Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.02.2011, 11:22   #21
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: O.n.a

Cytat:
Napisał kovalenko14 Zobacz post
nie czytam książek bo są dla mnie nudne ;/
(Zawał). No to czytaj książki, które Cię zaciekawią. Lubisz oglądać kryminały? Przerzuć się z telewizora na książkę (to taki luźny przykład, bo można to bardzo różnie zastosować).
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.02.2011, 18:51   #22
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: O.n.a

FS w jedynce! Mój żywioł.

Zapowiadało się ciekawie, chociaż nieciekawie to przedstawiłeś. Przeczucie mówi mi, że szykuje się jakieś niezłe romansidło, albo mrożący krew w żyłach kryminał. Na tym etapie wszystko może się zdarzyć.

Chcę zauważyć, że między odcinkiem pierwszym i drugim jest wielka przepaść. Pierwszy jest faktycznie streszczeniem jakiegoś serialu. Za to drugi odcinek jest zdecydowanie lepszy od pierwszego. Jeżeli będziesz dalej robił takie postępy, to przed tobą świetlana przyszłość

Życzę weny! I nie pisz, że nie masz pomysłów, bo nie przyjmuję czegoś takiego do wiadomości. W ostateczności zapytaj kogoś. Myślę, że wszyscy chętnie podrzucą Ci jakiś pomysł co jakiś czas.
__________________
indywidualnyobserwator.blogspot.com
Brutus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2011, 19:01   #23
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: O.n.a

Cytat:
Napisał kovalenko14 Zobacz post
Problem,jest z tym ,że z ortografią nie mam jakichkolwiek problemów,tylko nie mam pomysłów bo nie czytam książek bo są dla mnie nudne ;/
CHYBA SOBIE ŻARTUJESZ
to jak Ty chcesz napisać coś dobrego?jak dla mnie to FS nie ma przyszłości,no ale jak tam sobie chcesz.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2011, 19:14   #24
Sandy
 
Avatar Sandy
 
Zarejestrowany: 30.01.2007
Skąd: Βιέννη
Płeć: Kobieta
Postów: 576
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: O.n.a

Ale dlaczego pomysły są niby zależne od czytania książek?
__________________
Tragedy is when I cut my finger. Comedy is when you walk into an open sewer and die.
- Mel Brooks
Sandy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2011, 19:17   #25
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: O.n.a

no,cóż,efekty nieczytania książek widzimy na załączonym obrazku
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2011, 20:04   #26
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: O.n.a

Sandy, złotko, bo czytając książki chcąc nie chcąc rozbudowujesz sobie wyobraźnię. Widzisz np. zapis dialogów, więc po jakimś czasie "łapiesz" ich formę (już nie mówiąc o tym, że w szkole też tego uczą).
Znasz jakiegoś dobrego pisarza, który nie przeczytał w swoim życiu ani jednej książki?
Słownictwa z "wyżej półki" tez nabywamy z książek. Nie słyszałaś nigdy, jak polonistka radziła komuś, kto ma problem ze słownictwem, by czytał książki?
Tak jest
Popatrz chociażby na moją twórczość - styl stanął w miejscu. Dlaczego? Bo jestem leniem i czytać mi się nie chce.

Do autora: to trafiłeś na złe książki Jeśli to były lektury gimnazjalne i nic poza tym, to się nie dziwię, że masz skrzywienie (chociaż fakt, są wyjątki, np. mnie do gustu bardzo przypadły "Syzyfowe prace", które się omawia w drugiej klasie).
Obecnie jest taki rozrzut w książkach młodzieżowych i właściwie każdy tytuł potrafi wciągnąć. Trzeba tylko chcieć
Wyćwicz sobie głowę, a potem wróć z dobrze zaplanowanym i napisanym FS Jeśli Ci zależy...Bo jeśli to dla Ciebie za duży wysiłek - odpadasz na wstępie.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2011, 20:08   #27
Sandy
 
Avatar Sandy
 
Zarejestrowany: 30.01.2007
Skąd: Βιέννη
Płeć: Kobieta
Postów: 576
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: O.n.a

Wiem, książki poprawiają styl, ale ja miałam na myśli same pomysły Ale macie rację, coś w tym jednak jest.
Ale póki co autor powinien właśnie poprawić swój styl, a dopiero potem martwić się o resztę Bo można nawet pisać o czymś nudnym w tak wspaniały sposób, że każdego zainteresuje. A jeśli nie posiada się umiejętności to już niestety trzeba dobry pomysł mieć ^^
__________________
Tragedy is when I cut my finger. Comedy is when you walk into an open sewer and die.
- Mel Brooks
Sandy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2011, 14:36   #28
AkiJuro
 
Zarejestrowany: 13.02.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 22
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: O.n.a

A ja nie mam zdania o serialu, styl TROCHĘ poprawił się po opiniach i miejmy nadzieję, że po tych też. No to ja czekam na następny odcinek. Masz mnie zadziwić, wtedy wystawię opinię.
AkiJuro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2011, 15:45   #29
Savigge
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: O.n.a

Cytat:
Napisał kovalenko14 Zobacz post
Problem,jest z tym ,że z ortografią nie mam jakichkolwiek problemów,tylko nie mam pomysłów bo nie czytam książek bo są dla mnie nudne ;/
Śmię się zaprzeczyć z ortografią. Nie czytasz książek to dlaczego piszesz fotostory? Pisarze tacy jak bezsenna,rudzielec,Vipera,Sandy, Liv -oni zaczynali <myślę że> od książek! Tobie też radzę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2011, 19:12   #30
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: O.n.a

Szczerze to błędy zdarzają się każdemu, a nawet jak nie błędy, to literówki. Aby się ich ustrzec, możesz wrzucić tekst to Worda (lub Open Office'a). Nowsze wersje przeglądarek mają wbudowany słownik; a jeśli chodzi o pomysły, to możesz zgłosić się do mnie, ja mam ich aż nadto
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023