Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.04.2010, 21:25   #21
Invidia Semper
 
Avatar Invidia Semper
 
Zarejestrowany: 23.08.2007
Skąd: Spod oka mistrza i łuku amora
Płeć: Kobieta
Postów: 2,144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

długie...? Takie jak zawsze, a nawet o wiele krótsze, bo połowa to dialogi oO
co do Twojego opowiadania- wybacz, nawet nie zauważyłam, bo oczekiwałam FS
__________________
Lecz straszny los, okrutna śmierć
W udziale im przypadła:
Króla zjadł pies, pazia zjadł kot,
Królewnę myszka zjadła.

Atelier
Ostatni Strz
Invidia Semper jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.04.2010, 11:46   #22
Titellè
 
Avatar Titellè
 
Zarejestrowany: 25.08.2008
Skąd: Łódź
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 120
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

Podoba mi się. Mimo ,że takie długie to przeczytałam całe, bo bardzo mnie wciągnęło. Oczywiście już przepadam za postacia Rose.Ciekawi mnie jak rozwiniesz jej wątek i oczywiście całą resztę. Czekam z niecierpliwością na następne.
__________________
Titellè znów na forum.
Titellè jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2010, 14:45   #23
Bezimienna
 
Avatar Bezimienna
 
Zarejestrowany: 09.08.2009
Skąd: Pośród nocnej magii.
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 278
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

dobra. przeczytałam. błędy formalne:
Cytat:
Przecież mieliście go pilnować, Walker!
pogrubiony ode mnie;
Cytat:
Gdy skończyła 14 lat zbuntowała i nie bez oporów ze strony Jacka poszła do szkoły.
nie pasuje mi całe zdanie. może tak:Gdy skończyła 14 lat zbuntowała się i mimo oporów ze strony Jacka poszła do szkoły.
Cytat:
- odparł Jack, podnoszą głos.
podnosząc

Moja ocena:

Powoli sie rozkręca. Podoba mi się motyw takiej patologicznej rodziny, aczkolwiek sama po cześci taką mam (ojciec pije)
Rose od razu przypadła mi do gustu, bo ma odwagę powiedzieć prosto w twarz swojej matce to, co powinna.
Nie zadowala mnie trzecia fotka, bo szyba samochodu wszystko psuje. Podoba mi sie jak piszesz, taki lekki styl coraz bardziej w dzisiejszych czasach popularny. Problemy nastolatków, patologiczne rodziny, narkotyki i dilerzy. Lubię to. Jeśli chcesz wiedzieć, to masz stałą czytelniczkę na wieki wieków amen

PZDR~Caro

Edit: a zapomniałabym: 9,8/10
__________________
mod edit: nieregulaminowa sygna
Bezimienna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2010, 15:59   #24
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

Prolog:

Wydaje się bardzo ciekawy, moim zdaniem Na razie nie przeczytałem jeszcze odcinka, ale zrobię to na pewno Już niebawem, może nawet jutro, ew. pojutrze.

Hm, co jeszcze? Zaciekawiło mnie, ale nie ukrywam, że mogło być lepiej
Spodziewaj się kolejnego komentarza w najbliższych dniach!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2010, 18:40   #25
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

kopara na ziemiii
takkk, invis, chyba czytasz mi w myslach, wiesz? wlasciwie od dawna rozmyslam o wlasnie takim fs, grupa ludzi w wypasionej firmie, jakies przekrety, narkotyki, zabojstwa i w ogole achh, genialnie to rozegralas. nawet nie probuj nie konczyc, mowie ci juz teraz
akcja bardzo mi sie podoba, jest ciekawie i intrygujaco. ladnie napisane. zdjecia - miodzio. jesli chodzi o bohaterow, juz wrecz ubostwiam Clarka i w ogole zamawiam sobie przywilej bycia jego fanka <3
czekam na wiecejj
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2010, 19:37   #26
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

Nom, robi się ciekawiej. Sytuacja zaczyna się wyjaśniać.
Podoba mi się wątek Rose (czy jej ojciec nie wygląda za młodo?)

Bardzo świetne zdjęcia. Mnie właśnie podoba się te zdjęcie w samochodzie - Walker ma super minę

Większych błędów nie zauważałam, a jeśli nawet, to poprawiła je Carolina
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2010, 16:48   #27
Sandy
 
Avatar Sandy
 
Zarejestrowany: 30.01.2007
Skąd: Βιέννη
Płeć: Kobieta
Postów: 576
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

Cytat:
(...) przepadł bez śladu w podziemiu, żeby po 10 latach(...)
No to naprawdę go podziwiam. Mało kto potrafi przeżyć 10 lat w podziemiach NY.
Tak ogólnie to powinnaś sprawdzać tekst po skończeniu pisania (albo dać go komuś do sprawdzenia), bo brakuje wielu interpunkcji i końcówek.
A Rose wydaje mi się trochę... dziwna. Wygląda tak nierealnie na 4 zdjęciu. Jakby jej włosy i jej twarz stanowiły coś zupełnie odrębnego.
I zastanawia mnie jeszcze czym zajmuje się firma Divenyx. Patrząc na plakaty w biurze Jack'a powiedziałabym, że architekturą, a z dialogu między nim, a Gaby wydaje się, że raczej handlem tkanin. A do tego jeszcze narkotyki.... Hm, wiem, że teraz pewnie nic mi nie powiesz, ale to dobrze. Będzie ciekawiej
Wiem, że może komentarz nie jest bardzo wyczerpujący, ale chwilowo nie mam czasu pisać dalej. Mimo wszystko wstawiam go już teraz, bo nie chcę by stało się tak jak w przypadku twojego drugiego FS

