jest OK (sam piszę jeszcze krócej. Ale to tylko wprowadzenie, więc rozumiem.
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2010, 08:40   #6
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

No właśnie, tytuł jest fajny
Fabuła również zapowiada się ciekawie.
Więc pisz, bo będę tu zaglądać
Pozdrawiam
Charionette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2010, 11:42   #7
patkasti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

Ja również się wypowiem co do tytułu.
Jest fajny.
Fabuła - na obecną chwilę bardzo mnie nie wciągnęła, ale będę czytać.
Czekam na pierwszy rozdział.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2010, 11:57   #8
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

Cytat:
Otwierając drzwiczki zobaczył jego
Samochód ma drzwi Chyba że to luksusowa karoca z alarmem

Co do samego tekstu: podoba mi się, jakoś odbiegłaś trochę od stylu tego, którego dałaś nam posmakować w poprzednim FS, ale człowiek musi się rozwijać Akcja na razie specjalnie nie wciąga, ale przecież to dobpiero prolog, więc wybaczamy.
Zdjęcia też fajne.

pozdrawiam
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2010, 12:45   #9
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

dlaczego tak malo? spodziewalam sie kupy tekstu, a tu tak malo! raptem kilka zdan! dobra, zrzedze jak stara jedza, wiec przejde do pochwal...
hmm na razie niewiele wiemy. czyzby grasujacy po miescie platny morderca? albo perypetie grupy detektywow? a moze cos jeszcze innego? ten prolog jest bardzo ubogi w informacje, ale moze to dobrze, przez to kazdy pewnie z checia zajrzy tu jeszcze raz, by dowiedziec sie tego i owego ;p
tekst podoba mi sie, nie ma bledow, wszystko ladnie i pieknie i w ogole. ciekawi mnie tez jak sobie poradzisz z zupelnie innym klimatem i tematyka (dobra i tak jestem pewna, ze swietnie ;p)
co do zdjec, tez mi sie podobaja, chociaz powiem szczerze, nic specjalnego (no ale rozumiem, co odlotowego mozna umiescic w scenerii podziemnego garazu i trupa na posadzce!). uwazam jednak, ze wystarczylyby dwa zdjecia - 2 albo 3 jest zbedne, tym bardziej ze oba sa prawie takie same.
to by bylo na tyle, pisz dalej, czekamy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2010, 12:49   #10
Angella
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

Również według mnie jest fajne,jeżeli będziesz pisać dalej to będę czytać<obym się tylko nie pomyliłam z innymi fotostory>
Tytuł jest OK
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023