Ps.
Jack ma ładną gitarę w gabinecie.
__________________
Tragedy is when I cut my finger. Comedy is when you walk into an open sewer and die.
- Mel Brooks
Sandy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2010, 19:42   #28
Invidia Semper
 
Avatar Invidia Semper
 
Zarejestrowany: 23.08.2007
Skąd: Spod oka mistrza i łuku amora
Płeć: Kobieta
Postów: 2,144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

Titellè
Dziękuję, cóż,w takim razie będę musiała skracać następne odcinki, ale ten jest naprawdę krótszy od przeciętnego odcinka Heltemodiga.

Carolina
Cóż, widzę, że Rose zwróciła na siebie uwagę- owszem, ona również pokaże, na co ją stać, ale to wszystko w swoim czasie;>

Sherlock
W takim razie cieszę się, że mimo wszystko Ci się podoba.

Ellie
Bardzo podbudowałaś mnie tym komentarzem!xd Ale sympatią do Clarka zbiłaś mnie nieco z tropu oO Zawsze musisz być jakaś taka dziwaczna! Postaram się o jakieś ciekawe ujęcie na następny raz;p

Searle
Ciężko jest stworzyć faceta przed 40, żeby nie wyglądał jak starzec, załóżmy, że on się powoli starzeje;p Co do zdjęcia w samochodzie- długo czekałam, żeby uchwycić ten moment.

Sanda
Kochana, ja po każdym akapicie czytam całość, potem jeszcze conajmniej 3 razy, ale wiadomo, że jak ktoś zna tekst prawie na pamięć, ciężko wyłapać literówki, nie jesteś bardziej zła niż ja sama na siebie, postaram się, zwłaszcza, ze coś mi się w wordem dzieje, nie wyłapuje wszystkich błędów.
Użyłam słowa 'podziemie' jako określenie 'wyjętego spod prawa', jeżeli o to Ci chodzi, a wiadomo, że niektórzy ludzie żyją w ten sposób przez całe życie, także nie widzę w tym nic zaskakującego
Co do biura Jacka- jeżeli znajdziesz mi jakieś obrazy przedstawiające sposób wyrobu bawełny to zmienię i jeszcze wspomnę o Tobie w FS!
Rose..tak, ona będzie dziwną postacią. Postaram się o ujęcia twarzy, co jest trudne, bo mi od nadmiaru dodatków grafika pada. Co do gitary- znalazłam niechcący w folderze i nie mogłam się powstrzymać.
Divenyx jest firmą handlującą tekstyliami, gwoli ścisłośći



Dziękuję Wam za komentarze, ale ubi sunt? Gdzie są wszyscy, którzy się zapoiadali przy prologu?:<
__________________
Lecz straszny los, okrutna śmierć
W udziale im przypadła:
Króla zjadł pies, pazia zjadł kot,
Królewnę myszka zjadła.

Atelier
Ostatni Strz
Invidia Semper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2010, 20:17   #29
Sandy
 
Avatar Sandy
 
Zarejestrowany: 30.01.2007
Skąd: Βιέννη
Płeć: Kobieta
Postów: 576
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

No tak, powinnam była sama o tym pomyśleć, bo mam mniej więcej to samo. Nie mogę pisać w wordzie, bo jest niemiecki i praktycznie wszystko co napiszę podkreśla mi na czerwono, a sama czytam swoje FS i też często ciężko mi wyłapać błędy. Dlatego poprawiam je zawsze na forum - tj. wklejam w odpowiedzi i wtedy patrzę, czy firefox podkreślił coś oprócz imion. No ale nieważne, nie o tym chciałam napisać:
Cytat:
Co do biura Jacka- jeżeli znajdziesz mi jakieś obrazy przedstawiające sposób wyrobu bawełny to zmienię i jeszcze wspomnę o Tobie w FS!
No to mam motywację Zobaczysz, że znajdę
__________________
Tragedy is when I cut my finger. Comedy is when you walk into an open sewer and die.
- Mel Brooks
Sandy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2010, 18:25   #30
Invidia Semper
 
Avatar Invidia Semper
 
Zarejestrowany: 23.08.2007
Skąd: Spod oka mistrza i łuku amora
Płeć: Kobieta
Postów: 2,144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ostatni Strzał

Sandra, to masz weekend, może trochę więcej wolnego czasu xd
Reszta może też przeczyta I odcinek, bo te 6 komentarzy wygląda nieco mizernie w porównaniu do 12 z prologu:<
__________________
Lecz straszny los, okrutna śmierć
W udziale im przypadła:
Króla zjadł pies, pazia zjadł kot,
Królewnę myszka zjadła.

Atelier
Ostatni Strz
Invidia Semper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023